Results from Linz Open 2008 - IDSF Open Standard zaterdag 19 april 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Linz Open 2008
Oostenrijk - Linz zaterdag 19 april 2008

IDSF Open Standard zaterdag 19 april 2008

Finale

1  Simone Segatori & Annette Sudol Duitsland
2  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Lithouwen
3  Alexander Muretov & Ekaterina Kirillova Rusland
4  Vladimir Slon & Bianka Zubrowska Oostenrijk
5  Yuriy Petrov & Yana Kozhukhar Ukraïne
6  Matej Kralj & Spela Kralj Slovenië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Christoph Santner & Maria Santner Oostenrijk
8  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Italië
9  Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari Italië
9  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rusland
11  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Italië
12  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusland

Kwart-Finale

13  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Duitsland
14  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Duitsland
15  Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Polen
16  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Estonië
16  Maciej Zahorodny & Karolina Dej Polen
18  Dávid Kreiter & Szilvia Telek Hongarije
19  Grigoriy Kolomeets & Anna Kozyreva Rusland
19  Ilmars Ozols & Irina Lecebrina Letland
21  Jindrich Cincura & Iva Langerova Tsjechië
22  Nicola Pascon & Anna Tondello Italië
23  Vincenzo Canale & Simona Carafa Italië
24  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonië

Round 2 (top 49)

25  David Moretti & Francesca Sfascia Italië
26  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Slowakije
27  Michal Necpal & Tereza Bufkova Tsjechië
28  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Slowakije
29  Sergey Dementyev & Anamarija Novak Slovenië
30  Michal Drha & Lenka Matouskova Tsjechië
30  Jiri Koci & Dominika Kocova Tsjechië
32  Andrej Mesojedec & Lea Perovsek Slovenië
33  Ondrej Borsky & Zuzana Neumitkova Tsjechië
34  Matej Sandor & Barbora Pagacova Slowakije
35  Nikita Kolomeets & Linda Boskova Tsjechië
36  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Duitsland
37  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Nederland
38  Manuel Guidotti & Lucia Marinucci Italië
38  Andreas Polz & Ilse Braunsperger Oostenrijk
40  Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rusland
40  Jiri Zejda & Katerina Jancova Tsjechië
42  Alessio Capecci & Tania De Angelis Italië
43  Eugen Korda & Petra Jurcovicova Slowakije
43  Viktor Palles & Kristina Turinicova Slowakije
43  Daniel Radu & Eliz Beata Orban Roemenië
46  Marco Rizzotto & Chiara Mancini Italië
47  Andrea Leone & Valentina Vinciguerra Italië
47  Kristian Pekar & Klara Zamecnikova Tsjechië
49  Petr Novobilsky & Michaela Volna Tsjechië

Round 1 (top 75)

50  Deni Banic & Sara Biskic Kroatië
51  Thomas Sedminek & Linda Strelen Oostenrijk
52  Vincenzo Ruggiero & Ada Spinetta Italië
53  Tim Bonkowski & Stephanie Elkeles Duitsland
53  Petr Pohlodek & Alena Cecatkova Tsjechië
55  Wilhelm Gabalier & Barbara Koitz Oostenrijk
55  Jan Srubar & Petra Kofronova Tsjechië
57  Sorin Simon & Raluca Moldovan Roemenië
58  Tim Steinmetz & Andrea Pihl Duitsland
59  Philipp Lugmayr & Gisela Kubouschek Oostenrijk
60  Rene Rak & Zarina Simkovicova Slowakije
61  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Oostenrijk
62  Rudolf Steinauer & Sonja Steinauer (aka Kössl) Oostenrijk
63  Michael Boltz & Veronika Boltz Oostenrijk
64  Mikulas Kevey & Dana Pisoftova Slowakije
65  Rene Friedrichs & Nicole Freitag Duitsland
65  Armin Gerstbauer & Katharina Hochwind Oostenrijk
65  Martin Gütlbauer & Jolanda Münzel Oostenrijk
65  Jörg Kügler & Julia Greunz Oostenrijk
65  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Duitsland
70  Bjorn Biermann & Melanie Streiter Duitsland
70  Pavel Haman & Edita Dufkova Tsjechië
70  Andreas Lagler & Sabine Palmetshofer Oostenrijk
70  Andreas Langer & Nina Stumpner Oostenrijk
70  Nikita Sokolov & Larisa Lazareva Rusland
70  Michael Vracevic & Martina Walter Oostenrijk
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}