Results from Rimini Open - IDSF International Open Standard (Grand Slam) zaterdag 12 maart 2005
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Rimini Open
Italië - Rimini zaterdag 12 maart 2005

IDSF International Open Standard (Grand Slam) zaterdag 12 maart 2005

Finale

1  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Italië
2  Arunas Bizokas & Edita Daniute Lithouwen
3  Sascha Karabey & Natasha Karabey Duitsland
4  Paolo Bosco & Silvia Pitton Italië
5  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Duitsland
6  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusland
8  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusland
9  Domen Krapez & Monica Nigro Slovenië
10  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Slovenië
10  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Engeland
12  Domenico Cannizzaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Italië

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

13  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Italië
13  Stanislaw Massold & Christine Deck Duitsland
15  Roman Mayer & Siret Siilak Oostenrijk
16  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Letland
17  Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Italië
18  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Italië
19  Simon Reuter & Julia Niemann Duitsland
20  Csaba László & Szilvia Szögi Hongarije
21  Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Duitsland
22  Luca Rossignoli & Veronika Haller Italië
23  Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rusland
24  Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rusland

Round 3 (top 50)

25  Stas Khmel & Egle Sakalauskaite Lithouwen
26  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azarbedjan
26  Rosario Guerra & Grazia Benincasa Italië
28  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Tsjechië
29  Angelo Madonia & Michela Bove Italië
30  Aleksandr Sergeev & Aleksandra Yarovenko Rusland
31  Masayuki Ishihara & Megumi Saito Japan
32  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rusland
32  Simone Daniele & Elisa Chanaa Italië
32  Daniele Ginnetti & Francesca Mariani Italië
35  Marco Lustri & Alessia Radicchio Italië
36  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tsjechië
37  Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina Rusland
37  Daniele Pardini & Paola Rosi Italië
37  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Duitsland
40  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finland
40  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Italië
40  Alex Sindila & Katie Gleeson Engeland
43  Christoph Santner & Maria Santner Oostenrijk
44  Angelo D'alonzo & Cristiana Cinosi Italië
45  Giuseppe Albanese & Roberta Luciano Italië
46  Francesco Calco & Silvia Stile Italië
46  Giovanni Gentile & Biagina Calignano Italië
46  Matti Kantola & Tea Kantola (aka Liikanen) Finland
49  Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finland
49  Andrea Stella & Michela Cusato Italië

Round 2 (top 80)

51  Francesco Tinelli & Sandy Lezza Italië
52  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Italië
53  Andraz Snoj & Tatiana Popova Slovenië
54  Vladimir Kondratyuk & Maria Bakuta Duitsland
55  Teodosio Elia & Roberta Russo Italië
55  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Italië
57  Luca Di Giacomantonio & Valentina Alviani Italië
58  Marco Congedo & Antonella Suglia Italië
58  Luigi Trovarelli & Lina Mambella Italië
60  Nicola Pascon & Anna Tondello Italië
61  Erik Páli & Viktoria Pali Hongarije
61  Agostino Urbaniello & Manuela Amore Italië
63  Sergio D'avino & Romina Molinari Italië
63  Samuele Pacchini & Giada Caraballese Italië
65  Marco Agrimi & Gabriella Tafuro Italië
65  Fabio Coppola & Annabella Lamberti Italië
67  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Hongarije
68  Tapani Savikurki & Taina Savikurki Finland
69  Pasquale De Rosa & Alessia Gloria Italië
69  Pietro Del Bello & Faye Hung Hong Kong
69  Alessandro Olivato & Patricia Alessandrini Italië
72  Romeo Carbone & Cecilia Carbone Italië
72  Vadim Gazda & Jasmina Arko Slovenië
74  Domenico Nava & Valentina Rizzo Italië
74  Pierluigi Pica & Valentina Palcani Italië
74  Giuliano Serafini & Raffaella Serafini Italië
77  Mirco Lucadei & Maria Vittoria Santarelli Italië
77  Domenico Marcheggiani & Pamela Remigio Italië
77  Dario Rossello & Grazia Caruso Italië
80  Mirko Francesconi & Milena Cervelli Italië

Round 1 (top 112)

82  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Italië
82  Vittorio Felici & Elena Felici Italië
84  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Italië
85  Tiziano Cericola & Simona Carafa Italië
85  Alessandro D'amora & Sara Magli Italië
87  Fabio Beozzi & Serena Prospero Italië
87  Salvatore Calio & Agata Maiorana Italië
87  Guerino Fraina & Irene Calo Italië
87  Anssi Heikkilä & Jenni Koskinen Finland
87  Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Italië
92  Alessandro Brescianini & Annalisa Cominetti Italië
93  Christian Gallo & Rosa Santorelli Italië
93  Giuseppe Lo Turco & Valentina Abate Italië
93  Daniele Zanini & Barbara Zanini Italië
96  Mattia Facioni & Michela Facioni Italië
97  Andrea Primavera & Serena Trovalleri Italië
97  Massimiliano Rocchi & Sara Medaglini Italië
99  Fabio Foti & Veronica Massaro Italië
100  Denis Orsenigo & Lidia Crotti Italië
100  Libero Paglione & Lucia Iacovangelo Italië
102  Enrico Bassanelo & Federica Biolcati Italië
103  Fabio Maruzzi & Michela Barchiesi Italië
104  Francesco Argenziano & Giovanna Auletta Italië
104  Michael Di Liberto & Denise Di Liberto Italië
104  Mario Pedercini & Elena Cadei Italië
107  Andrea Robustella & Ilaria Tripicchio Italië
108  Alessandro Agolini & Manuela Bove Italië
108  Francesco Alberti & Pamela Gullo Italië
108  Damiano Canali & Martina Natali Italië
111  Antonio Arena & Elga Farnesi Italië
111  Mario Calzetta & Dafne Cucchiaro Italië
111  Paolo Fanti & Marta Salis Italië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}