Results from Russian Open 2010 - Rising Star Adult+Youth Standard dinsdag 26 oktober 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Russian Open 2010
Rusland - Moscow maandag 25 oktober 2010

Rising Star Adult+Youth Standard dinsdag 26 oktober 2010

Finale

1  Anton Trubin & Valeriya Lebedeva Rusland
2  Artem Terekhov & Olga Morozova Rusland
3  Yuriy Druzhnikov & Mariya Tikhonova Rusland
4  Alexey Ivanov & Aleksandra Shoshneva Rusland
5  Ilya Larionov & Ekaterina Ozhiganova Rusland
6  Kirill Pavlov & Anna Argun Rusland
7  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Rusland
9  Eduard Borodov & Ekaterina Utkina Rusland
9  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rusland
11  Ivan Avdienko & Olga Styvrina Rusland
12  Mikhail Grebenyuk & Ekaterina Tokareva Rusland
12  Viacheslav Korovin & Mariya Potemkina Rusland
14  Yuriy Maklakov & Anastasiya Kudaeva Rusland
15  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Rusland

Kwart-Finale

16  Ilya Dementev & Kristina Krukhmaleva Rusland
17  Aleksandr Ignatov & Svetlana Vinogradova Rusland
18  Konstantin Andreev & Darya Parshina Rusland
18  Kirill Goncharov & Ekaterina Kuznetsova Rusland
18  Vladislav Liman & Ekaterina Malyavkina Rusland
18  Vladimir Zubov & Anastasiya Okladnikova Rusland
22  Denis Kudinov & Diana Muraveva Rusland
22  Evgeniy Zavadskikh & Anna Frolova Rusland
24  Egor Yuzhakov & Ekaterina Kiryanova Rusland
25  Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Rusland
26  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Rusland

Round 4 (top 52)

27  Vladislav Gostev & Anna Volokhova Rusland
27  Sergey Katkov & Irina Mirsaetova Rusland
29  Ivan Komarov & Anastasiya Alekhina Rusland
29  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Ivankovich Rusland
29  Andrey Loginov & Nadezhda Yashkina Rusland
29  Yakov Ponomarenko & Yuliya Ponomarenko Rusland
33  Vadim Isaev & Angelina Sudakova Rusland
33  Evgeniy Kostin & Valeriya Afanaseva Rusland
33  Yaroslav Ponomarev & Yuliya Konkova Rusland
33  Vadim Sibaev & Ekaterina Shalina Rusland
33  Roman Tuzov & Anna Perminova Rusland
38  Gennadiy Kotelevets & Olga Burlutskaya Rusland
39  Mikhail Chuprakov & Natalya Turchaninova Rusland
39  Kirill Seregichev & Lyubov Vasileva Rusland
41  Aleksandr Akimenko & Regina Khlynova Rusland
41  Vladimir Zemskov & Darya Bulgakova Rusland
43  Nikita Kotov & Kseniya Mikhaylova Rusland
43  Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Byelorussia
43  Anton Sokolov & Anastasiya Sukhareva Rusland
46  Konstantin Oshashin & Valeriya Mamulova Rusland
46  Nikita Tomarev & Marina Borzenkova Rusland
48  Sarkis Akopyan & Anna Kozhuryakina Rusland
49  Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Rusland
49  Nikita Roman & Elena Kononenko Rusland
51  Andrey Krupskiy & Ulyana Kashurina Rusland
52  Maksim Morozov & Ekaterina Gorchakova Rusland

Round 3 (top 97)

