Results from Nikolay Ozerov Cup - WDSF Open Latin zondag 2 december 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Nikolay Ozerov Cup
Rusland - Moscow zaterdag 1 december 2012

WDSF Open Latin zondag 2 december 2012

Finale

1  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusland
2  Nikolay Andruschenko & Megi Bakradze Rusland
3  Igor Makarov & Anna Baklanova Rusland
4  Aleksey Shipilov & Maryana Nazarova Rusland
5  Kirill Chernyaev & Karolina Usikova Rusland
6  Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Kirill Kolpashchikov & Lyubov Gabbasova Rusland
8  Dmitry Lomakin & Julia Leontieva Rusland
9  Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rusland
10  Danylo Shcherbanyuk & Ekaterina Ulyanova Ukraïne
11  Albert Sabirov & Darya Kontanistova Rusland
12  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Rusland
13  Mikhail Molchanov & Svetlana Zhatkina Rusland

Kwart-Finale

14  Andrej Blokhin & Valeriya Blokhina (aka Kataykina) Rusland
14  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Byelorussia
14  Vitali Nestsiarovich & Yana Kuzeeva Byelorussia
17  Rafail Feyzikov & Olga Efremova Rusland
18  Ivan Golovkin & Kseniya Sazonova Rusland
19  Igor Sivokon & Yulia Medved Rusland
20  Aleksandr Merkulov & Anna Dergunova Rusland
21  Sergey Katkov & Irina Mirsaetova Rusland
21  Ilya Matyukhin & Anna Shadrina Rusland
23  Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Rusland
24  Ilya Malyshev & Anna Popova Rusland

Round 2 (top 48)

25  Nikolay Isaev & Ekaterina Mishina Rusland
26  Ilya Kharlamov & Yuliya Tarabrina Rusland
27  Anton Filippov & Inna Kolpakova Rusland
27  Igor Nikolaev & Ulyana Pustovalova Rusland
29  Maksim Elfimov & Violetta Dzenik Rusland
29  Sergey Litvinov & Anastasiya Ugarova Rusland
31  Roman Kiparin & Arina Garankina Rusland
32  Aleksandr Safiullin & Yuliya Skorovarova Rusland
32  Evgeniy Zavadskikh & Anastasiya Tobolkina Rusland
34  Artem Starkov & Ekaterina Tolmacheva Rusland
35  Ivan Petov & Nadira Espolova Rusland
36  Artem Luchin & Ekaterina Gorodetskaia Rusland
37  Roman Korolkov & Darya Eremina Rusland
38  Roman Vasilev & Daria Bezrodnova Rusland
39  Dmitriy Trushin & Alena Sudnitsyna Rusland
40  Andrey Olgomets & Vasilina Belomestnova Rusland
41  Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Rusland
42  Dmitriy Bushnyakov & Bella Smolentseva Rusland
42  Andrei Ogarkov & Polina Tsareva Rusland
44  Anton Koznov & Svetlana Koznova Rusland
44  Yuriy Maklakov & Alina Shubstorskaya Rusland
46  Pavel Zaytsev & Ekaterina Maltseva Rusland
47  Vseslav Sychev & Ekaterina Dyakova Rusland
48  Vadim Peshnov & Mariya Maklakova Rusland

Round 1 (top 89)

13  Vladislav Dokuz & Yuliya Zorzi Rusland
14  Dmitriy Khusnutdinov & Natalya Shevchuk Rusland
15  Oleg Murzov & Valeriya Streltsova Rusland
15  Evgeniy Nikolaev & Ekaterina Isakova Rusland
15  Sergey Yurchenko & Olga Khokhlova Rusland
18  Gennadiy Baydukov & Olga Baydukova Rusland
18  Eduard Kolesnikov & Oksana Sukhorukova Rusland
20  Yuriy Markelov & Daria Kretova Rusland
20  Mihail Voronin & Darya Savanova Rusland
22  Yaroslav Furanin & Liliya Naymatulina Rusland
22  Anton Yudaev & Angelina Bondarenko Rusland
24  Sergey Andreev & Olga Galinina Rusland
24  Vyacheslav Chernyshov & Marina Toropova Rusland
24  Ivan Doronin & Tatyana Borisova Rusland
24  Vyacheslav Grebenschikov & Anastasia Demyanova Rusland
24  Vladimir Zhurkov & Ekaterina Sedova Rusland
29  Maksim Lomtev & Anastasiya Shevtsova Rusland
29  Denis Mironov & Ulyana Sadovnik Rusland
29  Artur Saraev & Elizaveta Derevtsova Rusland
29  Nikita Tychinin & Kristina Katsmaer Rusland
33  Aleksandr Bocharov & Vera Duganova Rusland
33  Evgeniy Yakovlev & Olesya Mazurenko Rusland
35  Nikolai Bragin & Elena Fedorova Rusland
35  Vadim Chobanu & Polina Eroshevich Rusland
35  Nikolay Dikanov & Darya Sokova Rusland
35  Igor Grigorash & Valentina Tulupova Rusland
35  Maksim Mikhalchev & Irina Shipilova Rusland
40  Zakhar Leshnevskiy & Sofya Popova Rusland
40  Aleksey Metkin & Anastasiya Olenina Rusland
40  Evgeniy Samofalov & Olga Bulgakova Rusland
40  Georgy Yuriev & Angelina Fedorkova Rusland
44  Kirill Davydov & Mariya Shalaeva Rusland
44  Alexandr Fedorov & Arina Zykova Rusland
44  Sabir Gadzhiev & Yuliya Kashirskaya Rusland
44  Dmitry Trubenkov & Valentina Kondratieva Rusland
48  Kirill Klychkov & Svetlana Vasyukova Rusland
48  Vadim Marin & Anastasiya Fomina Rusland
48  Sergej Shchukin & Irina Shamsieva Rusland
48  Aleksey Shipilov & Anastasiya Lagosha Rusland
48  Yaroslav Sidorov & Inna Korolkova Rusland
48  Vladislav Sobolev & Viktoriya Nikolaeva Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}