Results from 'Russian Club' Cup 2005 - Junior II Standard zondag 13 februari 2005
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

'Russian Club' Cup 2005
Rusland - Moscow zaterdag 12 februari 2005

Junior II Standard zondag 13 februari 2005

Finale

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusland
2  Mikhail Aniskin & Irina Suykova Rusland
3  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Rusland
4  Anton Karpov & Anna Volkova Rusland
5  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Rusland
6  Daniil Ulanov & Alena Popova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Ilia Ivanov & Anastasiya Izvekova Rusland
7  Aleksey Kurochkin & Svetlana Tikhonova Rusland
9  Denis Ermolin & Ekaterina Ermolina Rusland
9  Evgeniy Kuznetsov & Taisa Finenkova Rusland
11  Yuriy Simachev & Iryna Bolshakova Rusland
12  Maksim Gerasimov & Maria Ryabova Rusland
12  Vasiliy Pshenichnikov & Alena Bozhanova Rusland
14  Aleksei Eliseev & Anastasiya Rybalko Rusland

Kwart-Finale

15  Evgeniy Sikorskiy & Viktoriya Khashimova Rusland
16  Viktor Kobelev & Nelia Raspopova Rusland
16  Ilia Kutsenko & Yelizaveta Kolodiy Ukraïne
18  Aleksey Kindeev & Anna Udalova Rusland
19  Dmitriy Glotov & Mariya Aznaurova Rusland
19  Artem Yarovoy & Alina Rudenko Rusland
21  Fuad Dadashev & Yana Chepeleva Rusland
22  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rusland
23  Roman Motyzhev & Elena Litvinenko Rusland
24  Vladislav Boyko & Albina Kireeva Rusland

Round 3 (top 48)

25  Yuriy Komarov & Anna Manaenkova Rusland
25  Nikita Smirnov & Ekaterina Bashta Rusland
27  Oleg Gordo & Ekaterina Polevtsova Rusland
27  Pavel Zhul & Vasilisa Trokhova Rusland
29  Andrey X Gusev & Anna Khokhlova Rusland
29  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Rusland
29  Konstantin Sidorov & Anastasiya Vyrodova Rusland
32  Aleksey Gubin & Natalya Pronina Rusland
32  David Gvelesiani & Tina Gvelesiani Rusland
34  Nikolay Mezentsev & Ekaterina Sizova Rusland
34  Nikita Zolotarev & Olga Muntyanu Rusland
36  Daniil Gaynov & Ekaterina Dmitrieva Rusland
36  Ruslan Khayuzko & Elizaveta Malolyetova Rusland
38  Ivan Turbasov & Ekaterina Kulishova Rusland
39  Anton Chernykh & Anastasiya Kryukova Rusland
39  Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Rusland
41  Evgeniy Egorov & Yuliya Krivacheva Rusland
41  Nikita Mazaev & Tatyana Veselkina Rusland
41  Sergey Sidorenko & Kristina Linova Rusland
44  Kirill Berezin & Yuliya Vorozheykina Rusland
44  Pavel Novikov & Elvira Skrylnikova Rusland
46  Nikita Anikeev & Irina Kopytina Rusland
46  Anton Prokudin & Zhanna Sablina Rusland
48  Dmitriy Nesterov & Rimma Shanoyan Rusland

Round 2 (top 81)

49  Kirill Mikhaylov & Darya Zharova Rusland
50  Gennadiy Kotelevets & Valeriya Karateeva Rusland
50  Alexander Shapovalov & Evgeniya Ubaydulaeva Rusland
50  Maxim Volodkin & Ekaterina Zus-zyat Rusland
53  Aleksandr Alshevskiy & Angelina Kuznetsova Rusland
54  Vagan Melikyan & Maria Makhaniouk Rusland
54  Denis Ovchinnikov & Mariya Senyushkina Rusland
54  Nikita Vinokurov & Aleksandra Titova Rusland
57  Aleksandr Kazarin & Kristina Kirichkova Rusland
58  Sergey Trishkin & Alevtina Likhacheva Rusland
58  Alex Volodin & Elena Ivanchikova Rusland
60  Aleksandr Ledaschev & Ekaterina Belyaeva Rusland
60  Ivan Zhuravlev & Elina Glimnurova Rusland
62  Ilya Lebedyev & Elizaveta Shibaeva Rusland
63  Nikita Shashenkov & Anastasiya Karpova Rusland
64  Ilya Dementev & Kristina Orlova Rusland
64  Aleksey Khramov & Anna Schedrina Rusland
64  Valeriy Naumov & Yuliya Slepynina Rusland
64  Radmir Rafikov & Yuliya Reshetova Rusland
68  Sergey Zelyanin & Anastasiya Gaydar Rusland
69  Ilya Timoshenko & Ekaterina Brekhova Rusland
70  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Rusland
70  Andrey Papaev & Ksenia Melikhova Rusland
70  Dmitriy Revin & Viktoriya Soloveva Rusland
73  Artem Kondrashov & Yuliya Ruban Rusland
73  Stanislav Sotnikov & Alena Kramarenko Rusland
75  Pavel Sedykh & Mariya Bushueva Rusland
76  Roman Petrosyan & Nadezhda Shandrina Rusland
77  Yuriy Kopylov & Tatyana Mylnikova Rusland
78  Mikhail Belous & Anastasia Meshkova Rusland
79  Anton Privalov & Valeriya Oleksyuk Rusland
80  Viacheslav Korovin & Ksenia Stakhiryak Rusland
81  Evgeniy Kozlov & Mayya Ryzhenkova Rusland

