Results from "Russian Club" Cup 2011 - Youth Latin zaterdag 12 februari 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

"Russian Club" Cup 2011
Rusland - Moscow zaterdag 12 februari 2011

Youth Latin zaterdag 12 februari 2011

Finale

1  Evgeni Kuzin & Elina Popova Rusland
2  Nikolai Mikadze & Yana Novikova Rusland
3  Viktor Burchuladze & Valeriya Agikyan Rusland
4  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Rusland
5  Filipp Zholudev & Ekaterina Kostochkina Rusland
6  Dmitriy Bunin & Magdalena Baranowska Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [21] Ivan Sizintsev & Kristina Beregova Rusland
8  [20] Sergey Minaev & Angelina Troshina Rusland
9  [19] Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Rusland
10  [15] Aleksey Shevtsov & Darya Makarova Rusland
11  [6] Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Rusland
12  [5] Petr Pasha & Valeriya Derzhiruchenko Ukraïne

Kwart-Finale

13  [25] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldavië
13  [25] Nikita Kadnikov & Aleksandra Koldan Rusland
13  [25] Ivan Klyuev & Mariya Orlova Rusland
16  [23] Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Ukraïne
17  [22] Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusland
17  [22] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Rusland
19  [21] Aleksey Dolgushin & Anastasiya Mashtakova Rusland
19  [21] Aleksandr Mikhalkov & Ekaterina Ulyanova Rusland
19  [21] Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonië
22  [18] Nikita Klyuchko & Tamara Bunatyan Rusland
22  [18] Maksim Melikhov & Tatyana Nastechena Rusland
24  [13] Andrey Prytkov & Margarita Bondarenko Rusland

Round 3 (top 49)

25  [23] Denis Golikov & Aleksandra Yaremenko Rusland
25  [23] Denis Mironov & Elena Malyanova Rusland
25  [23] Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Rusland
28  [22] Aleksandr Chzhen & Irina Romanenko Rusland
28  [22] Artem Kruchin & Oksana Vetis Rusland
28  [22] Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rusland
31  [21] Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Rusland
31  [21] Artem Starkov & Ekaterina Tolmacheva Rusland
33  [19] Roman Rybalko & Yana Mazaeva Rusland
34  [18] Boris Basin & Veronika Tamarova Rusland
34  [18] Ilya Malyshev & Anna Popova Rusland
36  [17] Aleksej Romanchuk & Mariya Savushkina Rusland
37  [16] Sergey Lerke & Yana Lyubyanova Rusland
37  [16] Valeriy Monakhov & Yana Kardashenko Rusland
39  [15] Konstantin Khilyuk & Ekaterina Kotik Rusland
39  [15] Aleksandr Reva & Darya Savanova Rusland
41  [14] Aleksandr Pevnitskiy & Kseniya Gogichasvili Rusland
42  [12] Andrey Eremin & Aleksandra Riger Rusland
42  [12] Roman Tormashev & Anastasiya Ostasheva Rusland
44  [10] Kirill Kuznetsov & Polina Pronina Rusland
44  [10] Dmitriy Ozhogin & Alina Sharonova Rusland
46  [8] Evgeniy Vinogradov & Yuliya Ganina Rusland
47  [7] Andrey Trubaenko & Olga Chivozertseva Rusland
48  [6] Pavel Savinkov & Darya Ivanova Rusland
49  [4] Nikolay Alekseev & Valeria Zakharova Rusland

Round 2 (top 97)

