Results from Nikolay Ozerov Cup - Junior I Latin Championship zaterdag 1 december 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Nikolay Ozerov Cup
Rusland - Moscow zaterdag 1 december 2012

Junior I Latin Championship zaterdag 1 december 2012

Finale

1  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Rusland
2  Yuriy Schegolevatykh & Sofya Sarycheva Rusland
3  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Rusland
4  Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Rusland
5  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Rusland
6  Egor Kulikov & Mariya Goroshko Rusland
7  Kirill Pokorskiy & Ekaterina Avramenko Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Denis Gudovskiy & Elena Zenfirova Rusland
9  Dmitriy Malakhov & Varvara Malakhova Rusland
10  Anton Filippenko & Anna Maslova Rusland
10  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Rusland
12  Ilya Khaushkin & Ekaterina Kulikova Rusland
13  Daniel Artemev & Anastasiya Mudrevskaya Rusland

Kwart-Finale

14  Nikita Shevchenko & Aleksandra Grishantsova Rusland
15  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Rusland
15  Egor Volkov & Margarita Ryapisova Rusland
17  Nikita Morgun & Anna Petrova Ukraïne
18  German Zernov & Anastasiya Belyakova Rusland
19  Vladislav Savin & Mariya Matskevich Rusland
20  Yaroslav Apryatkin & Arina Shalaumova Rusland
21  Egor Filev & Anastasiya Anisimova Rusland
22  Artur Grigoryan & Nataliya Grigoryan Rusland
22  Danil Khalilov & Elizaveta Yakunina Rusland
24  Ilya Gordievskiy & Vladislava Fedotova Rusland
25  Artiom Kuznetsov & Anna Romanova Rusland

Round 3 (top 53)

26  Anton Bondarenko & Elizaveta Bondarenko Rusland
27  Murat Medzhidov & Darya Zolotareva Rusland
28  Vladislav Stepanov & Albina Makina Rusland
28  Andrey Stepanov & Polina Makieva Rusland
30  Nikolay Laptev & Valeriya Panchenko Rusland
31  Ivan Ishanov & Veronika Gilmanova Rusland
31  Boris Voznesenskiy & Aleksandra Valieva Rusland
33  Daniil Savin & Agata Pugacheva Rusland
34  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Rusland
34  Sergey Novikov & Olesya Shabanova Rusland
36  Vladimir Terentev & Elizaveta Savenko Rusland
37  Mark Babinskiy & Mariya Golikova Rusland
37  Egor Beketov & Yuliya Sapina Rusland
39  Daniil Filippenkov & Darya Shvets Rusland
39  Matvey Mytarev & Anzhelika Tsareva Rusland
41  Aleksandr Borisov & Irina Kryukova Rusland
41  Dmitriy Chelpanov & Anastasiya Plekhova Rusland
41  Nikolay Reshetnikov & Elizaveta Kireeva Rusland
41  Daniil Shinkov & Aleksandra Svintsova Rusland
45  Damir Khayrullin & Darya Cherepanova Rusland
45  Igor Mikhaylovskiy & Yuliya Zhivova Rusland
45  Aleksey Serzhantov & Sofya Vilkova Rusland
48  Maksim Kulyashov & Ruslana Sultanova Rusland
48  Sergey Prokhorenko & Sofya Prudnikova Rusland
50  Kirill Butakov & Alena Borisova Rusland
51  Anton Kazantsev & Mariya Litsoeva Rusland
52  Artem Morin & Valeria Kogan Rusland
53  Anatoliy Petrov & Elissa Kara Rusland

Round 2 (top 96)

