Results from Metu Open 2010 - IDSF Open Latin zaterdag 30 oktober 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Metu Open 2010
Turkije - Ankara zaterdag 30 oktober 2010

IDSF Open Latin zaterdag 30 oktober 2010

Finale

1  Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Italië
2  Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Nederland
3  Marco Zingarelli & Ilaria Campana Italië
4  Roman Ciflicli & Ipek Yavuzer Turkije
5  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Duitsland
6  Stoyan Stoyanov & Desislava Pencheva Bulgarije
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [14] Ernst Rych & Jana Hofmann Duitsland
8  [10] Yüksel Canberk Sayin & Selin Kahraman Turkije
9  [8] Oleksandr Konyk & Anna Latsys Ukraïne
10  [6] Gurkan Görmez & Ilgaz Görmez (aka Kaynar) Turkije
11  [5] Teodor Georgiev & Vanesa Maneva Bulgarije
11  [5] Michael Horstmann & Denise Heller België

Kwart-Finale

13  [16] Ilham Osmanov & Migar Osmanova Azarbedjan
14  [14] Ismail Ozsel Kilinc & Sule Akdogan Turkije
15  [6] Ozgun Caglar Ersoy & Simge Mentes Turkije
15  [6] Ruslan Tolmachev & Samira Magerramova Azarbedjan
17  [5] Nikolay Nikolaev & Yoanna Ivanova Bulgarije
17  [5] Oguz Tasderen & Ipek Besün Turkije
17  [5] Yatsek Yankov & Miglena Spasova Bulgarije
20  [4] Hizir Cagdas Celik & Nihan Begum Babaoglu Turkije
21  [3] Doruk Aksoy & Cadil Torgal Turkije
21  [3] Tugberk Coskun & Alara Unlu Turkije
21  [3] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turkije
24  [2] Mehmet Aytac Celebi & Duygu Akalin Turkije
25  [1] Cemre Bolgün & Damla Cobaner Turkije
26  Firat Faik Ikiler & Selis Yilmaz Turkije
26  Tamerlan Qadirov & Jamilia Jafarova Azarbedjan

Round 2 (top 36)

28  [14] Emre Karaal & Zeynep Aslihan Turkije
28  [14] Burak Safak Ufuktepe & Aysegal Gangörle Turkije
30  [12] Simeon Kasabov & Teodora Peynerdzhieva Bulgarije
30  [12] Ender Peker & Basak Cevik Turkije
32  [11] Tolgay Tarimoglu & Ilgim Gurses Turkije
33  [10] Alp Deniz Yaman & Burcu Yargicoglu Turkije
34  [8] Ozgur Gundogan & Burcu Gundogan Turkije
35  [7] Kerem Ziya Yangoz & Ozge Karaman Turkije
36  [2] Cenk Köknar & Selin Cagin Turkije

Round 1 (top 50)

37  [14] Emre Isikligil & Gizem Bastörk Turkije
38  [12] Sertac Onurcan Alkan & Cagyl Tureli Turkije
39  [9] Ali Serhan Yilmaz & Safak Benan Ababay Turkije
40  [6] Cem Cakmaklý & Alena Mikhaylova Turkije
40  [6] Anil Pacaci & Gengül Yýldýz Turkije
42  [5] Deniz Cem Dereoglu & Hazal Baytop Turkije
42  [5] Rostyslav Seminov & Melisa Aksun Turkije
44  [4] Irfan Gurtan Erbay & Ypek Eraydyn Turkije
44  [4] Onur Oz & Melisa Cilli Turkije
46  [3] Samet Alyu & Zeynep Cifcili Turkije
47  [1] Hakan Demiralp & Mirgül Tasdemir Turkije
48  Osman Berk Arslan & Serra Kis Turkije
48  Yigit Dündar & Secil Cicek Turkije
48  Kivanc Eski & Beren Tekin Turkije
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}