Results from Prague Open 2012 - WDSF World Open Standard zondag 9 september 2012
Check hoe advertise your product bij ons

Prague Open 2012
Tsjechië - Praha zaterdag 8 september 2012

WDSF World Open Standard zondag 9 september 2012

Finale

1  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Denemarken
2  Simone Segatori & Annette Sudol Duitsland
3  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Lithouwen
4  Daniil Ulanov & Irina Gogoladze Rusland
5  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tsjechië
6  Anton Skuratov & Alona Uehlin Duitsland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Yuriy Petrov & Yana Kozhukhar Ukraïne
8  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusland
9  Igor Kruglov & Anna Aseeva Rusland
10  Csaba László & Viktoria Pali Hongarije
11  Artem Terekhov & Olga Morozova Rusland
12  Francesco Galuppo & Debora Pacini Italië

Kwart-Finale

13  Andrei Chubarev & Daria Shevelilova Rusland
14  Pasquale Farina & Sofie Koborg Denemarken
15  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finland
16  Ivan Novikov & Anna Barbacheva Rusland
17  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Italië
18  Marco Rescigno & Monika Pedersen Denemarken
19  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finland
20  Nikolaj Lund & Marta Kocik Denemarken
21  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
22  Vilius Jakas & Gabriele Siriunaite Lithouwen
23  Matej Kralj & Spela Kralj Slovenië
24  Daniel Radu & Anne Weber Duitsland

Round 3 (top 48)

25  Michal Mladek & Marika Kasalova Tsjechië
26  Marts Punins & Dana Jakobsone Letland
27  Dmitri Kolobov & Signe Busk Denemarken
28  Konstantin Gorodilov & Dominika Bergmannova Estonië
28  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Slowakije
30  Matteo Del Gaone & Kristiina Reinfeldt Estonië
30  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Oostenrijk
30  Andrey Kitsun & Natalia Korsak Byelorussia
33  Martin Houska & Andrea Trestikova Tsjechië
34  Eros Sciamanna & Anna Jaglinska Italië
35  Michal Le & Izabela Skierska Polen
35  Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Denemarken
35  Calin Rusnac & Andreea Hogea Roemenië
38  Kamil Kedra & Marzena Graniczna Polen
39  Marek Bures & Ekaterina Kalish Tsjechië
39  Gleb Moliy & Natalya Kuznetsova Rusland
41  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italië
41  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldavië
43  Glib Emelyanov & Aleksandra Troshyna Ukraïne
43  Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Denemarken
43  Andrey Prizentsov & Darya Kushnir Rusland
46  Madis Abel & Aleksandra Galkina Estonië
47  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Tsjechië
48  Sander Seppik & Kaari Kink Estonië

Round 2 (top 80)

49  Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Denemarken
50  Petter Engan & Kine Mardal Noorwegen
51  Mathias Kirkegaard & Line Riding Denemarken
51  Maciej Nagorski & Magdalena Fron Polen
53  Jan Kohout & Johanka Pruzincova Tsjechië
54  Andrea De Marco & Debora Zecca Italië
54  Dmitro Paley & Anastasiya Gryban Ukraïne
56  István Zsigovics & Zsuzsanna Katona Hongarije
57  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Tsjechië
58  Florin Gherasim & Lorena Sturza Roemenië
58  Adam Jendrulek & Iva Riederova Tsjechië
60  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Tsjechië
61  Philipp Lugmayr & Gisela Kubouschek Oostenrijk
62  Kacper Zakowicz & Natalia Zakowicz Polen
63  Miroslav Hyza & Marie Hyzova Tsjechië
63  Bas Niezing & Aletta Oosterveld Nederland
65  Vaclav Bures & Tereza Bruckova Tsjechië
66  Viesturs Varavs & Ksenija Lucko Letland
67  Matej Kutalek & Michaela Krakorova Tsjechië
67  Wesley Van Riel & Wies Van Haren Nederland
69  Aleksandr Akimenko & Regina Khlynova Rusland
69  Daniel Jurca & Katerina Krakowkova Tsjechië
69  Andrej Simko & Eva Zakovska Tsjechië
69  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Tsjechië
73  Jonathan Bouchard & Sophie Thomas Frankrijk
73  Nikola Oto & Katarina Lepoglavec Kroatië
75  Ctibor Mazal & Klara Konarikova Tsjechië
76  Titus Ablorh & Natalya Bekker Tsjechië
76  Pavel Mares & Michaela Rocejdlova Tsjechië
76  Tomas Moravec & Barbora Maresova Tsjechië
76  Maximilian Münnicke & Tanja Walter Duitsland
80  Lukas Holecek & Lenka Brozakova Tsjechië

Round 1 (top 120)

81  Jiri Liska & Mirka Navrátilová Tsjechië
82  Pavel Both & Lucie Kalmusova Tsjechië
83  Ondrej Galecka & Monika Zemanova Tsjechië
84  Zbynek Deyl & Martina Cervenkova Tsjechië
84  Martin Kucera & Barbora Kocmanova Tsjechië
86  Jakub David & Michaela Sramkova Tsjechië
86  Vít Navratil & Petra Chytilova Tsjechië
88  Tomas Turek & Lenka Kopalova Tsjechië
89  Jiri Masek & Nicol Cupalová Tsjechië
90  Tomas Smutny & Jana Sigutova Tsjechië
91  Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Frankrijk
91  Karel Zmeskal & Irena Zizkova Tsjechië
93  Jan Musal & Jana Kukucova Tsjechië
94  Bogdan Kostov & Megumi Miyashita Tsjechië
95  Josef Dvorak & Jana Vlasakova Tsjechië
95  Patrik Fiala & Barbora Kubickova Tsjechië
95  Pavel Zuska & Lenka Parizkova Tsjechië
98  Tomas Blazek & Maria Mihalcinova Slowakije
99  Jiri Sabík & Lucie Jarolímkova Tsjechië
100  Jan Chytra & Diana Ziganshina Tsjechië
100  Tomas Fukar & Lucia Horkava Tsjechië
100  Matej Mrlina & Andrea Dubova Tsjechië
103  Jiri Stejskal & Iva Liskova Tsjechië
104  Tomas Kalous & Tereza Truneckova Tsjechië
104  Jiri Marek & Hana Schulzová Tsjechië
104  Zdenek Soukup & Katerina Pospisilova Tsjechië
104  Antonin Vyhnak & Kristyna Zachatova Tsjechië
108  Petr Riha & Miroslava Zavorova Tsjechië
108  Jan Smely & Romana Zikmundova Tsjechië
108  Tomas Vorechovsky & Zuzana Uhlírová Tsjechië
111  Martin Cerveny & Kristyna Krizova Tsjechië
111  Ludek Fialka & Pavlína Moravkova Tsjechië
111  Vojtech Mazanec & Katerina Krátká Tsjechië
111  Natanael Mechácek & Eva Rmoutilová Tsjechië
111  Tomas Ondrasek & Radka Karvankova Tsjechië
111  Karel Stanke & Radka Moravkova Tsjechië
111  Karel Strzanovsky & Ilona Klimentova Tsjechië
111  Jakub Suran & Marketa Kapicova Tsjechië
111  Michal Varnuska & Jana Hajkova Tsjechië
111  Ondrej Vratny & Michaela Wallenfelsova Tsjechië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}