Results from New Year Kaleidoscope 2008 - IDSF Open Standard zaterdag 19 januari 2008
Check hoe advertise your product bij ons

New Year Kaleidoscope 2008
Rusland - Ryazan zaterdag 19 januari 2008

IDSF Open Standard zaterdag 19 januari 2008

Finale

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusland
2  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusland
3  Anton Trubin & Maria Shkreptienko Rusland
4  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rusland
5  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Rusland
6  Evgeni Moshenin & Nadezhda Rukhlova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Andrei Filippov & Alina Agafonova Rusland
8  Anton Nedotsukov & Aliaksandra Davydava Rusland
9  Georgiy Markaryan & Anastasya Kuzmina Rusland
9  Andrei Motyl & Ekaterina Bogdanova Rusland
11  Nikolai Cheremukhin & Anna Yanchikova Rusland
12  Sergey Avenirov & Olga Yermakova Rusland
13  Anton Leonov & Kristina Kulyabina Rusland

Kwart-Finale

14  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusland
15  Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Rusland
16  Evgeniy Sikorskiy & Valeriya Oleksyuk Rusland
17  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rusland
17  Artem Mikhaylov & Arina Tikhomirova Rusland
17  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rusland
17  Mark Volynschikov & Valeriya Yakunchikova Rusland
21  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Rusland
21  Pavel Lopatin & Olga Lillo Rusland
23  Gennadiy Geraskin & Ekaterina Dontsova Rusland
24  Andrei Linev & Maria Matazova Rusland
25  Eduard Khayrulin & Ekaterina Nikolaeva Rusland
25  Aleksey Kiselev & Alina Saydasheva Rusland

Round 2 (top 49)

27  Yaroslav Sekistov & Vera Sekistova Rusland
27  Aleksey Shishlenkov & Irina Kopytina Rusland
29  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Rusland
29  Vladimir Komatovskiy & Mariya Tikhonova Rusland
29  Alexander Rjaguzov & Yulia Tumanova Rusland
32  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Rusland
32  Mikhail Kolmykov & Liya Oganesyan Rusland
34  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rusland
35  Oleg Loginov & Ekaterina Samoylyuk Rusland
35  Svyatoslav Yachmenev & Olga Gandembul Rusland
37  Aleksey Yakimenko & Ekaterina Zlobina Rusland
38  Dmitriy Neumytov & Yuliya Lashmanova Rusland
38  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rusland
40  Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Rusland
40  Sergei Sidorov & Evguenia Shendrogalova Rusland
40  Evgeniy Sokolov & Aleksandra Skibinskaya Rusland
43  Ilya Gogotov & Olga Kuzaeva Rusland
43  Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Rusland
45  Vladislav Golovnya & Olga Samotaeva Rusland
46  Mark Makhov & Vera Drogobetskaya Rusland
46  Sergey Mikhalkov & Elena Filippova Rusland
46  Kirill Orlov & Anna Drogobetskaya Rusland
49  Vadim Rodionov & Olga Nikiforova Rusland

Round 1 (top 69)

50  Roman Malkov & Anastasia Verbianova Rusland
51  Aleksandr Shirenin & Emmiliya Novikova Rusland
52  Maksim Zaverkin & Anna Larikova Rusland
53  Aleksandr Meleshkov & Ekaterina Scherbacheva Rusland
53  Oleg Truskal & Valeriya Shashkova Rusland
55  Vladimir Berulava & Irina Gordeeva Rusland
55  Vadim Golovchanov & Viktoriya Pronyaeva Rusland
57  Artem Uzhva & Polina Maksina Rusland
58  Aleksey Samarin & Mariya Kruchina Rusland
59  Sergey Zolotarev & Elena Fedko Rusland
60  Pavel Perederiy & Kristina Opilat Rusland
60  Yuriy Vedernikov & Lyudmila Vedernikova Rusland
62  Maksim Sazhinov & Irina Kvach Rusland
63  Vladislav Kapustin & Natalya Burmaka Rusland
64  Dmitriy Balan & Tatiana Smurygina Rusland
64  Aleksandr Denisov & Sofya Ermolaeva Rusland
66  Vadim Galakhov & Anna Kuznetsova Rusland
66  Evgeniy Lutsenko & Anastasia Moseycheva Rusland
66  Ilia Potapov & Inna Semashko Rusland
69  Sergey Sokolov & Svetlana Illarionova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}