Results from Minsk Open 2011 - IDSF International Open Standard zaterdag 15 januari 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Minsk Open 2011
Byelorussia - Minsk zaterdag 15 januari 2011

IDSF International Open Standard zaterdag 15 januari 2011

Finale

1  Viktor Burchuladze & Valeriya Agikyan Rusland
2  Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukraïne
3  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldavië
4  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Byelorussia
5  Andrei Filippov & Evgeniya Kuligina Rusland
6  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraïne
7  Andrei Motyl & Diana Korotina Estonië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  [19] Edgars Linis & Eliza Ancane Letland
9  [17] Artem Bronnikov & Darya Grishko Rusland
9  [17] Egor Dulebenets & Aleksandra Samorodskaya Byelorussia
11  [15] Vladimir Shelomitskiy & Olga Shelomizkaia Rusland
12  [14] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rusland
13  [10] Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldavië

Kwart-Finale

14  [26] Iaroslav Bieliei & Liliia Gladiuk Ukraïne
14  [26] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Byelorussia
16  [25] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Byelorussia
17  [24] Konstantin Gorodilov & Yuliya Krepchuk Estonië
17  [24] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Italië
19  [22] Denis Bulanov & Yuliya Pyrkhova Slowakije
20  [16] Sergiy Krasnoshlyk & Alena Fomicheva Ukraïne
21  [13] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Byelorussia
22  [11] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldavië
23  [10] Oleksii Guzyr & Rikako Ota Ukraïne
23  [10] Gundars Kalnins & Madara Freiberga Letland
25  [6] Artem Mironchik & Alesya Lisukova Byelorussia

Round 2 (top 36)

26  [39] Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Rusland
27  [34] Leonid Akulenko & Anna Lozhkina Rusland
28  [33] Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Byelorussia
29  [29] Nikita Filipov & Veronika Pozdeykina Rusland
29  [29] Edgars Kravalis & Laura Valta Letland
31  [26] Anton Silantev & Olga Akopova Rusland
32  [24] Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukraïne
33  [21] Roman Usmanov & Valeria Rymareva Byelorussia
34  [15] Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonië
35  [8] Gabriel Opris & Elizaveta Semjonova Estonië
36  [4] Dmytro Yakimenko & Tetyana Sopit Ukraïne

Round 1 (top 54)

37  [25] Mikhail Babenko & Liana Bakhtiarova Rusland
37  [25] Yahor Savostau & Darya Polischuk Byelorussia
39  [18] Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Estonië
40  [17] Sergey Arekhovskiy & Alina Buyko Byelorussia
41  [12] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Letland
41  [12] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Lithouwen
41  [12] Roman Lobarev & Daria Konokhova Byelorussia
44  [10] Mykola Gryban & Kateryna Khudyakova Ukraïne
45  [7] Alexey Kucik & Anastasiya Zvereva Ukraïne
45  [7] Uladzislau Niafrodau & Daria Hirzhon Byelorussia
47  [5] Nikolay Mileshko & Aleksandra Romanovich Byelorussia
48  [4] Ilya Tikhomirov & Valeriya Lobach Byelorussia
49  [3] Nikita Shevchenko & Anastasiya Prilutskaya Byelorussia
50  [2] Egor Moskalyuk & Evgeniya Sokha Ukraïne
51  [1] Andrei Mitinian & Ketevan Onoprich Georgië
51  [1] Evgeniy Yarmoshko & Darya Yarmoshko (aka Tumanova) Byelorussia
53  Vladimir Belovodskyy & Mariya Dyachenko Ukraïne
53  Evgeniy Nazarenko & Margarita Shloyda Byelorussia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}