Results from Linz Open 2010 - IDSF World Youth Latin zaterdag 24 april 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Linz Open 2010
Oostenrijk - Linz zaterdag 24 april 2010

IDSF World Youth Latin zaterdag 24 april 2010

Finale

1  Pawel Tekiela & Agnieszka Kaczorowska Polen
2  Evgeni Kuzin & Elina Popova Rusland
3  Kirill Kolpashchikov & Angelina Sibaeva Rusland
4  Jakub Lipowski & Pola Anforowicz Polen
5  Eric Testa & Marta Cogno Italië
6  Vito Coppola & Vera Bondareva Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Winson Tam & Anna Nina Kus Canada
8  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Lithouwen
9  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Byelorussia
10  Andraz Erzin & Sofya Shutkina Slovenië
11  Vyatseslav Molkin & Yulia Steshenko Estonië
12  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir IJsland
12  Stefan Grigore & Laura Filipescu Roemenië

Kwart-Finale

14  David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukraïne
15  Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Spanje
16  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Tsjechië
16  Sergiu Maruster & Justine Reynaud Frankrijk
18  Marek Bures & Junona Fisman Tsjechië
18  Frank Zegels & Danique Zegels Nederland
20  Jason Chao Dai & Patrycja Golak Amerika
21  Nam Giyong & Choi Marg-eun Zuid-Korea
22  Edgars Orda & Valerija Tormozova Letland
22  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Canada
24  Mathias Allain & Cyrielle Mattana Frankrijk
24  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraïne

Round 2 (top 49)

26  Bogdan Boie & Alexandra Jolobceastai Roemenië
26  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Tsjechië
28  Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Denemarken
29  Dominik Cipar & Patricia Martinovicova Slowakije
29  Errol Williamson & Christine Hojmark Thomsen Denemarken
31  Abylaykhan Akkubekov & Veronika Popova Kazachstan
31  Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Lithouwen
33  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Letland
34  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bulgarije
35  Robert Veskus & Kristiina Prants Estonië
36  Filip Cipar & Janka Cizikova Slowakije
37  Aleksei Sharamed & Ekaterina Plaksa Byelorussia
38  Allen Rudman & Michelle Tuzman Amerika
39  Bertalan Hegyes & Violetta Kis Hongarije
39  Barna Sztoján & Eszter Babos Hongarije
41  Taras Skuratov & Darya Arkhipova Oostenrijk
42  Lee Ho Chang & Ye Rim Oh Zuid-Korea
43  Peter Pipp & Eva Osolnik Slovenië
43  Ville Väätäinen & Reetta Karvinen Finland
43  Kristian Yordanov & Veronika Gadzheva Bulgarije
46  Albert Fuentes Martinez & Montse Martin Sans Spanje
47  Lo Chi Chong & Mui Lin Macau
48  Thabang Brian Baloyi & Jessica Bethel Australië
49  Andre Lundal Nilsen & Marie Grung Noorwegen

Round 1 (top 70)

50  Beniamin Bregman & Alina Turchinski Israël
51  Benjamin Jayakoddy & Maja Schachar Zweden
52  Björn Ymisson & Hrefna Halldorsdottir IJsland
53  Michael Lerner & Marika Odikadze Israël
54  Petter Engan & Kine Mardal Noorwegen
55  Yüksel Canberk Sayin & Selin Kahraman Turkije
56  Dino Alic & Dina Imamovic Bosnië-Herzegovina
57  Jack Johnson & Joanne De Jager Australië
57  Peter Udvary & Louise Ragnar Zweden
59  Marjan Bilonic & Paula Jericevic Kroatië
59  Adam Brunyee & Sophie Denton Engeland
59  Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finland
62  Callum Sanderson & Natasha Jackson Engeland
63  Adnan Kapo & Nejra Mirvic Bosnië-Herzegovina
63  Chi Tong Lam & Wun Pun Macau
65  Bosko Graovac & Zorana Ivanovic Servië
65  Kevin Kreuzbichler & Verena Grubinger Oostenrijk
67  Kamil Guliyev & Alina Gondareva Azarbedjan
67  Daniel Turcan & Helene Buchner Oostenrijk
69  Tugberk Coskun & Alara Unlu Turkije
69  Dario Zunec & Adriana Musanovic Kroatië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}