Results from Metu Open 2010 - IDSF Open Latin zaterdag 30 oktober 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Metu Open 2010
Turkije - Ankara zaterdag 30 oktober 2010

IDSF Open Latin zaterdag 30 oktober 2010

Finale

1  Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Italië
2  Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Nederland
3  Marco Zingarelli & Ilaria Campana Italië
4  Roman Ciflicli & Ipek Yavuzer Turkije
5  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Duitsland
6  Stoyan Stoyanov & Desislava Pencheva Bulgarije
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [14] Ernst Rych & Jana Hofmann Duitsland
8  [10] Yüksel Canberk Sayin & Selin Kahraman Turkije
9  [8] Oleksandr Konyk & Anna Latsys Ukraïne
10  [6] Gurkan Görmez & Ilgaz Görmez (aka Kaynar) Turkije
11  [5] Teodor Georgiev & Vanesa Maneva Bulgarije
11  [5] Michael Horstmann & Denise Heller België

Kwart-Finale

13  [16] Ilham Osmanov & Migar Osmanova Azarbedjan
14  [14] Ismail Ozsel Kilinc & Sule Akdogan Turkije
15  [6] Ozgun Caglar Ersoy & Simge Mentes Turkije
15  [6] Ruslan Tolmachev & Samira Magerramova Azarbedjan
17  [5] Nikolay Nikolaev & Yoanna Ivanova Bulgarije
17  [5] Oguz Tasderen & Ipek Besün Turkije
17  [5] Yatsek Yankov & Miglena Spasova Bulgarije
20  [4] Hizir Cagdas Celik & Nihan Begum Babaoglu Turkije
21  [3] Doruk Aksoy & Cadil Torgal Turkije
21  [3] Tugberk Coskun & Alara Unlu Turkije
21  [3] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turkije
24  [2] Mehmet Aytac Celebi & Duygu Akalin Turkije
25  [1] Cemre Bolgün & Damla Cobaner Turkije
26  Firat Faik Ikiler & Selis Yilmaz Turkije
26  Tamerlan Qadirov & Jamilia Jafarova Azarbedjan

Round 2 (top 36)

28  [14] Emre Karaal & Zeynep Aslihan Turkije
28  [14] Burak Safak Ufuktepe & Aysegal Gangörle Turkije
30  [12] Simeon Kasabov & Teodora Peynerdzhieva Bulgarije
30  [12] Ender Peker & Basak Cevik Turkije
32  [11] Tolgay Tarimoglu & Ilgim Gurses Turkije
33  [10] Alp Deniz Yaman & Burcu Yargicoglu Turkije
34  [8] Ozgur Gundogan & Burcu Gundogan Turkije
35  [7] Kerem Ziya Yangoz & Ozge Karaman Turkije
36  [2] Cenk Köknar & Selin Cagin Turkije

Round 1 (top 50)

37  [14] Emre Isikligil & Gizem Bastörk Turkije
38  [12] Sertac Onurcan Alkan & Cagyl Tureli Turkije
39  [9] Ali Serhan Yilmaz & Safak Benan Ababay Turkije
40  [6] Cem Cakmaklý & Alena Mikhaylova Turkije
40  [6] Anil Pacaci & Gengül Yýldýz Turkije
42  [5] Deniz Cem Dereoglu & Hazal Baytop Turkije
42  [5] Rostyslav Seminov & Melisa Aksun Turkije
44  [4] Irfan Gurtan Erbay & Ypek Eraydyn Turkije
44  [4] Onur Oz & Melisa Cilli Turkije
46  [3] Samet Alyu & Zeynep Cifcili Turkije
47  [1] Hakan Demiralp & Mirgül Tasdemir Turkije
48  Osman Berk Arslan & Serra Kis Turkije
48  Yigit Dündar & Secil Cicek Turkije
48  Kivanc Eski & Beren Tekin Turkije
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}