50  [25] Roman Shvets & Polina Ledrova Rusland
50  [25] Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Rusland
52  [24] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Rusland
53  [23] Artem Kepper & Irina Zakharova Rusland
53  [23] Dmitriy Staev & Ekaterina Rymar Rusland
55  [22] Aleksey Beshanov & Darya Dozorova Rusland
55  [22] Pavel Surkov & Zinaida Khafizova Rusland
57  [21] Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Rusland
57  [21] Stanislav Kravchenko & Marina Fritsler Rusland
57  [21] Aleksey Shabarshin & Elena Babaeva Rusland
57  [21] Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Estonië
57  [21] Anton Yaremenko & Anastasiya Tobolkina Rusland
62  [19] Anatoliy Lisyanskiy & Darya Zobova Rusland
62  [19] Dmitriy Pankov & Marina Malinina Rusland
62  [19] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Rusland
62  [19] Vladimir Zemskov & Darya Bulgakova Rusland
66  [18] Filipp Elizarov & Alena Rodina Rusland
67  [16] Evgeniy Kobelev & Aleksandra Sadchenko Rusland
67  [16] Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Rusland
69  [15] Dmitriy Aronov & Olga Zakhlenyuk Byelorussia
69  [15] Oleg Kuznetsov & Yuliya Skalaba Rusland
71  [14] Vladislav Artyushkov & Anastasiya Adamovich Rusland
71  [14] Aleksandr Gertsen & Katerina Tsatsurina Rusland
71  [14] Pavel Savchenko & Tatyana Shirokikh Rusland
74  [12] Stanislav Pavlov & Anna Antonyuk Rusland
75  [11] Vladislav Ermolov & Viktoriya Naryzhnykh Rusland
75  [11] Daniil Kuznetsov & Alena Lunichkina Rusland
75  [11] Arseniy Lavrukhin & Anna Sivakova Rusland
75  [11] Eduard Ponomarev & Anastasiya Dubrovina Rusland
75  [11] Artem Sidorkov & Anastasiya Bedrina Rusland
75  [11] Petr Tischenko & Alena Ivanova Rusland
81  [10] Ilya Batov & Anna Shafranova Rusland
81  [10] Maksim Baysara & Viktoriya Sokolova Rusland
81  [10] Rafail Feyzikov & Margarita Staroletova Rusland
81  [10] Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Estonië
81  [10] Artem Kutsenok & Elena Krasnoselskikh Rusland
86  [9] Artur Saraev & Elizaveta Derevtsova Rusland
86  [9] Georgiy Zhmaev & Viktoriya Zaburdaeva Rusland
88  [8] Filipp Grishin & Valeriya Sirotenko Rusland
88  [8] Pavel Kopaev & Kseniya Baskova Rusland
90  [7] Vladislav Chernyshov & Polina Ivanova Rusland
90  [7] Dmitriy Myagkov & Aleksandra Koverda Rusland
90  [7] Arman Nikoyan & Alina Ananchenko Rusland
93  [6] Maxim Akhmetzhanov & Tatyana Paramonova Rusland
93  [6] Konstantin Vasilenko & Valeriya Litvinova Rusland
95  [5] Aleksandr Merkulov & Anastasi Krestyanova Rusland
96  [4] Artem Scherbukha & Maria Ananeva Rusland
97  Artemiy Burdin & Inessa Avakova Rusland

Round 1 (top 177)

