Results from Linz Open 2008 - IDSF Open Standard zaterdag 19 april 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Linz Open 2008
Oostenrijk - Linz zaterdag 19 april 2008

IDSF Open Standard zaterdag 19 april 2008

Finale

1  Simone Segatori & Annette Sudol Duitsland
2  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Lithouwen
3  Alexander Muretov & Ekaterina Kirillova Rusland
4  Vladimir Slon & Bianka Zubrowska Oostenrijk
5  Yuriy Petrov & Yana Kozhukhar Ukraïne
6  Matej Kralj & Spela Kralj Slovenië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Christoph Santner & Maria Santner Oostenrijk
8  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Italië
9  Emanuele Pappacena & Francesca Pappacena (aka Lazzari) Italië
9  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rusland
11  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Italië
12  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusland

Kwart-Finale

13  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Duitsland
14  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Duitsland
15  Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Polen
16  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Estonië
16  Maciej Zahorodny & Karolina Dej Polen
18  Dávid Kreiter & Szilvia Telek Hongarije
19  Grigoriy Kolomeets & Anna Kozyreva Rusland
19  Ilmars Ozols & Irina Lecebrina Letland
21  Jindrich Cincura & Iva Langerova Tsjechië
22  Nicola Pascon & Anna Tondello Italië
23  Vincenzo Canale & Simona Carafa Italië
24  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonië

Round 2 (top 49)

25  David Moretti & Francesca Sfascia Italië
26  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Slowakije
27  Michal Necpal & Tereza Bufkova Tsjechië
28  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Slowakije
29  Sergey Dementyev & Anamarija Novak Slovenië
30  Michal Drha & Lenka Matouskova Tsjechië
30  Jiri Koci & Dominika Kocova Tsjechië
32  Andrej Mesojedec & Lea Perovsek Slovenië
33  Ondrej Borsky & Zuzana Neumitkova Tsjechië
34  Matej Sandor & Barbora Pagacova Slowakije
35  Nikita Kolomeets & Linda Boskova Tsjechië
36  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Duitsland
37  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Nederland
38  Manuel Guidotti & Lucia Marinucci Italië
38  Andreas Polz & Ilse Braunsperger Oostenrijk
40  Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rusland
40  Jiri Zejda & Katerina Jancova Tsjechië
42  Alessio Capecci & Tania De Angelis Italië
43  Eugen Korda & Petra Jurcovicova Slowakije
43  Viktor Palles & Kristina Turinicova Slowakije
43  Daniel Radu & Eliz Beata Orban Roemenië
46  Marco Rizzotto & Chiara Mancini Italië
47  Andrea Leone & Valentina Vinciguerra Italië
47  Kristian Pekar & Klara Zamecnikova Tsjechië
49  Petr Novobilsky & Michaela Volna Tsjechië

Round 1 (top 75)

50  Deni Banic & Sara Biskic Kroatië
51  Thomas Sedminek & Linda Strelen Oostenrijk
52  Vincenzo Ruggiero & Ada Spinetta Italië
53  Tim Bonkowski & Stephanie Elkeles Duitsland
53  Petr Pohlodek & Alena Cecatkova Tsjechië
55  Wilhelm Gabalier & Barbara Koitz Oostenrijk
55  Jan Srubar & Petra Kofronova Tsjechië
57  Sorin Simon & Raluca Moldovan Roemenië
58  Tim Steinmetz & Andrea Pihl Duitsland
59  Philipp Lugmayr & Gisela Kubouschek Oostenrijk
60  Rene Rak & Zarina Simkovicova Slowakije
61  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Oostenrijk
62  Rudolf Steinauer & Sonja Steinauer (aka Kössl) Oostenrijk
63  Michael Boltz & Veronika Boltz Oostenrijk
64  Mikulas Kevey & Dana Pisoftova Slowakije
65  Rene Friedrichs & Nicole Freitag Duitsland
65  Armin Gerstbauer & Katharina Hochwind Oostenrijk
65  Martin Gütlbauer & Jolanda Münzel Oostenrijk
65  Jörg Kügler & Julia Greunz Oostenrijk
65  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Duitsland
70  Bjorn Biermann & Melanie Streiter Duitsland
70  Pavel Haman & Edita Dufkova Tsjechië
70  Andreas Lagler & Sabine Palmetshofer Oostenrijk
70  Andreas Langer & Nina Stumpner Oostenrijk
70  Nikita Sokolov & Larisa Lazareva Rusland
70  Michael Vracevic & Martina Walter Oostenrijk
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}