Results from 'Russian Club' Cup 2005 - Youth Standard zondag 13 februari 2005
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

'Russian Club' Cup 2005
Rusland - Moscow zaterdag 12 februari 2005

Youth Standard zondag 13 februari 2005

Finale

1  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusland
2  Andrey Sirbu & Olga Muravskaya Rusland
3  Artem Zubarev & Ekaterina Shvetsova Rusland
4  Ivan Anichkhin & Anna Dvornikova Rusland
5  Egor Shemetov & Ekaterina Atepaeva Rusland
6  Grigoriy Kolomeets & Katerina Emelyanova Rusland
7  Aleksandr Gorelov & Viktoria Pyatilova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Ilia Yamschikov & Anna Mikhalovskaja Rusland
9  Aleksandr Biserov & Alla Shamshurova Rusland
10  Vitally Derendiaev & Dina Shekhovtsova Rusland
11  Anton Popichenko & Alexandra Bogdanova Rusland
12  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Rusland
13  Nikita Belik & Yuliya Abasheva Rusland
13  Anton Shumov & Anastasia Popova Rusland

Kwart-Finale

15  Andrey Lugin & Alina Belousova Ukraïne
16  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusland
16  Aleksandr Zimin & Nadezhda Menshikova Rusland
18  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Rusland
19  Timur Namazbayev & Maria Muradova Rusland
19  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rusland
21  Yuriy Petrov & Irina Guschina Rusland
22  Vitaliy Didenko & Anna Korol Rusland
23  Andriy Kamyshnyy & Olga Zhuk Ukraïne
23  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Rusland
25  Sergey Avenirov & Vera Nam Rusland
26  Rodion Khromov & Larisa Razumeychenko Rusland

Round 3 (top 50)

27  Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Rusland
28  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rusland
28  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rusland
30  Andrey Chekmarev & Yana Petrova Rusland
31  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rusland
32  Dmitry Evseev & Anastasia Merzliakova Rusland
33  Roman Besedin & Irina Samoylova Rusland
33  Artem Kuchev & Anna Rygalina Rusland
35  Pavel Cherkaskiy & Anna Shurupova Rusland
35  Ilya Serebryakov & Olesya Getsko Rusland
37  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Rusland
38  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Rusland
38  Dmitriy Popov & Anna Popova Rusland
38  Dmitrii Reztsov & Natalia Goncharova Rusland
41  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Rusland
42  Artur Sitdikov & Elena Takhbatullina Rusland
42  Aleksey Trofimov & Yuliya Kakicheva Rusland
44  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Rusland
44  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Rusland
46  Mikhail Ovcharenko & Angelina Sergeeva Rusland
46  Aleksey Zhiganov & Milana Kurylenok Rusland
48  Gleb Gaevoy & Alisa Veresova Rusland
49  Dmitriy Karasev & Yuliya Karaseva Rusland
50  Vladimir Kulikov & Inna Ososova Rusland

Round 2 (top 100)

51  Pavel Shustrov & Yuliya Kotsenko Rusland
52  Ilya Davydov & Ekaterina Tropinskaya Rusland
52  Vladimir Dolotov & Mariya Turchannikova Rusland
52  Oleg Dzenenko & Maya Abdurakhmanova Rusland
52  Mikhail Kolmykov & Svetlana Shikareva Rusland
52  Oleg Talalay & Ksenia Pinigina Rusland
57  Aleksander Dorofeev & Kristina Gontar Rusland
57  Roman Nelyubov & Yuliya Belova Rusland
59  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Rusland
59  Dmitriy Vorobev & Darya Vinogradova Rusland
59  Eduard Yunets & Viktoriya Bitsadze Rusland
62  Sergey Kiselev & Darya Khoroshilova Byelorussia
63  Aynur Bayramov & Violetta Ananeva Rusland
63  Aleksandr Kudryavtsev & Ekaterina Golikova Rusland
65  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Rusland
65  Mikhail Bubis & Darya Fomina Rusland
65  Maksim Istomin & Irina Akimova Rusland
65  Rinat Mubarakshin & Anna Makarova Rusland
69  Dmitri Divtsov & Olga Zelenkova Rusland
69  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Rusland
71  Serguei Makarov & Mariya Ivanova Rusland
71  Denis Malakhov & Oksana Bogdanova Rusland
71  Ilya Shapovalov & Marina Kashkina Rusland
74  Anton Kirpischikov & Amaliya Baroyan Rusland
74  Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Rusland
74  Vladislav Petrov & Valentina Bondareva Rusland
74  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Rusland
78  Anton Besedin & Yuliya Masharova Rusland
79  Vladimir Konovalov & Mariya Salop Rusland
79  Sergei Mamonov & Ekaterina Rak Rusland
79  Aleksey Polovnikov & Aleksandra Emelyanova Rusland
82  Anton Chernyshev & Ekaterina Kokhnenko Rusland
82  Alexey Kosobryukhov & Katerina Nikolayeva Rusland
82  Sergey Kumskov & Olga Salyakaeva Rusland
85  Anton Abramenkov & Darya Lugareva Rusland
85  Filipp Ibraev & Svetlana Koshkina Rusland
85  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Rusland
88  Ilia Pedchenko & Aleksandra Pendyakova Rusland
88  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Rusland
90  Aleksey Abramov & Anastasiya Goncharenko Rusland
91  Sergey Shatov & Irina Kalinina Rusland
91  Andrey Shliakov & Evgeniya Chernyshova Rusland
91  Aleksey Tyurenkov & Elizaveta Kameneva Rusland
91  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Rusland
95  Nikita Kochetov & Kristina Tiutierieva Rusland
96  Anton Konchenko & Tatyana Lebedeva Rusland
96  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Rusland
96  Evgeniy Volosnikov & Valeriya Mukanova Rusland
99  Anton Kiryanov & Alina Kanaeva Rusland
100  Ilya Firsov & Tatiana Dudenko Rusland