53  Artem Agafonov & Yuliya Kulemina Rusland
53  Anton Besedin & Ekaterina Strelkova Rusland
53  Vladislav Chernyshov & Polina Ivanova Rusland
53  Mikhail Efremov & Irina Ivakina Rusland
53  Nikolay Kharinov & Galina Emelyanenko Rusland
53  Anton Kirpischikov & Anastasiya Mikheeva Rusland
53  Vitaliy Matusyak & Ekaterina Kalugina Rusland
53  Sergey Mikryukov & Lyubov Vakhrusheva Rusland
53  Evgeniy Rannev & Evgeniya Chernysheva Rusland
53  Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Rusland
63  Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Rusland
63  Vyacheslav Golubkov & Marina Antonenko Rusland
63  Pavel Miryasov & Irina Dobryakova Rusland
63  Mikhail Popov & Oksana Averianova Rusland
67  Dmitriy Andrianov & Anastasiya Korneeva Rusland
67  Oleg Korepov & Ekaterina Pogrebniak Rusland
67  Ilya Kovalenko & Alina Sergienko Rusland
67  Sergey Litvinov & Anastasiya Ugarova Rusland
67  Artem Lunyev & Marina Bizaeva Rusland
67  Aleksey Polozhaenko & Vera Shiryaeva Rusland
67  Evgeniy Zelenskiy & Yana Moskovchenko Rusland
67  Mikhail Zimin & Anastasiya Koveza Rusland
75  Vasiliy Kozlov & Mariya Chernova Rusland
75  Dmitriy Scherbakov & Evgeniya Yasinovskaya Rusland
77  Aleksandr Khrapov & Anastasiya Volzhina Rusland
77  Sergey Mazyaev & Viktoriya Botkova Rusland
77  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Rusland
80  Aleksey Chebotar & Anastasiya Rozhenko Rusland
80  Evgeniy Matveev & Anna Rudneva Rusland
80  Artem Merenkov & Alina Oshchepkova Rusland
80  Mikhail Skorobogatov & Kseniya Churkina Rusland
84  Kirill Aleksandrov & Irina Bystrova Rusland
84  Evgeniy Kosyachkin & Anna Zubova Rusland
84  Mikhail Shikhovtsev & Anna Yarovenko Rusland
87  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Rusland
87  Aleksandr Pozdnyakov & Darya Voroshilova Rusland
87  Ilya Sukhonosov & Yana Demina Rusland
87  Mark Udintsev & Anastasiya Bubchikova Rusland
91  Viktor Ponomarenko & Vladislava Bool Rusland
92  Vladislav Ovtin & Mariya Girko Rusland
93  Roman Mikin & Polina Perova Rusland
94  Ilya Bronitskiy & Kapitalina Kalinushkina Rusland
94  Maksim Khoptyar & Yuliya Mitrokhina Rusland
94  Dmitriy Mikhalskiy & Natalia Pavlenko Rusland
97  Aleksandr Skripcov & Aida Nasyrova Rusland

Round 2 (top 164)