54  Aleksandr Goryakin & Aleksandra Sytchenko Rusland
54  Lev Mordvinkin & Polina Ponosova Rusland
54  Mikhail Savinov & Elizaveta Lopatina Rusland
54  Nikita Titov & Ilvina Nenasheva Rusland
58  Yuriy Buslovskiy & Marianna Butuzova Rusland
58  Aleksey Nikolaenko & Kristina Ovchinnikova Rusland
58  Maksim Tsenbalov & Alla Drigina Rusland
58  Igor Vanyukov & Polina Barsukova Rusland
62  Nikita Baykalov & Darya Kryltsova Rusland
62  Viktor Spiridonov & Alina Bulanova Rusland
62  Daniil Udin & Valeriya Rodimova Rusland
62  Konstantin Vasilevskiy & Angelina Nedbaylo Rusland
66  Nikita Zakharov & Darya Kondyurina Rusland
67  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Rusland
67  Maksim Bagin & Polina Dymshakova Rusland
67  Artem Erkaev & Darya Bondareva Rusland
67  Denis Golovachuk & Aleksandra Tyutrina Rusland
67  Egor Shumkov & Anastasiya Galeva Rusland
72  Daniil Golyshev & Elizaveta Lykhina Rusland
72  Aleksey Groo & Kristina Cherepneva Rusland
72  Mikhail Kornev & Dariya Chursina Rusland
75  Vladislav Chuchenov & Taisiya Priporova Rusland
75  Artem Krylov & Nataliya Sukhocheva Rusland
77  Danila Akhmetov & Sofiya Kudinova Rusland
77  Timofey Aleshin & Elizaveta Mukueva Rusland
77  Grigoriy Belyaev & Mariya Krasheninnikova Rusland
77  Dmitriy Belyakov & Kristina Erkhan Rusland
77  Daniil Soldatenkov & Nina Ushkova Rusland
82  Maksim Komolov & Vera Panevkina Rusland
82  Mihail Nikolaev & Polina Norkina Rusland
84  Kirill Bakhmetev & Darya Chebotareva Rusland
84  Artem Shevchenko & Sabina Brul Rusland
84  Nikita Zhivotov & Anna Krutikova Rusland
87  Ivan Bakhtin & Oksana Mironova Rusland
87  Nikolay Betin & Olga Grishina Rusland
87  Artem Tikhonravov & Sofiya Bobykina Rusland
90  Sergey Avdeev & Lada Bondarenko Rusland
90  Vladimir Bolshih & Mariya Merkulova Rusland
90  Vladislav Denisov & Alina Yakovleva Rusland
90  Adam Larin & Jaroslava Zinina Rusland
90  Rustam Sharipov & Alisa Lemasova Rusland
90  Nikita Sobol & Ekaterina Penezeva Rusland
96  Oleg Anyushonkov & Milena Antyukhova Rusland

Round 1 (top 190)

