Results from Prague Open 2012 - WDSF World Open Latin zaterdag 8 september 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Prague Open 2012
Tsjechië - Praha zaterdag 8 september 2012

WDSF World Open Latin zaterdag 8 september 2012

Finale

1  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusland
2  Andrea De Angelis & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Denemarken
3  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovenië
4  Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraïne
5  Alexandru Ion & Ana-Maria Dinu Nedelea Roemenië
6  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Tsjechië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Timur Yusupov & Sofya Kharina Rusland
8  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusland
9  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finland
10  Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Noorwegen
11  Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukraïne
12  Dmitry Marchenko & Anastasia Kriukova Rusland

Kwart-Finale

13  Jan Dvoracek & Libuse Chytkova Tsjechië
14  Malthe Brinch Rohde & Sandra Sorensen Denemarken
15  Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Tsjechië
15  Roland Süttö & Anikó Tombácz Hongarije
17  Alberto Faccio & Giada Lini Italië
18  Konstantin Gorodilov & Dominika Bergmannova Estonië
18  Nikolaj Lund & Marta Kocik Denemarken
20  Rodion Khromov & Stasa Berkopec Slovenië
21  Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Estonië
22  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Tsjechië
23  Vaclav Masaryk & Klara Chovancikova Tsjechië
24  Rasmus Lander & Line Smed Denemarken

Round 3 (top 49)

25  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Duitsland
26  Mickael Amicel & Manon Felici Frankrijk
26  Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Noorwegen
28  Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Denemarken
28  Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Letland
30  Petter Engan & Kine Mardal Noorwegen
30  Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Rusland
32  Konstantin Andreev & Viktoriya Vershinina Rusland
32  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Letland
34  Barna Sztoján & Jaroslava Huber Oostenrijk
35  Calin Florin Bochis & Anita Berecz Roemenië
35  Alexis Leonardo & Justine Reynaud Frankrijk
37  Marek Bures & Ekaterina Kalish Tsjechië
38  Marts Punins & Dana Jakobsone Letland
39  Adrian Bienioszek & Magdalena Rynka Polen
39  Ales Petran & Tatiana Dorina Tsjechië
41  Andrey Kitsun & Natalia Korsak Byelorussia
42  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Tsjechië
42  Pavel Sluka & Elizaveta Kuklina Tsjechië
42  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Tsjechië
45  Artem Lazarev & Amalie Stampe Denemarken
45  Edgar Sztuce vel Stuzmania & Justyna Barycka Polen
47  Mathias Kirkegaard & Line Riding Denemarken
48  Josef Just & Helena Birgusova Tsjechië
49  Antonin Langr & Lucie Gawelczykova Tsjechië

Round 2 (top 80)

50  Mihai Marius Gherasim & Ana Maria Marin Roemenië
50  Denis Richter & Anamaria Heinemann Duitsland
52  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Tsjechië
53  Tomas Fainsil & Patrisia Belousova Lithouwen
53  Igor Gutan & Sofie Svenninggaard Denemarken
55  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Tsjechië
56  Jonathan Bouchard & Sophie Thomas Frankrijk
56  Alexandru Runceanu & Elena Florentina Gogu Roemenië
58  Karls Aniscenko & Zaklina Sola Letland
58  Tomas Gal & Marketa Dostalova Tsjechië
60  Florent Convali & Stella Galvez Frankrijk
61  Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Denemarken
62  Martin Pazdera & Vitaliya Ivanytska Tsjechië
63  Marco Steindl & Barbora Spurna Oostenrijk
64  Tomas Smutny & Jana Sigutova Tsjechië
65  Titus Ablorh & Natalya Bekker Tsjechië
65  Josef Kukan & Renata Smidova Tsjechië
67  Daniel Jurca & Katerina Krakowkova Tsjechië
67  Jaroslav Novak & Petra Smidova Tsjechië
69  Marek Polacek & Sarka Kotatkova Tsjechië
70  Rudolf Bujna & Renata Nebeska Tsjechië
71  Lucas Felici & Lisa Laffargue Frankrijk
71  Lukas Holecek & Lenka Brozakova Tsjechië
73  Radim Vyslouzil & Katarzyna Niedobova Tsjechië
74  Baran Adisen & Cigdem Güler Turkije
74  Sebastian Ianc & Roxana Andreea Stefanca Roemenië
76  Jan Musal & Jana Kukucova Tsjechië
77  Vaclav Bures & Tereza Bruckova Tsjechië
77  Sergey Katkov & Irina Prohorova Rusland
79  Denis Vykruta & Michaela Kleckova Tsjechië
80  Václav Zoudlík & Daniela Strasilova Tsjechië

Round 1 (top 116)

81  Tomas Vorechovsky & Zuzana Uhlírová Tsjechië
82  Jonathan Maier & Anna Romanova Duitsland
82  Robert Sendrei & Zsofia Horvath Slowakije
84  Lukas Doubrav & Daniela Cerna Tsjechië
85  Michal Jarzyna & Angelika Grzybowska Polen
86  Martin Pauliny & Katerina Cakorova Tsjechië
86  Petr Pokorny & Barbora Benjakova Tsjechië
88  Tomas Cerny & Zuzana Brodova Tsjechië
88  Petr Sobota & Yvona Bujnova Tsjechië
90  Matej Novak & Lucie Sloukova Tsjechië
91  Clement Blondeau & Shona Bresson Frankrijk
91  Jan Chytra & Diana Ziganshina Tsjechië
93  Adam Heres & Pavlina Pankova Tsjechië
94  Christian Wermuth & Pernille Vikkelsøe Denemarken
95  Marc Tacchino & Stephanie Rey Frankrijk
96  Radim Bobek & Katerina Vackova Tsjechië
97  Jirí Hudecek & Monika Manaskova Tsjechië
97  Vladimir Lazarev & Barbora Kulhankova Tsjechië
97  Vladimir Steska & Veroni Rutzenstorferova Tsjechië
100  Jan Matousek & Ruth Svandova Tsjechië
100  Ctibor Mazal & Klara Konarikova Tsjechië
102  Tomas Waloszek & Eliska Kocurkova Tsjechië
103  David Gregor & Anna Zilova Tsjechië
103  Filip Korpanec & Hana Schwarzová Tsjechië
103  Tomas Vojir & Elizabeth Tetrevová Tsjechië
106  Jakub Bohac & Nikola Olahová Tsjechië
106  Petr Kubla & Lucie Brandejsova Tsjechië
108  Jan Havir & Ivana Cepelkova Tsjechië
108  Martin Mojdl & Ilona Zdarska Tsjechië
108  Jiri Stejskal & Iva Liskova Tsjechië
108  Michal Varnuska & Jana Hajkova Tsjechië
112  Stanislav Durchanek & Katerina Sebkova Tsjechië
112  Lukas Gunzel & Sona Spevakova Tsjechië
112  Pavel Jiranek & Lucie Jeschkova Tsjechië
115  Lukas Brezina & Kristýna Klusová Tsjechië
115  Zdenek Suchy & Tereza Cepelova Tsjechië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}