Results from Parad Nadiy 2009 - Youth 1 Latin zaterdag 28 februari 2009
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Parad Nadiy 2009
Ukraïne - Kyiv zaterdag 28 februari 2009

Youth 1 Latin zaterdag 28 februari 2009

Finale

1  Kyrylo Dovgalin & Anastasiya Danilova Ukraïne
2  Victor Kukharskyy & Anna Karpova Ukraïne
3  Yevgen Popov & Maryna Suprunova Rusland
4  Maksym Pavlovskyy & Yuliya Gyrda Ukraïne
5  Kirilo Vasyuk & Anastasiya Cherepkova Ukraïne
6  Vladyslav Babenko & Olga Yovyk Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukraïne
7  Ilya Sizov & Irina Grishina Rusland
9  Bogdan Oligov & Viktoriya Kharchenko Ukraïne
9  Yukhym Shynder & Anastasia Kuzieva Ukraïne
9  Denis Yaremenko & Darya Byelikova Ukraïne
12  Artur Vaschuk & Mariya Litvinova Ukraïne
13  Aleksandr Dadykin & Krystyna Shevchenko Ukraïne

Kwart-Finale

14  Kostantyn Samarskyy & Anastasiya Malyar Ukraïne
14  Stanislav Tsyganok & Marina Gridina Ukraïne
16  Maksim Kapitanchuk & Tetyana Borovik Ukraïne
17  Volodimir Makarenko & Alla Bobrovska Ukraïne
18  Vyacheslav Gorbenko & Maryna Amirkhanyan Ukraïne
18  Dmytro Symenchuk & Yana Ilina Ukraïne
20  Anton Kunchenko & Tatyana Chernoshek Ukraïne
20  Oleksey Kutsik & Valeriya Sulima Ukraïne
22  Yuriy Kurilov & Irina Novobranets Ukraïne
23  Evheniy Boiko & Ekateryna Perevoznyk Ukraïne
23  Artem Zabielin & Evgeniya But Ukraïne
25  Anton Rybalchenko & Svitlana Ustyugova Ukraïne
26  Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukraïne

Round 2 (top 40)

27  Svyatoslav Gerasimov & Nina Chernyshova Rusland
28  Kirill Spiridonov & Veronika Goloshivets Ukraïne
29  Dmitro Bidyuk & Olga Rudchenko Ukraïne
29  Egor Timoshenko & Anastasiya Chernyuk Ukraïne
31  Ruslan Khisamutdinov & Lada Moshnikova Rusland
31  Vladislav Kovtun & Anna Krasnishapka Ukraïne
31  Aleksandr Vasylenko & Irina Martinyuk Ukraïne
34  Yaroslav Khvostenko & Alina Danchenko Ukraïne
34  Oleksandr Schetynyn & Khystyna Oparina Ukraïne
36  Kirill Nikitin & Anna Trenzeleva Rusland
37  Volodimir Cheberko & Olga Egorova Ukraïne
38  Maksym Chalyy & Vyktoryya Andreeva Ukraïne
38  Evgen Plyuschenko & Diana Oliynik Ukraïne
40  Denys Novykov & Margaryta Khylenko Ukraïne

Round 1 (top 57)

41  Denys Leonidov & Irina Rabinovich Ukraïne
41  Artem Tumantsov & Oksana Sosnenko Ukraïne
43  Anton Danko & Ganna Zhmurenko Ukraïne
43  Dmytryy Sorochan & Diana Soroka Ukraïne
45  Andriy Romanenko & Natalya Klymova Ukraïne
46  Vladyslav Kudin & Olga Efimenko Ukraïne
46  Kirilo Maznik & Yuliya Katana Ukraïne
48  Borys Karpich & Naira Markina Ukraïne
49  Denys Khalmatov & Yaroslava Bykova Ukraïne
50  Oleksandr Primakovskiy & Ganna Dovgan Ukraïne
51  Aleksandr Mudruk & Anastasiya Sosna Ukraïne
52  Artem Baydalyuk & Anna Savchuk Ukraïne
53  Michail Lysenko & Victoria Sokolovskaya Ukraïne
53  Vladimir Zaytsev & Anna Modestova Rusland
55  Andrei Ionuti & Bianca Racolta Ukraïne
55  Vseslav Mokeev & Anna Mokeeva Ukraïne
57  Oleksandr Bogodayko & Valeriya Korzh Ukraïne
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}