Results from New Year Kaleidoscope 2008 - Russian Latin Ranking zaterdag 19 januari 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

New Year Kaleidoscope 2008
Rusland - Ryazan zaterdag 19 januari 2008

Russian Latin Ranking zaterdag 19 januari 2008

Finale

1  Alexei Silde & Anna Firstova Rusland
2  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusland
3  Evgeniy Imrekov & Elizaveta Divak Rusland
4  Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Rusland
5  Stanislav Nikolaev & Kristina Kozlova Rusland
6  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusland
7  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Vitali Panteleev & Daria Glukhova Rusland
9  Andrei Kiselev & Alena Bozhanova Rusland
10  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Rusland
11  Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Rusland
12  Anton Semenov & Evgenia Kayukova Rusland
13  Fedor Polyanskiy & Anastasia Gorbonosova Rusland
14  Mikhail Kolomiets & Anna Gudyno Rusland
14  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusland
16  Filipp Brykov & Olga Tarassova Rusland

Kwart-Finale

17  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusland
18  Aleksei Karaulov & Daria Genzeleva Rusland
18  Dmitriy Sorokin & Nataliya Burmistrova Rusland
20  Ruslan Ramazanov & Natalia Adam Rusland
21  Ruslan Aydaev & Tatiana Podgorelkina Rusland
21  Dmitriy Cheshaev & Maria Matveeva Rusland
23  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusland
24  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Amerika
25  Aleksandr Shmonin & Ekaterina Arzhannikova Rusland
26  Aleksander Sokolov & Elena Poushnya Rusland
27  Ivan Anichkhin & Anastasia Tarlykova Rusland
28  Egor Schiriy & Alisa Sadovnikova Rusland
29  Alexey Zvontsov & Nataliya Borzova Rusland
30  Anton Teplykh & Irina Samoylova Rusland
31  Denis Goncharov & Ksenia Putko Rusland

Round 3 (top 56)

32  Dmitriy Salov & Yuliya Zubova Rusland
32  Sergey Savitskiy & Irina Pechenova Rusland
32  Aleksei Sizintsev & Irina Petrova Rusland
35  Aleksey Marov & Kseniya Vazhenina Rusland
35  Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Rusland
37  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rusland
37  Oleg Vdovin & Mariya Raevskaya Rusland
39  Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rusland
39  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusland
41  Mikhail Borgolyshkinskiy & Ekaterina Blokhina Rusland
42  Alexander Mordvintsev & Anna Buglova Rusland
42  Ilia Savinov & Ekaterina Pilishkina Rusland
44  Dmitriy Svetlichnyy & Karina Galustyan Rusland
44  Nikolay Vilkov & Anna Rychagova Rusland
46  Albert Khadagatl & Viktoria Goroshko Rusland
46  Peter Kiselov & Natalya Arabadzhieva Rusland
46  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rusland
49  Nikita Volkov & Anastasia Belousova Rusland
50  Aleksey Boychenko & Elena Klepikova Rusland
50  Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Rusland
50  Stanislav Sergeev & Olga Sedova Rusland
53  Anton Cherushev & Kseniya Kazarina Rusland
54  Viktor Yushin & Vera Sokolova Rusland
55  Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rusland
56  Mikhail Molchanov & Kseniya Yuzva Rusland

Round 2 (top 106)

