Results from Rhythm 2013 - Junior I Open Latin zaterdag 23 november 2013
Check hoe advertise your product bij ons

Rhythm 2013
Rusland - Moscow zaterdag 23 november 2013

Junior I Open Latin zaterdag 23 november 2013

Finale

1  Sergey Bykovskiy & Milana Zenkova Rusland
2  Egor Filev & Anastasiya Anisimova Rusland
3  Nikita Shevchenko & Sofya Grechkina Rusland
4  Sergey Prokhorenko & Sofya Prudnikova Rusland
5  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Rusland
6  Egor Beketov & Yaroslava Iskrina Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Viktor Isakov & Viktoriya Sidorkina Rusland
8  Igor Gorlov & Darya Kudryashova Rusland
8  Vladislav Stepanov & Albina Makina Rusland
10  Maksim Lozitskiy & Mariya Plyaskina Rusland
11  Umar Dzhumaev & Elizaveta Slavogorodskaya Rusland
12  Dmitriy Nikulchev & Valeriya Kosteeva Rusland
13  Daniel Artemev & Anastasiya Mudrevskaya Rusland

Kwart-Finale

14  Nikita Laba & Anastasiya Grishakova Rusland
14  Kirill Nikolaev & Marina Makarenko Rusland
16  Anatoliy Petrov & Kristina Dvoretskaya Rusland
17  Timofey Kalyakin & Tatyana Ustinova Rusland
18  Artem Krasnokutskiy & Marina Grigoreva Rusland
19  Maksim Puchkov & Mariya Krivtsova Rusland
20  Nikolay Streltsov & Anastasiya Verina Rusland
21  Dmitriy Kasperovich & Kristina Sedunova Rusland
22  Egor Mikhaylov & Alina Platonova Rusland
23  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Rusland
23  Aleksandr Egorov & Alena Potekhina Rusland
25  Artem Firsov & Aleksandra Averyanova Rusland

Round 2 (top 48)

26  Igor Chernyshov & Diana Golushkova Rusland
27  Ilya Goncharenko & Elizaveta Kharinova Rusland
28  Vyacheslav Slizen & Sofya Melikyan Rusland
29  Daniil Filippenkov & Darya Shvets Rusland
30  Danil Khalilov & Elizaveta Yakunina Rusland
31  Aleksey Vasyutin & Veronika Gorshkova Rusland
32  Ilya Grishanov & Anastasiya Nikonova Rusland
32  Artemiy Markin & Polina Biryukova Rusland
34  Vladislav Denisov & Alina Yakovleva Rusland
35  Raul Isgandarov & Roksana Atalan Rusland
36  Aleksey Abakumov & Nataliya Drozdova Rusland
37  Maxim Lachin & Anastasiya Borovikova Rusland
38  Vladimir Pozdnyakov & Elizaveta Efimova Rusland
39  Egor Sinelnikov & Sofiya Glyanenko Rusland
39  Sevastyan Smyshnikov & Sofya Bautina Rusland
41  Daniil Lenkov & Alena Kirillova Rusland
42  Daniil Razvozov & Anna Lagutkina Rusland
43  Daniil Morhov & Eva Burenina Rusland
44  Vitaliy Del & Tatyana Dostovalova Rusland
44  Konstantin Startsev & Anastasiya Savina Rusland
46  Nikita Sobol & Ekaterina Penezeva Rusland
46  Andrey Soshnev & Anastasiya Ptashinskaya Rusland
48  Yakov Sein & Anastasiya Zherdeva Rusland

Round 1 (top 70)

49  Stanislav Danilenko & Kseniya Agafonova Rusland
49  Daniil Golyshev & Diana Mokhammadpur Rusland
49  Stepan Ilichev & Anna Kokanova Rusland
52  Vyacheslav Shaymardanov & Darya Kalinina Rusland
53  Andrey Basistyy & Mariya Lobanova Rusland
53  Yaroslav Kondratev & Vlada Lyan Rusland
53  Kirill Shkrykin & Aleksandra Chuchupal Rusland
53  Aleksandr Svetlanov & Olga Genkina Rusland
57  Nikita Gubarev & Kseniya Salata Rusland
57  Vladislav Tolmachev & Darya Zotik Ukraïne
59  Kirill Baturin & Evgeniya Gromova Polen
59  Aleksej Prokofev & Ekaterina Saltykova Rusland
61  Ivan Kabanov & Yuliya Lapushkina Rusland
61  Daniil Sobolev & Yuliya Spasova Rusland
61  Aleksey Stepanov & Anastasiya Kuleshina Rusland
64  Dmitriy Solovev & Aleksandra Denisova Rusland
65  Aleksej Suhinin & Elizaveta Shukan Rusland
66  Nikita Matyukhin & Mariya Kuzmina Rusland
67  Evgenij Krasnov & Kristina Bozhuhina Rusland
68  Daniil Bokov & Sabrina Mollaeva Rusland
69  Evgeniy Martsokha & Elizaveta Yuschenko Rusland
70  Semen Ivanov & Ekaterina Degtyareva Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}