Results from Prague Open 2006 - IDSF Open Standard zaterdag 16 september 2006
Check hoe advertise your product bij ons

Prague Open 2006
Tsjechië - Praha zaterdag 16 september 2006

IDSF Open Standard zaterdag 16 september 2006

Finale

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Duitsland
2  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Lithouwen
3  Edgars Gasjuns & Daria Konstantinova Letland
4  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polen
5  Marco Lustri & Alessia Radicchio Italië
6  Pavel Bic & Silvie Konderlova Tsjechië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Duitsland
8  Adam Majewski & Aleksandra Paklikowska Polen
9  Nicola Chianese & Assunta Chianese Italië
9  Jindrich Cincura & Iva Langerova Tsjechië
11  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Frankrijk
12  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Italië

Kwart-Finale

13  Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Tsjechië
14  Martin Houska & Andrea Trestikova Tsjechië
15  Juraj Simko & Zuzana Vicikova Slowakije
16  Alessandro Ilarioni & Aurora Sbardella Italië
17  Livio Palmirotta & Valentina Palcani Italië
17  Tadeusz Rey & Justyna Koltuniuk Polen
17  David Vejchar & Veronika Hanusova Tsjechië
20  Michal Necpal & Tereza Bufkova Tsjechië
21  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Duitsland
22  Michael Seidel & Nina Chinju Uszkureit Duitsland
23  Aleksandr Kuznetsov & Natalya Seredina Rusland
24  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Tsjechië

Round 2 (top 48)

25  Thorsten Unger & Vera Küster Duitsland
26  Dusan Novak & Ivana Tomovicova Slowakije
27  Radim Brach & Hana Pikalova Tsjechië
28  Pavel Vitosek & Veronika Mensikova Tsjechië
28  Jiri Zejda & Katerina Jancova Tsjechië
30  Glenn Hulkes & Larisa Locke Australië
31  Vitezslav Razek & Jana Horska Tsjechië
32  Jiri Koci & Dominika Kocova Tsjechië
33  Tomas Rynes & Jana Batovska Tsjechië
34  Michal Kurtis & Alena Stareckova Tsjechië
34  Petr Plsek & Andrea Plskova Tsjechië
36  Miroslav Hyza & Lucie Benyskova Tsjechië
37  Thomas Grusser & Claudia Seidel Duitsland
37  Marek Kolar & Veronika Mala Tsjechië
37  Martin Oulicky & Petra Slukova Tsjechië
37  Robert Unger & Sophia Eckle Duitsland
41  Ivan Stinka & Anna Zelena Tsjechië
41  Michal Vlk & Jarmila Brazdova Tsjechië
43  Csongor Balogh & Anita Szabó Hongarije
44  Tomas Pavlicek & Helena Libalova Tsjechië
44  Milan Sedlar & Sarka Hesova Tsjechië
46  Dalibor Benes & Helena Haskova Tsjechië
46  Jiri Marek & Pavlina Richterova Tsjechië
48  Pavel Mares & Michaela Rocejdlova Tsjechië

Round 1 (top 68)

49  Marcel Kunitzsch & Elisa Seifert Duitsland
50  Petr Smetana & Pavla Lamplotova Tsjechië
51  Martin Bilek & Michaela Serlova Tsjechië
52  Jakub David & Sarka Kotatkova Tsjechië
52  Jan Kohout & Hana Novotna Tsjechië
54  Zdenek Soukup & Kristina Malkova Tsjechië
55  Tomas Moravek & Lucie Kejikova Tsjechië
55  Lukas Zamecnik & Klara Zamecnikova Tsjechië
57  Jan Herodek & Lucie Ondrackova Tsjechië
57  Andreas Polz & Ilse Braunsperger Oostenrijk
59  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Duitsland
60  Zbynek Deyl & Michaela Sramkova Tsjechië
61  Michael Schrattbauer & Silke Hofmann Oostenrijk
62  Jakub Cervenka & Amelie Svobodova Tsjechië
63  Lorenz Filser & Bianca Herget (aka Filser) Duitsland
64  Jakub Andrys & Klara Koskova Tsjechië
64  Jiri Masek & Hana Kulhankova Tsjechië
64  Tibor Stano & Lucie Tosenovska Tsjechië
67  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Oostenrijk
67  Martin Patek & Lenka Bradacova Tsjechië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}