Round 1 (top 152)

101  Mikhail Kashenkov & Ekaterina Ishina Rusland
101  Igor Nesterov & Kseniya Garina Rusland
101  Sergey Novokschenov & Yuliya Velikodnaya Rusland
101  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Rusland
101  Dmitriy Vikulin & Anastasiya Milyutina Rusland
106  Sergey Bartash & Aleksandra Kiseleva Rusland
106  Aleksandr Kolchenko & Natalya Bibikova Rusland
106  Aleksandr Spirin & Ekaterina Zubaryeva Rusland
109  Andrey Chaplygin & Evgeniya Yakovleva Rusland
109  Aleksandr Sukhov & Ekaterina Shmorina Rusland
111  Aleksandr Abramov & Ekaterina Kumitskaya Rusland
111  Yaroslav Piyaznin & Anastasiya Plaksina Rusland
113  Nikolay Muzhichkov & Yuliya Gusarova Rusland
114  Eduard Borodov & Ekaterina Zlobina Rusland
114  Dmitri Prokazin & Ekaterina Monakhova Rusland
116  Anton Grigorash & Tatyana Matyukha Byelorussia
116  Nikita Ignatenko & Anna Ignatenko Rusland
118  Dmitriy Aksenov & Anna Abnitskaya Rusland
118  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Rusland
120  Artem Ivanenko & Yulia Kokareva Rusland
120  Danil Kosov & Sofya Kirkina Rusland
120  Denis Pavlov & Margarita Topolovskaya Rusland
120  Dmitry Smirnov & Diana Khayrulina Rusland
124  Ilya Mishin & Elena Sigacheva Rusland
125  Konstantin Belovintsev & Kseniya Dublenskaya Rusland
125  Evgeniy Kruglov & Kseniya Bazilevskaya Rusland
125  Aleksandr Poznyak & Tatyana Rodikova Rusland
128  Andrey Gosudarev & Irina Matveeva Rusland
128  Sergey Klyuev & Anna Osipova Rusland
128  Aleksei Kuznetsov & Nataliya Borzova Rusland
128  Aleksey Martinov & Olga Yermakova Rusland
132  Nikita Moiseev & Viktoriya Chesnokova Rusland
133  Kirill Trishankov & Inna Tolkacheva Rusland
134  Evgeniy Belyy & Kseniya Gubanova Rusland
134  Vladislav Sterligov & Natalya Shegutova Rusland
136  Aleksey Lysenko & Elena Yashina Rusland
137  Aleksey Druzhinin & Mariya Potemkina Rusland
137  Petr Khalfen & Karina Breslavskaya Rusland
137  Maksim Khorkov & Mariya Buldygina Rusland
137  Danila Vasilevskiy & Polina Bystrova Rusland
141  Aleksandr Torchilo & Anna Nagornova Rusland
141  Nikita Yurganov & Alla Chernova Rusland
141  Konstantin Zakharov & Tatyana Bulavina Rusland
144  Andrey Dorofeev & Darya Gorkova Rusland
144  Artem Korlakov & Aleksandra Borodulina Rusland
144  Dmitriy Kuzin & Olga Slobodova Rusland
144  Dmitriy Mokeev & Ekaterina Zharkova Rusland
148  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Rusland
148  Roman Potapovich & Sofya Ionova
150  Aleksey Tyurin & Marina Titova Rusland
150  Rustam Yumagulov & Zhanna Prytkova Rusland
152  Evgeniy Podborskiy & Maria Naumchenko Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}