98  [25] Nikita Grigorevskij & Anastasiya Baykaeva Rusland
98  [25] Ivan Khrenov & Anna Maltseva Rusland
98  [25] Vitaliy Ludaev & Polina Sokolova Ukraïne
98  [25] Dmitriy Lugin & Aleksandra Semerina Rusland
98  [25] Egor Maslov & Olga Balueva Rusland
98  [25] Maksim Mikhalchev & Irina Shipilova Rusland
98  [25] Evgeni Smirnov & Anna Lavrenteva Rusland
105  [24] Dmitriy Blinov & Olesya Sheveleva Rusland
105  [24] Denis Ivanov & Elvira Azisova Rusland
105  [24] Ivan Mitichkin & Polina Dodonova Rusland
108  [23] Artem Ivanov & Elina Semka Rusland
109  [22] Vladimir Filimontsev & Anna Lebedeva Rusland
109  [22] Stanislav Gusar & Veronika Novotortseva Rusland
109  [22] Aleksey Laptev & Alena Krokhina Rusland
109  [22] Ivan Legkodimov & Elena Ivashkina Rusland
109  [22] Vladimir Medvedev & Viktoriya Malevannaya Rusland
109  [22] Andrey Turenok & Kseniya Tolokolnikova Rusland
115  [21] Nikita Lobach & Alena Yagodovskaya Rusland
115  [21] Kirill Muromtsev & Arina Sadykova Rusland
117  [20] Roman Fatakh & Ekaterina Chernyshova Rusland
117  [20] Andrey Matev & Viktoriya Budnikova Rusland
117  [20] Aleksey Zakharin & Elena Krivosheeva Rusland
120  [19] Igor Gorshkov & Anastasiya Razheva Rusland
120  [19] Andrey Kosov & Mariya Romanova Rusland
120  [19] Vitaliy Safronov & Veronika Nelyubina Rusland
120  [19] Farit Shafigullin & Irina Oleynik Rusland
120  [19] Nikita Tomarev & Marina Borzenkova Rusland
125  [18] Aleksandr Kuznetsov & Polina Nagikh Rusland
125  [18] Iskander Maksyutov & Elvira Kutusheva Rusland
125  [18] Roman Mikin & Polina Perova Rusland
125  [18] Denis Sukhodoev & Alina Saveleva Rusland
129  [17] Artur Guryanov & Alina Gordevich Rusland
129  [17] Stanislav Pastushok & Elena Cherkasova Rusland
129  [17] Nikita Starikov & Maria Tarasova Rusland
132  [16] Aleksandr Alayskiy & Ekaterina Kuznitsina Rusland
132  [16] Artem Alekseev & Anastasiya Maneva Rusland
134  [15] Petr Kulikov & Dinara Bilyalova Rusland
134  [15] Aleksey Potapov & Viktoriya Andreeva Rusland
136  [14] Mikhail Gorelikov & Ekaterina Novosiltseva Rusland
136  [14] Dmitriy Koshechkin & Yuliya Sakhonchik Rusland
136  [14] Aleksandr Kravtsov & Darya Matyunina Rusland
139  [13] Marsel Avtulev & Patrisiya Belikova Rusland
139  [13] Dmitriy Bychenkov & Varvara Gorodnichaya Rusland
141  [12] Mikhail Avramenko & Inna Fedeneva Rusland
141  [12] Boris Filippov & Anastasiya Tkachenko Rusland
141  [12] Vladislav Strebkov & Alena Leonova Rusland
144  [11] Nikolay Gutenev & Ekaterina Guteneva Rusland
145  [10] Oleg Chaykovskiy & Natalya Buzina Rusland
145  [10] Sergey Ekilik & Liudmila Karpenko Rusland
145  [10] Grigoriy Mikhalkin & Ekaterina Fayruzova Rusland
145  [10] Aleksey Odintsov & Anfisa Odintsova Rusland
149  [9] Anatoly Bogatov & Valeriya Korovina Rusland
149  [9] Andrey Chulanov & Alina Saratova Rusland
149  [9] Andrey Pavlov & Elizaveta Demyanova Rusland
149  [9] Dmitriy Strokov & Tatyana Simonova Rusland
149  [9] Daniil Vasiliev & Ekaterina Shmeleva Rusland
154  [8] Denis Balakhontsev & Darya Kuznetsova Rusland
154  [8] Aleksandr Kandybin & Yuliya Bocharova Rusland
154  [8] Oleg Krasin & Aleksandra Skripnikova Rusland
154  [8] German Lobkov & Elena Tsarkova Rusland
154  [8] Nikita Makarov & Sofya Lozovets Rusland
154  [8] Viktor Shkitov & Aleksandra Semchenko Rusland
154  [8] Mikhail Smagin & Tatyana Shardina Rusland
161  [7] Oleg Korepov & Ekaterina Pogrebniak Rusland
161  [7] Andrey Scherbak & Kseniya Khoroshilova Rusland
163  [6] Ilya Pastukhov & Olesya Malysheva Rusland
163  [6] Dmitriy Perepelkin & Anastasiya Borovkova Rusland
163  [6] Roman Silin & Uliana Sheremetyeva Rusland
166  [5] Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Rusland
167  [4] Rustem Abzalov & Izabella Gayfutdinova Rusland
167  [4] Semen Kolchin & Vera Shestakova Rusland
167  [4] Ivan Korkovidov & Alina Gareeva Rusland
167  [4] Boris Krivosheev & Anastasiya Tivari Rusland
167  [4] Bogdan Temnokhudov & Alena Kashtanova Rusland
172  [3] Yaroslav Borisov & Kseniya Gluschenko Rusland
172  [3] Maxim Gaodu & Anna Ivanchikova Rusland
172  [3] Denis Sidorkin & Anastasiya Kuznetsova Rusland
172  [3] Vladislav Zvyagin & Kseniya Zubkova Rusland
176  [2] Dmitriy Borisov & Anastasiya Bogdanova Rusland
177  Ignatiy Demidov & Liliya Khayrutdinova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}