Results from Parad Nadiy 2007 - IDSA World Youth I Latin zondag 4 maart 2007
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Parad Nadiy 2007
Ukraïne - Kyiv zaterdag 3 maart 2007

IDSA World Youth I Latin zondag 4 maart 2007

Finale

1  Yevgen Popov & Kateryna Panchuk Ukraïne
2  Mykhaylo Smagin & Irina Karamarenko Ukraïne
3  Artur Tarnavskiy & Mariya Dyment Ukraïne
4  Mykyta Serdyuk & Mariya Ilchenko Ukraïne
5  Anton Nesterko & Alisiya Ezhova Ukraïne
6  Bogdan Velykgolova & Kateryna Chyzhevska Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Bogdan Khurda & Maryna Nerozhna Ukraïne
8  Anton Avramenko & Anna Kapliy Ukraïne
9  Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraïne
10  Oleksandr Lyakhno & Ruzana Yudytska Ukraïne
11  Denys Samson & Veronica Prybok Ukraïne
12  Ivan Pankov & Anna Trubetskaya Ukraïne

Kwart-Finale

13  Ilya Sizov & Anastasiya Inozemceva Rusland
13  Evgen Tkachenko & Valeriya Khrapak Ukraïne
15  Sergiy Dankov & Diana Grechana Ukraïne
15  Raivis Indriksons & Anna Zavjalova Letland
17  Dmytro Zayats & Liza Isychko Ukraïne
18  Maksym Pavlovskyy & Yuliya Gyrda Ukraïne
18  Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukraïne
18  Andrey Voloshin & Anastasia Bykova Ukraïne
21  Vladyslav Dolya & Oleksandra Sidorova Ukraïne
21  Ivan Porozhnyuk & Elyzaveta Ryzhkova Rusland
23  Yevgen Motsnyy & Yuliya Olefir Ukraïne
24  Oleg Gerashenko & Anastasiya Zhylkova Ukraïne

Round 2 (top 50)

25  Pavel Cherviakov & Olga Shestakova Rusland
25  Yan Khachaturov & Valeriya Medvedeva Rusland
25  Denis Yaremenko & Liana Fischuk Ukraïne
28  Dmytro Ryabchych & Anna Lisova Ukraïne
28  Andriy Voloshko & Tetyana Galagan Ukraïne
30  Mykhailo Azarov & Daria Ivanchuk Ukraïne
30  Artem Duyunov & Sofiya Morgul Ukraïne
30  Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Ukraïne
30  Denys Volkov & Kseniya Kolesnyk Ukraïne
34  Svyatoslav Sobolev & Yuliya Ruban Rusland
35  Pavlo Bernyk & Olesya Grytstsyuk Ukraïne
36  Vitaliy Belenok & Aleksandra Chmel Ukraïne
36  Oleksiy Litvin & Inna Kravchenko Ukraïne
38  Andrey Ermolenko & Anastasia Podobedova Rusland
39  Oleksandr Roschev & Olena Blotkevych Moldavië
39  Vitaliy Sayevych & Kateryna Sinyagina Ukraïne
41  Artem Bondar & Yana Samoylyuk Ukraïne
42  Oleksandr Kononovych & Olga Bondarenko Ukraïne
42  Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ukraïne
42  Anton Rybalchenko & Nataliya Kutsevalova
45  Evheniy Boiko & Olga Yatina Ukraïne
45  Yvan Fylychkyn & Anna Suryna Rusland
45  Seriy Lipovetskiy & Anna Myrona Ukraïne
48  Denys Korostashov & Maryna Smal Ukraïne
48  Dmytro Semenchak & Nataliya Korotkina Ukraïne
48  Maxim Senin & Natalija Sokolova Rusland

Round 1 (top 77)

51  Artem Golovyatinskiy & Galyna Kryukovskaya
52  Viktor Bogdanov & Oleksandra Novokhatska Ukraïne
53  Nicu Blindu & Anastasia Sosha Moldavië
53  Andriy Mitrov & Yana Surmay Ukraïne
55  Mikhail Mashkov & Polina Shklyaeva Rusland
55  Kyryll Potapov & Olesya Mokrova Rusland
57  Danylo Gordeev & Elena Mironova Rusland
57  Ion Neagu & Alisa Tsurkan Moldavië
59  Aleksey Chystov & Sofya Yonova
59  Karlos Terrero-bulatov & Alina Grechkosiy Ukraïne
61  Andriy Lukyanets & Iryna Pavlyuk Ukraïne
61  Anton Vasilcuk & Alina Puga Moldavië
63  Aleksiy Mynakov & Khrystyna Pobozenko Ukraïne
64  Ivan Gykalov & Anastasiya Gykalova Ukraïne
65  Jurii Crijanovschii & Elena Boguta Moldavië
65  Sergiy Durunda & Kseniya Zheludkova Ukraïne
67  Tom Avacov & Natali Aviv Israël
67  Oleksiy Bevzyuk & Oleksandra Kostina Ukraïne
67  Andrei Horuz & Daniela Zaporojan Moldavië
67  Valentin Salamud & Mariana Bulai Moldavië
71  Andriy Ivanov & Anastasiya Shanina Ukraïne
72  Stanislav Bulava & Alina Zagonyayko Ukraïne
72  Artem Golovatyuk & Kateryna Kravchenko Ukraïne
72  Kostyantyn Melnyk & Olga Melnyk Ukraïne
72  Yacheslav Vasylchuk & Mariya Rozhnovska Ukraïne
76  Mariusz Jedrych & Ewa Jozefczak Polen
76  Wojciech Marcinkowski & Aleksandra Sadej Polen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}