Round 1 (top 142)

82  Vitaliy Azarov & Valentina Tomskaya Rusland
82  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rusland
82  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Rusland
82  Boris Sorokin & Irina Polovikova Rusland
86  Anton Ivanov & Anastasiya Starikova Rusland
87  Maksym Kapitanchuk & Anna Kuharets Ukraïne
87  Gleb Knyazhev & Aleksandra Shoshneva Rusland
87  Ilya Lavrentev & Anastasiya Kolyadinskaya Rusland
87  Andrey Tsarev & Veronika Tsoy Rusland
87  Gleb Yarkin & Elena Gagarina Rusland
92  Yuri Chumutin & Darya Demyanovich Rusland
92  Ivan Eremin & Aleksandra Arshavskaya Rusland
92  Aleksey Safronov & Adelia Gaivoronskaya Rusland
95  Evgeniy Lunev & Tatyana Zhirukhina Rusland
95  Daniel Umarov & Aleksandra Lutsenko Rusland
95  Maksim Zaverkin & Aleksandra Gasilova Rusland
98  Sergey Katkov & Elena Chistova Rusland
98  Viktor Safin & Darya Muksinova Rusland
100  Grigoriy Arkhipov & Ekaterina Ramzina Rusland
100  Maksim Dolgov & Elena Dvorovaya Rusland
100  Aleksandr Nasadik & Katia Evsutkina Rusland
103  Evgeniy Polyakov & Alesya Russkova Rusland
104  Eduard Khayrulin & Nadezhda Dobritskaya Rusland
105  Andrey Romanovskiy & Alena Revyakina Rusland
106  Konstantin Lamanov & Tatyana Kobets Rusland
107  Denis Gandraburga & Mariya Tikhonova Rusland
107  Kirill Gneushev & Darina Kulikova Rusland
107  Timofey Kudryavtsev & Aleksandra Slobodyanik Rusland
107  Artem Minnullin & Dilyara Bliznyuk Rusland
111  Nugzar Kvartskhava & Tatyana Saveleva Rusland
111  Denis Meshkov & Diana Manon Rusland
111  Vadim Perov & Marta Otradinskaya Rusland
114  Lev Ermakov & Elizaveta Nechaeva Rusland
114  Timur Galiullin & Alina Tagirova Rusland
116  Igor Glotkin & Mariya Deryugina Rusland
116  Roman Kitashin & Olga Pakhomova Rusland
116  Ivan Nikolaev & Lyubov Vasileva Rusland
119  Stanislav Startsev & Lyubov Stratichuk Rusland
119  Anton Volkov & Ella Naumova Rusland
121  Aleksandr Anufryev & Valeriya Malomuzh Rusland
122  Ilya Sokolikov & Ekaterina Chuykova Rusland
122  Stanislav Tenyaev & Ekaterina Chkoniya Rusland
124  Pavel Mironychev & Gayane Karapetyan Rusland
124  Ilya Perskiy & Darya Chernysheva Rusland
124  Aleksey Plakhotnik & Daria Vinogradova Rusland
124  Aleksandr Yanykin & Darya Panfilova Rusland
128  Roman Gutsu & Svetlana Lukina Rusland
128  Sergey Kiyan & Mariya Barbotko Rusland
128  Stanislav Semenov & Elena Konovalova Rusland
128  Aleksey Stepin & Valya Segeda Rusland
132  Evgen Afanasiev & Veronika Shusterova Rusland
132  Arseniy Besedin & Darya Mosyakina Rusland
132  Nikolay Chistov & Alina Pervukhina Rusland
132  Dmitriy Markin & Tamara Elsukova Rusland
132  Denis Pereshnev & Tatyana Chuprina Rusland
132  Nikolay Shiryaev & Irina Yurina Rusland
138  Aleksandr Danilov & Mariya Maksimova Rusland
139  Denis Bozhchenko & Elizaveta Popova Rusland
140  Gleb Zarubin & Anastasiya Prosvirnova Rusland
141  Anton Malaev & Ekaterina Malaeva Rusland
141  Yuriy Perevezentsev & Elena Komkova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}