97  Sergey Buranov & Marina Eysan Rusland
97  Egor Marichev & Arina Shakina Rusland
97  Roman Mokienko & Polina Korotkova Rusland
97  Albert Mozhaev & Valeriya Kysina Rusland
97  Gleb Naumkin & Liliya Shevchenko Rusland
97  Vladislav Volobuev & Kristina Minakova Rusland
103  Evgeniy Abramov & Polina Doroschenkova Rusland
103  Andrey Kharitonov & Violetta Kurnosova Rusland
103  Vladislav Klimov & Polina Prozorova Rusland
103  Felat Kurt & Kristina Udartseva Rusland
103  Dmitriy Nekrasov & Ekaterina Onyanova Rusland
103  Andrey Obrezumov & Kristina Titova Rusland
103  Nikita Spiridonov & Sofiya Pinaeva Rusland
110  Vasiliy Dunaev & Olga Fursenko Rusland
110  Ilya Grishanov & Anastasiya Nikonova Rusland
112  Vladimir Barinov & Alena Mikhaylova Rusland
112  Mikhail Piterskiy & Darya Litvin Rusland
112  Nikita Samuylov & Anastasiya Kuznetsova Rusland
112  Danila Vinokurov & Olga Yaranova Rusland
112  Vladimir Zvarko & Anastasiya Stepanyan Rusland
117  Bogdan Poroshin & Ekaterina Bukina Rusland
117  Nikita Pulkin & Arina Polozkova Rusland
117  Danil Vokhtomin & Vitaliya Ivanova Rusland
120  Ivan Kabanov & Yuliya Lapushkina Rusland
120  Maksim Koval & Natella Davtyan Rusland
120  Evgeniy Mironov & Mariya Bozhevskaya Rusland
120  Grigoriy Romanyugo & Anna Valavina Rusland
124  Anton Burkhanov & Eva Kamchatnaya Rusland
124  Roman Korenskiy & Anastasiya Loseva Rusland
126  Maksim Kirsa & Aleksandra Demchenko Rusland
126  Yakov Makhinov & Vlada Kopylova Rusland
126  Denis Shaltin & Elena Krasnova Rusland
126  Sergey Skakun & Margarita Shults Rusland
130  Nikita Bazanov & Karina Ponomareva Rusland
130  Nikita Kharitonov & Kseniya Utekhina Rusland
130  Ivan Kolotov & Anastasiya Blagodareva Rusland
130  Maksim Zuev & Darya Zvereva Rusland
134  Saveliy Brynza & Renata Minnigalieva Rusland
134  Daniil Orach & Anna Petrashevich Rusland
136  Pavel Kozhanov & Polina Belova Rusland
136  Konstantin Startsev & Elizaveta Kozlova Rusland
138  Konstantin Bogorodskiy & Anastasiya Smirnova Rusland
138  Ivan Emelin & Polina Topilskaya Rusland
138  Marsel Fedotov & Karina Kashapova Rusland
138  Daniil Gerasimov & Angelina Gerasimova Rusland
138  Andrey Khlunov & Eliza Turgeneva Rusland
138  Andrey Kondrashov & Yuliya Bobkova Rusland
138  Vadim Stukalov & Vlada Shumakarite Rusland
138  Artem Zaykov & Elizaveta Reutova Rusland
146  Efrem Fedoseenko & Evgeniya Evseychenko Rusland
146  Vitaliy Peryatin & Ekaterina Baserova Rusland
146  Vladislav Semernin & Darya Tsygankova Rusland
146  Artem Sveshnikov & Kamilla Baykova Rusland
150  Nikita Kravchenko & Valeriya Sosulina Rusland
150  Lev Perkin & Valeriya Konovalova Rusland
150  Stepan Tsvetkov & Aleksandra Filatova Rusland
150  Egor Voskovcev & Viktoriya Krylova Rusland
154  Maksim Burchenkov & Nina Gerasimova Rusland
154  Evgeniy Ivanov & Aleksandra Antonova Rusland
154  Roman Kovalenko & Aleksandra Semenova Rusland
154  Mikhail Sedletskiy & Sofiya Kryuk Rusland
154  Daniil Zhukovskiy & Mariya Chernyakova Rusland
159  Vadim Dementev & Anna Paramzina Rusland
159  Nikita Kufezin & Aleksandra Chinenkova Rusland
159  Aleksey Orlov & Alena Vorobeva Rusland
159  Sergey Savinkin & Kseniya Gracheva Rusland
159  Grigoriy Sharaev & Olesya Sharaeva Rusland
159  Vyacheslav Simonov & Yana Sivokoz Rusland
165  Anton Aleksandrov & Mariya Lukash Rusland
165  Aleksandr Gubinskij & Anastasiya Bukaeva Rusland
165  Dmitriy Gulyaev & Sofya Marskaya Rusland
165  Anton Manin & Viktoriya Chernikova Rusland
169  Vladislav Didkovskiy & Ulyana Sidelnikova Rusland
169  Eduard Golovatenko & Yuliya Kuzmina Rusland
169  Matvey Kanakov & Sofya Evgeneva Rusland
169  Nikita Tanin & Alina Yakovlevich Rusland
173  Oleg Khrapov & Aleksandra Ramzaeva Rusland
173  Kirill Konnov & Varvara Konnova Rusland
173  Vyacheslav Slizen & Alina Andreeva Rusland
176  Vitaliy Grigoritsa & Sofya Tulinova Rusland
176  Daniil Morhov & Eva Burenina Rusland
176  Aleksej Nitochkin & Vera Smirnova Rusland
176  Igor Shabanov & Yana Zubareva Rusland
180  Andrej Bochkarev & Anna Bugrova Rusland
180  Dmitriy Olshevskiy & Marina Bezlepkina Rusland
180  Igor Pomorov & Aleksandra Ivanova Rusland
180  Sergey Sotskov & Arina Moskvicheva Rusland
180  Viktor Vyatkin & Kseniya Tselischeva Rusland
185  Fedor Grishkin & Olga Ionova Rusland
185  Sergey Tokmakov & Veronika Tokmakova Rusland
185  Nikita Zhitenev & Darya Eremina Rusland
188  Denis Beresnev & Anna Teterina Rusland
188  Ivan Lazukov & Polina Torkhova Rusland
188  Dmitriy Shergin & Darya Timofeeva Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}