Results from Nikolay Ozerov Cup - Junior II Standard zaterdag 1 december 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Nikolay Ozerov Cup
Rusland - Moscow zaterdag 1 december 2012

Junior II Standard zaterdag 1 december 2012

Finale

1  Vyacheslav Samokhin & Marina Zakharova Rusland
2  Ilya Gavryukhin & Kristina Garifullina Rusland
3  Andrey Kovalev & Natalya Karkach Rusland
4  Dmitriy Kulebakin & Karina Nikolaeva Rusland
5  Egor Starchenko & Darya Rodina Rusland
6  Ivan Ivanov & Diana Baranova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Mikhail Nikitin & Viktoriya Litvinov Rusland
8  Georgiy Kalashnikov & Arina Schepina Rusland
9  Daniil Bochkarev & Viktoriya Kozak Rusland
10  Nikita Golovanov & Tatyana Kholodilova Rusland
11  Pavel Kosterin & Dana Makarova Rusland
12  Aleksey Korobchenko & Anait Abramyan Rusland
13  Filipp Onischenko & Anna Abrosimova Rusland

Kwart-Finale

14  Anton Kandaurov & Aleksandra Teslyuk Rusland
14  Dmitri Oleynikov & Anastasiya Orlovskaya Rusland
16  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rusland
17  Valeriy Zirin & Viktoriya Rozhina Rusland
18  Mikhail Shlenskiy & Anastasiya Konyukhova Rusland
19  Andrey Bakhterov & Yuliya Nam Rusland
20  Aleksandr Zakharov & Yana Rutkovskaya Rusland
21  Dmitriy Kopytov & Mariya Nikonova Rusland
22  Dmitriy Stashko & Kristina Shopina Rusland
23  Artem Goryunov & Aleksandra Kovaleva Rusland
23  Stepan Yadrenov & Olga Agrelova Rusland
25  Vasiliy Yutanov & Aleksandra Basharova Rusland
26  Nikita Savushkin & Viktoriya Scheglova Rusland

Round 2 (top 50)

27  Arayk Balasyan & Evgeniya Khanzhina Rusland
28  Dmitriy Pavlov & Alina Demkina Rusland
29  Ilya Anosov & Regina Kustova Rusland
29  Sergey Krasheninnikov & Polina Gamzaeva Rusland
29  Kirill Krasnobaev & Mariya Shestun Rusland
29  Maksim Lavrikov & Darya Kashapova Rusland
33  Andrey Pugachev & Ekaterina Ivanova Rusland
34  Dmitriy Ivakhnenko & Anastasiya Volostnykh Rusland
35  Aleksandr Grachev & Darya Petrova Rusland
35  Artem Makarov & Alisa Kostyuk Rusland
35  Maksim Yakimov & Valentina Chakina Rusland
38  Mikhail Bazhenov & Anna Soloduhina Rusland
38  Sergey Driga & Margarita Tikhomirova Rusland
40  Pavel Starostin & Valeriya Voroshilova Rusland
41  Mark Glushko & Kristina Kovsh Rusland
41  Vladimir Zubenko & Valeriya Krivorchuk Rusland
43  Sergey Nazarov & Kristina Shevchenko Rusland
43  Vladislav Vasilev & Anna Tabakova Rusland
45  Daniil Afanasev & Evgeniya Spektor Rusland
45  Ilya Drobyshev & Anna Popova Rusland
47  Nikita Perminov & Karolina Tsarik Rusland
48  Boris Martynov & Olga Saveleva Rusland
48  Evgeniy Smirnov & Elizaveta Oreshina Rusland
50  Artem Vorobev & Ekaterina Solomeina Rusland

Round 1 (top 65)

51  Ilya Ovchinnikov & Yuliya Zelenova Rusland
51  Aleksandr Ryakhovskiy & Veronika Poselova Rusland
53  Aleksandr Sokolov & Mariya Dudkina Rusland
54  Denis Korovin & Kristina Sukhova Rusland
54  Vladislav Zakamskiy & Alena Semenova Rusland
56  Aleksey Zubok & Liliya Blinova Rusland
57  Matvey Malkov & Yuliya Samoylova Rusland
57  Mikhail Podkopaev & Darya Demchenko Rusland
59  Vitaliy Cherepanov & Alena Lubkova Rusland
60  Anton Andreev & Yuliya Nazarova Rusland
60  Nikita Reshetov & Polina Rybakova Rusland
62  Aydar Aleshin & Mariya Shustova Rusland
63  Pavel Zhivotov & Irina Barinova Rusland
64  Anton Azarov & Anastasiya Kukarina Rusland
65  Maksim Ermakov & Veronika Lazko Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}