57  Anton Aldaev & Vera Lenkova Rusland
57  Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Rusland
59  Dmitri Kitaev & Lyubov Mushtuk Rusland
59  Sergei Salov & Tatiana Perederei Rusland
61  Igor Gorokhov & Angelina Sergeeva Rusland
62  Sergey Kovalenko & Mariya Soloveva Rusland
63  Vyacheslav Benko & Aleksandra Pakhmutova Rusland
63  Dimitri Lomakin & Karina Imaeva Rusland
63  Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Rusland
66  Andrei Akatov & Lyubov Ignateva Rusland
66  Denis Kuzenkov & Anastazja Matrosova Rusland
66  Oleg Murzov & Olga Baykina Rusland
66  Konstantin Pribludin & Margarita Mashak Rusland
66  Eldar Zeinalogli & Tamara Prochnova Rusland
66  Mikhail Zhebelev & Maria Levina Rusland
72  Evgeniy Chigirev & Ekaterina Kazakova Rusland
72  Vitaliy Didenko & Darya Shelestova Rusland
72  Igor Makarov & Anna Baklanova Rusland
72  Ivan Raditsa & Evgeniya Samoylova Rusland
72  Aleksey Shamin & Alina Glazkova Rusland
77  Denis Mischeryakov & Kristina Mityaeva Rusland
77  Ilia Tokarev & Ekaterina Orlova Rusland
77  Timur Yusupov & Ekaterina Nenakhova Rusland
80  Sergey Kumskov & Olga Salyakaeva Rusland
80  Artem Merkulov & Daria Khrisanfova Rusland
80  Evgeny Urazgildeev & Nina Solovieva Rusland
83  Rodion Baryshev & Anastasia Antelava Rusland
83  Dmitri Karabanov & Daria Emelianova Rusland
83  Aleksandr Kuznetsov & Kseniya Miusova Rusland
83  Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Rusland
83  Roman Muzychka & Elena Jevseeva Rusland
83  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Rusland
83  Vladimir Vyatkin & Ekaterina Malakhova Rusland
90  Arsen Agamalian & Oksana Vasileva Rusland
90  Dmitriy Tokarev & Raisa Monulenko Rusland
92  Pavel Borozdov & Sofya Borisenko Rusland
92  Aleksandr Nikushin & Natalya Velikaya Rusland
92  Denis Popov & Irina Chernova Rusland
92  Alexey Rubtsov & Elena Litvinenko Rusland
96  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Rusland
96  Denis Denisov & Vitalia Sentchenkova Rusland
96  Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Rusland
99  Nikita Novikov & Nailia Ramazanova Rusland
99  Ilya Pravdivtsev & Natalya Plaksina Rusland
99  Nikolay Sizintsev & Mariya Akhapkina Rusland
99  Pavel Smolin & Anna Galysheva Rusland
103  Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rusland
104  Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Rusland
105  Aleksandr Kuvshinov & Kseniya Zubareva Rusland
105  Artem Rybalkin & Larisa Zueva Rusland

Round 1 (top 208)

