Results from Nevsky Cup - 2011 - Youth Latin zaterdag 1 oktober 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Nevsky Cup - 2011
Rusland - St Petersburg zaterdag 1 oktober 2011

Youth Latin zaterdag 1 oktober 2011

Finale

1  Artem Efanin & Anastasiya Kornilova Rusland
2  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Rusland
3  Nikolay Chernov & Evgeniya Florinskaya Rusland
4  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Rusland
5  Anton Lam-viri & Anna Ilina Rusland
6  Kirill Medyanov & Antonina Maksimova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [29] Vladislav Gryanka & Maria Nurkova Rusland
8  [48] Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Rusland
9  [21] Andrey Prytkov & Margarita Bondarenko Rusland
10  [65] Ivan Sizintsev & Kristina Beregova Rusland
11  [17] Aleksandr Pevnitskiy & Yana Mazaeva Rusland
12  [46] Aleksey Korolev & Yuliya Skalaba Rusland
13  [13] Aleksey Shabarshin & Elena Babaeva Rusland
14  [36] Aleksey Doronin & Arina Seredkina Rusland

Kwart-Finale

15  [61] Vyacheslav Kolesnitskiy & Viktoriya Li Rusland
15  [33] Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusland
17  [50] Aleksandr Chzhen & Irina Romanenko Rusland
17  [32] Boris Basin & Veronika Tamarova Rusland
19  [44] Nikita Dolyuk & Irina Kiryukhina Rusland
19  [30] Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Rusland
21  [28] Maksim Pavlov & Irina Danilina Rusland
22  Dmitriy Pandurskiy & Darya Yakobchuk Rusland
23  [47] Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Rusland
23  [19] Rafail Feyzikov & Margarita Staroletova Rusland
25  [9] Evgeniy Sergeev & Olga Prokhorenko Rusland

Round 2 (top 49)

26  [59] Pavel Kopaev & Elizaveta Grigoreva Rusland
26  [36] Artemiy Martynov & Anastasiya Koler Rusland
26  Anton Sergeev & Aleksandra Klochko Rusland
29  [35] Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Rusland
30  Nikita Milchenko & Mariya Porokhina Rusland
31  [54] Nikolay Gapon & Varvara Tataurschikova Rusland
31  [32] Dmitriy Prikhodko & Anna Ivanova Rusland
33  [31] Vladislav Moshanin & Diana Bykova Rusland
34  [53] Ivan Nikitin & Polina Baurina Rusland
35  [25] Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Rusland
35  Maxim Starovoytov & Elizaveta Sokolova Rusland
37  [24] Aleksey Anikiev & Polina Drogobych Rusland
38  [49] Aleksandr Lovrich & Milyana Lovrich Rusland
39  [21] Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rusland
40  Artem Valiev & Polina Victorova Rusland
41  [40] Ilya Bazlov & Kristina Druzhinina Rusland
41  [19] Aleksey Odintsov & Anfisa Odintsova Rusland
43  [17] Dmitriy Martynyuk & Polina Korsunskaya Rusland
43  Dmitriy Saenko & Darya Povalikhina Rusland
45  [12] Uladzislau Niafrodau & Daria Hirzhon Byelorussia
46  [11] Nazar Khusnutdinov & Elizaveta Zhuravleva Rusland
46  Kaspar Mätas & Kaisa Lepik Estonië
46  Sergey Pischalnikov & Mayya Vorobeva Rusland
49  [8] Alexey Korablev & Elena Guseva Rusland

Round 1 (top 79)

50  German Strelkov & Anastasiya Tavalinskaya Rusland
51  [38] Gennadiy Novikov & Mariya Korchemkina Rusland
52  Vladimir Tochmin & Polina Dashina Rusland
53  [34] Anton Rodichkin & Tatyana Nikolaeva Rusland
53  Bogdan Temnokhudov & Anna Kvashninova Rusland
55  [32] Andrey Chuprov & Aleksandra Appolonova Rusland
56  Sergey Mayorov & Viktoriya Klimova Rusland
57  [30] Dmitriy Perepelkin & Ekaterina Efimenko Rusland
57  Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonië
59  [27] Ivan Antonov & Mariya Boykova Rusland
60  Andrey Doremidov & Aleksandra Kotova Rusland
61  [24] Ivan Yudin & Darya Yuzhakova Rusland
61  Artem Merkulov & Elena Khoroshevskaya Rusland
63  [23] Ilya Kurynov & Yuliya Koshkina Rusland
64  lev lukovich & Mariya Ivanova Rusland
65  [21] Vladislav Vodopyanov & Ekaterina Sergeeva Rusland
65  Ilya Koshelev & Lyubov Rybalkina Rusland
67  [20] Aleksandr Komarov & Ekaterina Pekush Rusland
68  [19] Dmitriy Butylkin & Anna Lakhtanova Rusland
68  Ivan Babashko & Anna Kalimulina Rusland
70  Vitali Panteleev & Ekaterina Bondarenko Rusland
71  [15] Aleksey Annenkov & Viktoriya Timchenko Rusland
72  andrey potapov & Polina Koroleva Rusland
73  [12] Semen Kolchin & Mariya Yasinskaya Rusland
74  Daniil Vasiliev & Ekaterina Shmeleva Rusland
75  [10] Nikita Baryshev & Margarita Sibeleva Rusland
75  [10] Ivan Kuznetsov & Anastasiya Maklashevskikh Rusland
75  Aleksandr Sundukov & Yuliya Stryuchenko Rusland
78  Dmitriy Ilin & Polina Vikulova Rusland
79  [6] Dmitriy Gnedov & Anastasiya Lavrova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}