Results from Maribor Open 2005 - IDSF World Junior II Standard zaterdag 10 december 2005
Check hoe advertise your product bij ons

Maribor Open 2005
Slovenië - Maribor zaterdag 10 december 2005

IDSF World Junior II Standard zaterdag 10 december 2005

Finale

1  Nikita Brovko & Olga Nikolajeva Rusland
2  Francesco Galuppo & Debora Pacini Italië
3  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusland
4  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Duitsland
5  Anton Danilyuk & Olena Lyashchenko Ukraïne
6  Aljaz Skorjanec & Valerija Rahle Slovenië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Duitsland
8  Lasse Legaard & Milla Lykke Denemarken
9  Tadeusz Rey & Justyna Koltuniuk Polen
10  Taimonas Mazeika & Greta Zaveckaite Lithouwen
11  Luca Balestra & Krizia Balestra Italië
12  Martins Jurjans & Evita Smagre Letland
13  Matej Filipancic & Tara Bohak Slovenië

Kwart-Finale

14  Jakub Havlicek & Veronika Jirku Tsjechië
15  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Moldavië
15  Edvardas Racius & Jekaterina Plikosova Lithouwen
17  Ott Sander Palm & Madli Pappa Estonië
18  Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Letland
19  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldavië
20  Andrew Escolme & Amy Louise Baker Engeland
21  Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Byelorussia
21  Evgen Perepelytsya & Anastasiya Potemkina Ukraïne
21  Robert Susel & Katarina Ugrova Slowakije
24  Marek Haris & Simona Cechova Tsjechië
25  Kristjan Kitsing & Julia Kuznetsova Estonië

Round 2 (top 49)

26  Michal Lemieszek & Anna Tymczak Polen
27  Kyle Taylor & Jourdan Stone Engeland
27  Spas Tzanov & Elena Buchkova Bulgarije
29  Aidar Daukenov & Aziza Dossumova Kazachstan
30  Alon Gilin & Anastasia Trutneva Canada
31  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Finland
32  Lorentz Reige & Victoria Briding Zweden
33  Gergö Nagy & Alexandra Horváth Hongarije
33  Dmitri Reut & Grazyna Grabicka Byelorussia
33  Oskar Wojciechowski & Milena Jasionek Amerika
36  Nikola Bozic & Irina Perovic Servië
37  Peter Loibner & Jasmin Eckhart Oostenrijk
37  Mikko Matikka & Petra Mursu Finland
37  Zheko Zhekov & Vesela Slavova Bulgarije
40  Roman Chetvergov & Khrystyne Barton Amerika
41  Marc Marti & Merce Llorca Spanje
41  Christian Wormslev & Cecilie Funch-nielsen Denemarken
43  Oscar Fernandez & Laia Pascual Spanje
43  Iulian Panait & Andreea Bortea Roemenië
45  Jason Cicard & Carole-anne Richard Frankrijk
45  Djordje Novakovic & Sonja Ilic Servië
45  Rene Rak & Aneta Janoviakova Slowakije
48  Deni Banic & Sara Biskic Kroatië
49  Andrei Mangra & Luana Lungu Roemenië

Round 1 (top 58)

50  Balázs Gombkötö & Petra Seregélyi Hongarije
50  Dzenan Jahic & Anja Imamovic Bosnië-Herzegovina
52  Thabo L'khoza & Ayanda Mbatha Zuid-Afrika
53  Pierre-Henri Larcher & Victoria Spataro Frankrijk
54  Nikola Oto & Melani Grabar Kroatië
55  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japan
56  Willem Drogt & Kimberly Kruk Nederland
56  Raed Mourad & Chloe El Hourani Libanon
56  Maurice Ronda & Sandra Huysmans Nederland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}