Results from Ritm 2005 - Amateur Standard zaterdag 26 november 2005
Check hoe advertise your product bij ons

Ritm 2005
Rusland - Moscow zaterdag 26 november 2005

Amateur Standard zaterdag 26 november 2005

Finale

1  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rusland
2  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusland
3  Andrei Filippov & Maria Strelnikova Rusland
4  Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rusland
5  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rusland
6  Evgeni Grigorov & Olga Bakushina Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rusland
8  Denis Molkov & Ludmila Belskaia Rusland
9  Andrei Porokhine & Anastasia Sergievskaia Rusland
9  Valeri Zakharov & Yelena Voronova Rusland
11  Rustam Shayahmetov & Alina Kunafina Rusland
12  Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Rusland

Kwart-Finale

13  Pavel Nepomniaschi & Inga Andreychenko Rusland
14  Ivan Tarkhanov & Yulia Voronova Rusland
15  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Rusland
16  Ivan Krylov & Yuliya Sidelnikova Rusland
16  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Rusland
18  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusland
19  Denis Donskoy & Natalia Smirnova Rusland
19  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Rusland
21  Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Rusland
21  Aleksei Sonin & Maria Sachkova Rusland
23  Yaroslav Sekistov & Vera Sekistova Rusland
24  Aleksander Kuznetsov & Olesia Kargina Rusland

Round 2 (top 48)

25  Sergey Parakhin & Elena Vlasova Rusland
26  Grigory Novikov & Dinara Talypova Rusland
26  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Rusland
28  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rusland
28  Aleksandr Podgorelkin & Ekaterina Kramarenko Rusland
30  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusland
31  Anton Silantev & Tatyana Larina Rusland
32  Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rusland
32  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Rusland
34  Ivan Kruk & Olga Kim Rusland
34  Mikhail Volkov & Arina Zemtsova Rusland
36  Dmitriy Vorobyev & Galina Abramova Rusland
37  Maxim Zakharov & Olga Priamilova Rusland
38  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusland
39  Vitaliy Kozhevnikov & Maria Peregudova Rusland
40  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Rusland
41  Maksim Ivanov & Inna Kocharian Rusland
42  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Rusland
43  Grigoriy Kolibas & Evgenia Veprintseva Rusland
44  Ilya Chernyakov & Polina Fomina Rusland
45  Denis Davydov & Daria Orlova Rusland
45  Aleksey Sergeev & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rusland
47  Alexei Seredin & Yuliya Karaseva Rusland
48  Leonid Tarasov & Yuliya Safonova Rusland

Round 1 (top 74)

49  Roman Rudenko & Kseniya Pozhilenkova Rusland
50  Igor Arkatov & Natalia Kargina Rusland
51  Andrey Glushkov & Marina Orlova Rusland
52  Timur Guseinov & Marina Smolina Rusland
52  Andrei Popov & Ksenia Kiykova Rusland
52  Vadim Shevchenko & Svetlana Chumachenko Rusland
52  Juri Stefanskiy & Yulia Koreneva Rusland
56  Aleksey Chadin & Tatyana Khmelevskaya Rusland
57  Mikhail Skripalenko & Elena Filippova Rusland
57  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Rusland
59  Sergey Kozlov & Ekaterina Alekseeva Rusland
60  Anton Prikazchikov & Maria Prikazchikova Rusland
61  Denis Kulagin & Ekaterina Formaleva Rusland
62  Sergey Morozov & Mariya Ryumina Rusland
62  Mikhail Ponomarev & Zoia Ponomareva Rusland
64  Igor Markin & Elena Kurtseva Rusland
65  Anton Belov & Irina Zaitseva Rusland
66  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Rusland
67  Ivan Uskov & Mariya Yunkova Rusland
68  Anton Berliner & Mariya Shaytorova Rusland
69  Andrey Polyakov & Tatiana Irikhina Rusland
70  Timofey Larichev & Ekaterina Pavlova Rusland
71  Dmitri Kriuchkov & Alena Lobas Rusland
71  Roman Novikov & Evgeniya Sidorenko Rusland
73  Eduard Sagitov & Ekaterina Sagitova Rusland
74  Andrei Stanislavsky & Anna Shatalova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}