Results from Polish Open 2010 - IDSF International Open Latin zondag 13 juni 2010
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Polish Open 2010
Polen - Olsztyn vrijdag 11 juni 2010

IDSF International Open Latin zondag 13 juni 2010

Finale

1  Nikita Brovko & Anastasiya Melnikova Rusland
2  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusland
3  Dmitriy Pugachev & Elena Zuzukina Rusland
4  Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polen
5  Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Rusland
6  Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [28] Pavel Ivanov & Maria Kamenskaya Rusland
8  [21] Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Ierland
9  [12] Pawel Tekiela & Agnieszka Kaczorowska Polen
10  [10] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polen
11  [6] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Polen
12  [1] Andrei Vavilov & Terje Piho Estonië

Kwart-Finale

13  [27] Alexander Svanberg & Anastasija Jerjomina Letland
14  [23] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Polen
15  [22] Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Polen
16  [19] Andrey Kitsun & Ekaterina Kalugina Duitsland
17  [16] Pawel Nesterowicz & Aleksandra Dawidczyk Polen
18  [12] Winson Tam & Anna Nina Kus Canada
19  [11] Alexis Bergeon & Johanna Rivier Frankrijk
20  [8] Volodymyr Sharapov & Kaja Czapnik Polen
20  [8] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonië
22  [7] Marts Smolko & Alina Zavadska Letland
22  [7] Michal Walczak & Joanna Dabrowska Polen
24  [4] Marcin Wojtkowiak & Karolina Kowalska Polen

Round 2 (top 36)

25  [32] Pawel Pietkiewicz & Monika Pavlovic Polen
26  [30] Michal Kot & Justyna Gierlowska Polen
27  [25] Ernest Jelen & Anna Khrycheva Polen
28  [21] Marcin Klasz & Karolina Grzybek Polen
29  [19] Maciej Milcarz & Joanna Lewandowska Polen
30  [14] Dawid Kisiel & Monika Stempniewicz Polen
31  [11] Robert Magiera & Malgorzata Borsuk Polen
32  [9] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Byelorussia
33  [8] Maciej Rygielski & Agnieszka Olszewska Polen
34  [6] Deividas Uzkurys & Zivile Vasiliauskaite Lithouwen
35  [4] Grzegorz Demucha & Aleksandra Sadej Polen
36  [2] Artur Kozun & Kamila Wierzynska Polen

Round 1 (top 50)

37  [30] Dangis Salaviejus & Indre Kucinskaite Lithouwen
38  [28] Maciej Walczak & Anna Maciak Polen
39  [10] Bartosz Bojanczyk & Anna Jackowska Polen
39  [10] Bartosz Kolecki & Monika Dacz Polen
39  [10] Marius Mince & Ugne Vysniauskaite Lithouwen
42  [7] Mateusz Zygan & Ada Paczuk Polen
43  [5] Krystian Kisielewski & Agnieszka Sikora Polen
43  [5] Wojciech Rozwalka & Anna Tymczak Polen
45  [4] Paulius Daniunas & Agne Vitkauskaite Lithouwen
45  [4] Pawel Matczak & Paulina Kwiatkowska Polen
47  [3] Michal Pakulski & Magdalena Reterska Polen
48  [1] Leszek Gularek & Wioletta Jagos Polen
49  Wiktor Chlebek & Magdalena Kowal Polen
49  Radoslaw Tomaka & Wioletta Kiwior Polen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}