98  Aleksandr Chevardin & Alena Semusheva Rusland
98  Marat Khannanov & Lilya Yagudina Rusland
98  Ivan Levin & Irina Skulkina Rusland
98  Andrey Prizentsov & Alina Kovalenko Rusland
98  Aleksey Sokhin & Yuliya Grevtsova Rusland
103  Petros Avetisjan & Olga Prokhorenko Rusland
103  Roman Blinov & Natalya Kuznetsova Rusland
103  Vladimir Degay & Olesya Sleptsova Rusland
103  Alexander Ivanov & Yuliya Tolmacheva Rusland
103  Nikita Petukhov & Veronika Novikova Rusland
103  Ilya Schegolev & Aleksandra Polyakova Rusland
103  Roman Shalygin & Yuliya Grebenschikova Rusland
103  Anton Shumskikh & Yuliya Dzenzelevskaya Rusland
103  Maksim Zaverkin & Irina Bondareva Rusland
112  Daniels Belugins & Marija Mihailova Letland
112  Aleksey Bychkov & Ekaterina Naumova Rusland
112  Andrey Knizel & Anastasiya Timofeeva Rusland
112  Vitaliy Kozhevnikov & Anastasia Vlasenkova Rusland
112  Roman Nagornyy & Anastasiya Nazarova Rusland
117  Aleksey Fomin & Olga Orlova Rusland
117  Stanislav Klimkov & Darya Klimkova Rusland
117  Artashes Oganian & Anastasiya Shkarpetko Rusland
117  Artem Prokofiev & Ekaterina Prokofieva Rusland
117  Pavel Semenov & Anastasiya Ryzhkina Rusland
117  Pavel Surkov & Zinaida Khafizova Rusland
123  Artem Chursin & Maria Terekhina Rusland
123  Aleksandr Garmider & Angelina Grigaytes Rusland
123  Ivan Morozov & Valeria Koroleva Rusland
123  Mikhail Strelnikov & Anna Trusova Rusland
127  German Chernov & Mariya Batagova Rusland
127  Aleksandr Chukharev & Kseniya Beleush Rusland
127  Vladimir Fedorov & Irina Tremasova Rusland
127  Ilya Garanin & Albina Demina Rusland
127  Artem Ivanov & Elina Semka Rusland
127  Vladislav Moshanin & Diana Bykova Rusland
127  Aleksandr Shirenin & Alfiya Fakhrutdinova Rusland
127  Vitaliy Tarada & Valeriya Shmeleva Rusland
127  Georgiy Zhmaev & Viktoriya Zaburdaeva Rusland
136  Roman Bankrashkov & Tatyana Tsarenko Rusland
136  Ivan Doronin & Kseniya Verigo Rusland
136  Artem Fedorov & Darya Antonova Rusland
136  Denis Kopytin & Elena Nesterova Rusland
140  Andrey Fomichev & Anastasia Orlova Rusland
140  Karen Gevorgyan & Larisa Martirosyan Rusland
140  Dmitriy Medonov & Alina Sharapova Rusland
140  Anatoliy Skvortsov & Alena Prischepova Rusland
140  Ilya Surkov & Valeriya Davydova Rusland
145  Rodion Boldyrev & Valeriya Kataykina Rusland
145  Aleksey Mescheryakov & Anastasia Glazkova Rusland
145  Pavel Mosin & Karina Arkhangelskaya Rusland
145  Tagir Yusupov & Regina Karimova Rusland
149  Dmitriy Chudinov & Alina Bisekeeva Rusland
149  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Rusland
149  Ilya Lubskiy & Mariya Poltorak Rusland
149  Ilya Mishin & Kristina Zabludina Rusland
149  Igor Pavlov & Kseniya Kononenko Rusland
149  Aleksandr Tsvetkov & Alena Stadnik Rusland
155  Dmitriy Petrov & Ekaterina Yarovikova Rusland
156  Aleksandr Badalyants & Diana Oganesyan Rusland
156  Aleksandr Gorodkov & Anastasiya Yaroschuk Rusland
158  Aleksandr Edamenko & Kristina Palchik Rusland
158  Sergey Zhbakov & Alina Kuznetsova Rusland
160  Aleksey Bakalov & Marina Toropova Rusland
160  Mikhail Markov & Ekaterina Maslova Rusland
162  Anton Aleksandrov & Anna Durkina Rusland
162  Amantay Zholmukhambetov & Ekaterina Shmakova Rusland
164  Evgeniy Filatov & Yuliya Cherepennikova Rusland

Round 1 (top 326)