107  Pavel Goniukov & Ekaterina Shepeleva Rusland
107  Artem Gorelov & Anastasiya Volchkova Rusland
109  Yan Diordiev & Darya Shelyganova Rusland
109  Albert Sabirov & Margarita Belova Rusland
111  Andrey Anurov & Ulyana Maslovskaya Rusland
111  Dmitriy Golovanov & Darya Fomina Rusland
111  Anton Startsev & Mariya Sadovnichenko Rusland
114  Egor Bobrov & Yuliya Leonteva Rusland
114  Aleksandr Chirkov & Elena Belousova Rusland
114  Stanislav Galper & Elena Minchenko Rusland
114  Evgeniy Korotonozhkin & Ksenia Miroshnichenko Rusland
114  Mihail Pustokhin & Diana Khayrulina Rusland
114  Vadim Sukharev & Maria Plekhanova Rusland
120  Andrey Arkhipkin & Natalya Ablogina Rusland
120  Vladimir Berulava & Irina Gordeeva Rusland
120  Roman Malkov & Anastasia Verbianova Rusland
120  Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Rusland
120  Pavel Silantev & Nadezhda Shandrina Rusland
120  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rusland
120  Artiom Sorokin & Natalia Poliakova Rusland
120  Andrey Stadnichenko & Svetlana Bakina Rusland
128  Ruslan Akolupin & Anna Akimushkina Rusland
128  Evgeniy Davidenko & Natalya Tkacheva Rusland
128  Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Rusland
128  Pavel Lopatin & Olga Lillo Rusland
128  Pavel Tokmeninov & Alina Kanaeva Rusland
128  Edward Zarudnev & Elena Livadina Rusland
134  Aleksey Gavrilov & Tatyana Sklokina Rusland
134  Andrey Kravchenko & Viktoriya Starodubtseva Rusland
134  Aleksandr Tarasov & Anastasiya Lemeshkina Rusland
137  Mikhail Artemev & Ekaterina Kaplun Rusland
137  Aleksandr Kuternin & Irina Bolshakova Rusland
137  Pavel Shishov & Anastasiya Yaremenko Rusland
137  Roman Vasilev & Anna Barsukova Rusland
141  Aleksey Birman & Aleksandra Demina Rusland
141  Aleksiei Fateev & Anna Krymskaya Rusland
141  Aleksandr Frolov & Anastasiya Vlasova Rusland
141  Nikita Koltsov & Kristina Shishkina Rusland
145  Aleksey Borkovskiy & Aleksandra Bokova Rusland
145  Ilia Feldman & Irina Ivanova Rusland
145  Maksim Istomin & Yuliya Posysoeva Rusland
145  Dmitri Ryzhkov & Iulia Shaposhnikova Rusland
145  Kirill Zhuzhnev & Natalya Polukhina Rusland
150  Dmitriy Bushnyakov & Bella Smolentseva Rusland
150  Evgeni Likhachev & Yuliya Kovalskaya Rusland
150  Dmitriy Tsaplev & Elena Molchanova Rusland
150  Aleksandr Zenkov & Anna Azarkhina Rusland
154  Andrei Davydov & Maria Voskresenskaya Rusland
154  Roman Denisenko & Mariya Kolmakova Rusland
154  Albert Kurtvapov & Tatyana Zinoveva Rusland
154  Andrey Noskov & Kseniya Babenkova Rusland
154  Aleksei Rybkin & Dilyara Bliznyuk Rusland
154  Nikita Stratonov & Alevtina Malenina Rusland
154  Anton Yunitskiy & Olga Akopova Rusland
161  Kirill Alyukhin & Darya Kontanistova Rusland
161  Zakhar Khodakov & Ekaterina Grebenkova Rusland
161  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Rusland
161  Vilen Mangibaev & Regina Karimova Kazachstan
165  Sviatoslav Dolgopiatov & Alexandra Lyulikova Rusland
165  Vladislav Golovnya & Olga Samotaeva Rusland
165  Ivan Korotkov & Natalia Poddubnaja Rusland
165  Aleksey Plotnikov & Yuliya Gubaydullina Rusland
165  Aleksandr Smirnov & Anna Shunina Rusland
165  Konstantin Zhugan & Anastasiya Starovoytova Rusland
165  Sergey Zveryev & Evgeniya Vargo Rusland
172  Dmitry Evseev & Daria Evseeva Rusland
173  Denis Bragin & Ekaterina Luneva Rusland
173  Mikhail Britanov & Anastasiya Pletneva Rusland
173  Vladislav Gnusov & Ksenia Petuhova Rusland
173  Evgeniy Mescheryakov & Yelena Ryabova Rusland
177  Vadim Pavlenko & Irina Rogozina Rusland
177  Evgeniy Taranov & Anastasiya Kucheryavykh Rusland
179  Vadim Golovchanov & Viktoriya Pronyaeva Rusland
179  Anton Pakhomchik & Natalya Goncharuk Rusland
179  Anton Predeykin & Anna Kuscheva Rusland
179  Arman Saakyan & Olga Shchedrova Rusland
179  Artem Smirnov & Evgeniya Shavshukova Rusland
179  Andrey Verlup & Viktoria Brusenskaja Rusland
179  Vadim Volkov & Elizaveta Shaposhnikova Rusland
186  Oleg Loginov & Ekaterina Samoylyuk Rusland
186  Alexandre Maletski & Aleksandra Volkova Rusland
186  Denis Martynov & Natalya Zaburchik Rusland
186  Ivan Ponomarev & Kseniya Popova Rusland
186  Kirill Smotrakov & Lyubov Mironova Rusland
191  Dmitriy Balan & Tatiana Smurygina Rusland
191  Roman Kirilkin & Viktoriya Topol Rusland
191  Artur Maretskiy & Yuliya Mingazova Rusland
191  Aleksandr Shimin & Ekaterina Logina Rusland
191  Sergey Sokhnenko & Evgeniya Makarova Rusland
196  Nikolay Govorov & Irina Zeps Rusland
196  Dmitriy Novikov & Alena Vitsan Rusland
196  Pavel Perederiy & Kristina Opilat Rusland
199  Aleksandr Shorin & Nadezhda Luneva Rusland
200  Dmitriy Ageev & Nadezhda Chvileva Rusland
200  Vladimir Belokobylsky & Olesia Rogach Rusland
200  Ilya Firulev & Inna Kolpakova Rusland
200  Maksim Ivochkin & Mariya Sklyar Rusland
200  Evgeniy Kunaev & Anastasiya Sokovykh Rusland
200  Vitaliy Rodin & Anastasiya Dylevskaya Rusland
206  Aleksandr Shirenin & Emmiliya Novikova Rusland
206  Serguei Vylivnoi & Alena Yakimenko Rusland
208  Alexandr Grinvald & Evgenia Kartavina Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}