Results from Ritm 2004 - Youth Standard zaterdag 27 november 2004
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Ritm 2004
Rusland - Moscow zaterdag 27 november 2004

Youth Standard zaterdag 27 november 2004

Finale

1  Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Rusland
2  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rusland
3  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Rusland
4  Andrei Porokhine & Anastasia Demyanova Rusland
5  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusland
6  Petr Kashinski & Anastasia Sergievskaia Rusland
7  Egor Shemetov & Ekaterina Atepaeva Rusland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Rusland
9  Sergei Savelev & Ekaterina Bogdanova Rusland
10  Maxim Kolesnikov & Inessa Kondrasheva Rusland
10  Evgeney Parnikel & Anna Demidova Rusland
12  Grigoriy Kolomeets & Katerina Emelyanova Rusland
13  Ivan Mouraviev & Elena Shabanova Rusland
14  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Rusland
15  Dmitriy Litvinov & Anastasia Kiseleva Rusland

Kwart-Finale

16  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rusland
17  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Rusland
18  Serguei Peshkun & Violetta Sytina Rusland
19  Aleksei Sonin & Maria Sachkova Rusland
20  Artem Zabgaev & Natalia Kalachova Rusland
21  Roman Rebrik & Ekaterina Kim Rusland
22  Aleksandr Zorin & Ekaterina Khomik Rusland
23  Aleksandr Shelyubskiy & Galina Starovoytova Rusland
24  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Rusland
24  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rusland
26  Andrei Popov & Ksenia Kiykova Rusland
27  Ilia Mikhalenko & Olga Zalivalova Rusland

Round 1 (top 54)

28  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Rusland
28  Vladislav Khudyakov & Alisa Nikulina Rusland
28  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Rusland
31  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Rusland
31  Ilya Mirgorodskiy & Anastasia Veslova Rusland
31  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Rusland
34  Oleg Tsarev & Elena Boldina Rusland
35  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Rusland
36  Ilya Chernyakov & Polina Fomina Rusland
36  Dmitri Divtsov & Olga Zelenkova Rusland
38  Aleksey Shishlenkov & Irina Venevtseva Rusland
38  Pavel Sokolov & Olga Pechagina Rusland
40  Maxim Antipin & Irina Ananina Rusland
40  Evgeniy Trudov & Kseniya Ivannikova Rusland
42  Aleksandr Konovalov & Svetlana Rodina Rusland
42  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Rusland
42  Roman Zhukovskiy & Evgeniya Kovtun Rusland
45  Igor Cheldiev & Ekaterina Telnova Rusland
46  Aleksey Krylov & Mariya Levaya Rusland
47  Dmitriy Vikulin & Anastasiya Milyutina Rusland
48  Aleksey Bredikhin & Ekaterina Verevkina Rusland
48  Maksim Khuzhaiarov & Maria Peregudova Rusland
48  Mikhail Mitin & Anastasiya Yakimova Rusland
51  Aleksandr Abramov & Alena Krushanova Rusland
51  Vladimir Zagibalov & Valeria Trezhbinskaia Rusland
53  Konstantin Obernikhin & Yuliya Kirichenko Rusland
54  Ilya Strelkov & Anastasia Litovka Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}