165  Bulat Gatapov & Ksenia Shumkova Rusland
165  Nikolay Isaev & Ekaterina Mishina Rusland
165  Vsevolod Ischenko & Lilia Bogdalova Rusland
165  Alexandr Kulakov & Irina Stepanova Rusland
165  Andrey Sotov & Antonina Kalmysheva Rusland
165  Andrey Sychevskiy & Elena Solomatova Rusland
171  Dmitri Divtsov & Anna Shtchiptsova Rusland
171  Ivan Egorov & Anna Kradenova Rusland
171  Vladislav Gordeev & Nina Dmitrieva Rusland
171  Egor Maslov & Olga Balueva Rusland
171  Ivan Popov & Mariya Kolenkova Rusland
171  Viktor Povolotskiy & Anastasia Gabysheva Rusland
171  Aleksey Suporev & Albina Murtazina Rusland
171  Aleksandr Supyrev & Gadelya Tukhvatullina Rusland
171  Roman Vabel & Anna Belousova Rusland
171  Artem Valov & Kristina Murakhovskaya Rusland
171  Yan Zheleznyakov & Anna Khokhryakova Rusland
182  Aleksandr Kirilchuk & Ulyana Shemelina Rusland
182  Nikita Mazur & Ekaterina Loboda Rusland
184  Evgeniy Borisov & Viktoriya Tsyganova Rusland
184  Anton Pakhomchik & Natalya Goncharuk Rusland
184  Albert Shakirzyanov & Elizaveta Fattakhova Rusland
184  Anton Shaltin & Anastasiya Bormotova Rusland
184  Zakhar Teller & Viktoriya Berezina Rusland
189  Artem Angudovich & Irina Borisova Rusland
189  Denis Beybutov & Anna Antonyan Rusland
189  Igor Gorshkov & Anastasiya Razheva Rusland
189  Maksim Ivanov & Vera Minova Rusland
189  Artur Khayrullin & Yulia Saitgalieva Rusland
189  Yan Maksimenkov & Kseniya Brichka Rusland
189  Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Rusland
189  Andrey Polnarev & Valeria Aryku Rusland
189  Nikolay Romashenko & Margarita Dymkovskaya Rusland
189  Timur Sultanov & Ekaterina Lapteva Rusland
189  Dmitriy Tolchenov & Viktoriya Bartseva Rusland
200  Saveliy Arlyapov & Elizaveta Nemykina Rusland
200  Igor Enin & Nikol Khalapova Rusland
200  Nikita Gridasov & Angelina Voloshina Rusland
200  Aleksandr Mamaev & Anna Yakunina Rusland
200  Georgiy Moshkin & Elizaveta Schekina Rusland
205  Andrey Gulnik & Yana Mokienko Rusland
205  Dmitriy Kramarenko & Margarita Pudocheva Rusland
205  Oleg Kudin & Vera Erpuleva Rusland
205  Pavel Plotnikov & Mariya Yushkova Rusland
205  Aleksey Sobolev & Anastasia Konnova Rusland
205  Dmitriy Talankin & Aleksandra Bublikova Rusland
205  Anton Timofeev & Alena Krokhina Rusland
212  Andrey Efanov & Darya Balashova Rusland
212  Vadim Ivanov & Irina Erofeeva Rusland
212  Dmitriy Kochkurov & Ekaterina Martyukhina Rusland
212  Semen Kokuev & Irina Oganesova Rusland
212  Aleksey Laptev & Polina Merkelova Rusland
212  Pavel Savchenko & Tatyana Shirokikh Rusland
218  Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rusland
218  Roman Fatakh & Ekaterina Chernyshova Rusland
218  Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Rusland
218  Anton Klendiy & Anastasiya Dylevskaya Rusland
218  Aleksandr Pelogeevskiy & Sofya Savenkova Rusland
223  Bogdan Bukatyuk & Karina Ptashkovskaya Rusland
223  Maksim Filippov & Aleksandra Glazyrina Rusland
223  Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Rusland
223  Dmitriy Krivosheev & Sofya Mikhaylova Rusland
223  Mikhail Kushnir & Anastasiya Sakhnenko Rusland
223  Nikolay Ovchinnikov & Elena Isaeva Rusland
223  Vladislav Samarskiy & Irina Panfilova Rusland
223  Artem Samokhvalov & Anastasiya Volzhankina Rusland
223  Aleksandr Scherbakov & Ekaterina Sinitsyna Rusland
223  Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Rusland
223  Aleksandr Starik & Alla Anastaseva Rusland
234  Dmitriy Dolgov & Irina Bamburova Rusland
234  Roman Dronov & Lyubov Belmasova Rusland
234  Andrey Pavlov & Elizaveta Demyanova Rusland
234  Anil Tulasi & Arina Oganesova Rusland
234  Anton Zharkov & Svetlana Kazakova Rusland
239  Ilya Pankin & Kseniya Popova Rusland
239  Kirill Rychagov & Lyudmila Alferova Rusland
239  Nikita Sinitsyn & Ekaterina Danilova Rusland
239  Konstantin Ten & Vera Ignateva Rusland
239  Damir Yanbekov & Yekaterina Spiridonova Rusland
244  Kirill Kostryukov & Anastasiya Uvarova Rusland
244  Nikita Popov & Darya Erokhina Rusland
