Results from Minsk Open 2007 - Juvenile II 10 Dance (2) zaterdag 20 januari 2007
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Minsk Open 2007
Byelorussia - Minsk zaterdag 20 januari 2007

Juvenile II 10 Dance (2) zaterdag 20 januari 2007

Finale

1  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Byelorussia
2  Pavel Snegir & Arina Kharitonenko Byelorussia
3  Evgeniy Bulava & Irina Pyetrova Byelorussia
4  Aleksej Ostapchuk & Aleksandra Bekman Byelorussia
5  Aleksandr Burakov & Viktoriya Sajkovskaya Byelorussia
6  Ilya Slysh & Viktoriya Moroz Byelorussia
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Egor Boldysh & Kristina Ginak Byelorussia
7  German Putilovskij & Daria Hirzhon Byelorussia
7  Artem Shkuta & Viktoriya Mlinchenko Byelorussia
10  Daniil Kalinin & Aleksandra Rys Byelorussia
11  Vladislav Nikitin & Kristina Bylchinskaya Byelorussia
12  Pavel Komar & Alina Sermyazhko Byelorussia

Kwart-Finale

13  Anton Gara & Kseniya Lapatik Byelorussia
13  Konstantin Sepesh & Svetlana Dulub Byelorussia
15  Evgeni Ivakin & Veronika Raumeva Rusland
15  Daniil Kachur & Anastasiya Bulgak Byelorussia
17  Dmitriy Struts & Kristina Kukhorchik Byelorussia
18  Artem Poznyakov & Anastasiya Atrashkova Byelorussia
19  Vladislav Solodov & Yuliya Lukashevich Byelorussia
19  Mikhail Yatsukovich & Elizaveta Sorokina Byelorussia
21  Vladislav Davidovich & Anna Borisova Byelorussia
21  Nikita Statkevich & Elizaveta Yakimovich Byelorussia
23  Aleksey Papeko & Anastasya Androsova Byelorussia
24  Egor Zakharov & Polina Petrikevich Byelorussia

Round 1 (top 38)

25  Pavel Bogdanov & Anastasiya Gitsman Byelorussia
26  Sergej Kolesnev & Darya Marchenko Byelorussia
27  Gleb Murashko & Anna Gerasimenko Byelorussia
28  Evgeniy Boyarovich & Viktoriya Nizovets Byelorussia
28  Nikita Skavinskiy & Aleksandra Rachitskaya Byelorussia
30  Arsenij Vodokhodov & Yuliya Maksimovich Byelorussia
30  Egor Vorobey & Aleksandra Pavlovskaya Byelorussia
32  Oleg Rastorguev & Mariya Glushtsova Byelorussia
33  Artemiy Bordushko & Valeriya Lytaeva Byelorussia
33  Daniil Emkovoy & Vlada Tsilent Byelorussia
35  Anton Belyy & Alina Malash Byelorussia
35  Egor Evseev & Aleksandra Ivanishina Byelorussia
37  Ilya Kolodich & Yana Razhnova Byelorussia
37  Vladislav Shalabanov & Veronika Sotnikova Byelorussia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}