244  Konstantin Zinoviev & Viktoriya Kochkina Rusland
247  Dmitriy Fedorov & Olga Bodachevskaya Rusland
247  Dmitriy Fomin & Anastasiya Soboleva Rusland
247  Vladimir Mischenko & Aleksandra Berezina Rusland
247  Arseniy Nesterenko & Kristina Shukalo Kazachstan
247  Danil Polnomochnykh & Mariya Efimova Rusland
247  Nikita Semashko & Anastasiya Zhelyazko Rusland
247  Denis Sytykh & Polina Zaytseva Rusland
247  Igor Tulskiy & Tatiana Artemova Rusland
247  Maksim Zmeev & Leyla Akberdieva Rusland
256  Filipp Grishin & Valeriya Sirotenko Rusland
256  Pavel Kozin & Alena Shakhova Rusland
256  Dmitriy Mamonov & Alina Balykova Rusland
256  Pavel Shein & Inna Bychkova Rusland
256  Pavel Ufandeev & Anastasiya Malysheva Rusland
261  Aleksandr Abramov & Antonina Darcheva Rusland
261  Roman Bogatyrev & Anna Polyakova Rusland
261  Zakhar Korolev & Anastasiya Pugacheva Rusland
261  Maksim Labovkin & Darya Ryzhonina Rusland
261  Oleg Makarov & Mariya Mokhova Rusland
261  Artem Scherbina & Ella Poludnevich Rusland
267  Vladislav Beloglazov & Vanessa Byazrova Rusland
267  Kirill Nogovitsyn & Ekaterina Utusikova Rusland
267  Mikhail Smagin & Tatyana Shardina Rusland
267  Ivan Stolbov & Alina Pozdeeva Rusland
267  Nikita Tarasov & Valeriya Sitnichenko Rusland
267  Mkrtich Tonakanyan & Alina Tonakanyan Rusland
267  Ilya Zubko & Darya Chernyshova Rusland
274  Igor Davydov & Anastasiya Rybina Rusland
274  Sergey Ekilik & Valeriya Khloptseva Rusland
274  Stepan Korovin & Anastasiya Maskaeva Rusland
274  Oleg Nazarov & Elena Vorotyntseva Rusland
274  Nikolay Zhuravkov & Anastasiya Buzulutskaya Rusland
279  Dmitriy Budigay & Mariya Churkina Rusland
279  Georgiy Guriev & Ekaterina Nikiforova Rusland
279  Tugan Mildzikhov & Diana Dzantieva Rusland
279  Rodion Nedoseykin & Anna Boytsova Rusland
279  Aleksey Neonilin & Valentina Gorbunova Rusland
279  Nikolay Soloviev & Ekaterina Kurzeneva Rusland
279  Aleksey Unschikov & Oksana Rogova Rusland
279  Rostislav Zhuravlev & Mariya Zhuravleva Rusland
287  Aleksandr Bogomol & Inna Sinitsyna Rusland
287  Nikita Durnev & Anastasiya Schekina Rusland
287  Vladislav Fakhrutdinov & Anita Demidova Rusland
287  Valeriy Golub & Tatyana Mayorova Rusland
287  Ilya Inshakov & Anastasiya Izotova Rusland
287  Pavel Khoba & Yuliya Korotkaya Rusland
287  Vitaliy Malyavin & Viktoriya Alyabeva Rusland
287  Aleksander Matveev & Meri Oganisyan Rusland
287  Lev Polevschikov & Anna Andreeva Rusland
287  Andrey Shevandrin & Nataliya Petrunina Rusland
287  Denis Timokhov & Svetlana Glazacheva Rusland
287  Viktor Valtsev & Elena Filimonchikova Rusland
287  Denis Vanyarkin & Natalya Luneva Rusland
287  Georgiy Zhdanov & Mariya Soloveva Rusland
301  Ivan Bykov & Anastasiya Saraykina Rusland
301  Aleksey Kulikov & Mariya Kuznetsova Rusland
301  Aramais Movsisyan & Diana Yagudina Rusland
301  Artem Potapov & Anna Mitina Rusland
301  Mikhail Vasenin & Anna Davydova Rusland
301  Aleksey Vezhlivtsev & Olga Gorbunova Rusland
301  Dmitriy Zotov & Marina Kobzeva Rusland
308  Nikita Antipov & Madina Tsopanova Rusland
308  Alexey Minka & Victoria Chumakova Rusland
308  Igor Mintyan & Svetlana Khvorost Rusland
308  Denis Orekhov & Evgeniya Sekatskaya Rusland
308  Andrey Timkin & Marina Biserova Rusland
313  Arutyun Ayvazyants & Angelina Kovtun Rusland
313  Nikolay Beloshevskiy & Veronika Gavrikova Rusland
313  Aleksandr Efimenko & Mariya Erokhina Rusland
313  Mikhail Egorov & Karina Dudina Rusland
313  Alexey Glukhov & Anastasiya Glazunova Rusland
313  Leonid Ivontsin & Nadezhda Gorshkova Rusland
313  Rustam Khasanov & Darya Kopp Rusland
313  Ilya Koshelev & Liudmila Karpenko Rusland
313  Ilya Mashtakov & Yuliya Nikitina Rusland
313  Yaroslav Sapelkin & Mariya Chernyshova Rusland
313  Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Rusland
324  Dmitri Antonov & Darya Yuzhakova Rusland
324  Radik Asadullin & Mariya Popova Rusland
324  Konstantin Grachev & Mariya Naumova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}