Results from Line of Dance Cup 2012 - WDSF World Open Latin zaterdag 10 november 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Line of Dance Cup 2012
Rusland - Moscow vrijdag 9 november 2012

WDSF World Open Latin zaterdag 10 november 2012

Finale

1  Vladimir Karpov & Maria Tzaptashvili Rusland
2  Andrei Kiselev & Anastasia Kiseleva Rusland
3  Artem Lazarev & Ekaterina Isakovich Ukraïne
4  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusland
5  Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukraïne
6  Dario Pizzo & Karen D'albundo Frankrijk
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Fedor Polyanskiy & Dina Akhmetgareeva Rusland
8  Artem Semerenko & Maria Kamenskaya Byelorussia
9  Shimriel Davidov & Olga Choupilov Israël
10  Igor Makarov & Anna Baklanova Rusland
10  Dmitry Sorokin & Mariya Raevskaya Rusland
12  Dmitry Marchenko & Anastasia Kriukova Rusland
12  Denys Popov & Darya Ryzhonina Rusland

Kwart-Finale

14  Viktor Burchuladze & Kateryna Kozma Georgië
15  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Rusland
16  Aleksey Polovnikov & Mariya Potemkina Rusland
16  Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Rusland
18  Anton Korolenko & Elena Yakimchuk Rusland
19  Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Rusland
19  Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rusland
21  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Rusland
22  Nikolaj Lund & Marta Kocik Denemarken
23  Yan Diordiev & Ekaterina Belyaeva Rusland
24  Filipp Zholudev & Ekaterina Kotik Rusland
25  Albert Sabirov & Darya Kontanistova Rusland
26  Artashes Oganian & Anastasiya Shkarpetko Rusland

Round 2 (top 48)

27  Alexandru Birca & Karyna Neginska Moldavië
27  Kirill Chernyaev & Karolina Usikova Rusland
29  Roman Zotov & Anna Pozdnyakova Rusland
30  Ilya Malyshev & Anna Popova Rusland
31  Sergey Bliznyuk & Alisa Sadovnikova Rusland
31  Andrey Noskov & Anastasiya Gimazova Rusland
33  Maksim Melikhov & Lyubov Shatskaya Rusland
33  Eduard Yunets & Anastasiya Davydova Rusland
35  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusland
36  Ilia Feldman & Irina Ivanova Rusland
37  Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Rusland
38  Vadim Gorbach & Tatyana Podgornaya Rusland
39  Dmitri Afanasev & Alena Valeeva Rusland
40  Marek Bures & Ekaterina Kalish Tsjechië
40  Aleksandr Safiullin & Yuliya Skorovarova Rusland
42  Ilya Matyukhin & Anna Shadrina Rusland
43  Artem Luchin & Ekaterina Gorodetskaia Rusland
44  Sergey Erushov & Anastasiya Pavlova Rusland
45  Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Rusland
46  Filipp Elizarov & Polina Filatova Rusland
47  Ilya Kharlakov & Julia Tarabrina Duitsland
48  Maksim Elfimov & Violetta Dzenik Rusland

Round 1 (top 96)

49  Evgeny Kotov & Valeria Skosyrskaya Rusland
49  Vadim Peshnov & Mariya Maklakova Rusland
51  Aleksandr Kurennoy & Yuliya Gorlenkova Rusland
52  Denis Ruchka & Mariya Yasinskaya Rusland
53  Evgeniy Sveridonov & Angelina Barkova Rusland
54  Jonni Peltola & Kastanja Rauhala Finland
54  Viktor Szabó & Vanja Vujic Kroatië
56  Dmitriy Bushnyakov & Bella Smolentseva Rusland
56  Aleksey Pieiganovich & Veronika Gushca Byelorussia
58  Ilya Schegolev & Kseniya Lapkina Rusland
59  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Rusland
60  Gurshad Mamedov & Elizaveta Grigoreva Rusland
61  Andrey Vankov & Natalia Kniazeva Rusland
62  Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Rusland
62  Oleg Arapov & Kseniya Garaeva Rusland
64  Dmitriy Kovalevskiy & Nadezhda Grekova Rusland
64  Ilya Timoshenko & Ivita Matsenko Rusland
66  Roman Korolkov & Darya Eremina Rusland
66  Sergey Panchenko & Natalya Zakrevskaya Rusland
68  Linar Siraziev & Tatiana Borisovskaya Rusland
69  Evgeniy Denisov & Irina Belyaeva Rusland
69  Igor Grigorash & Valentina Tulupova Rusland
69  Ilya Konyaev & Kristina Korsunova Rusland
69  Sergey Nikushin & Daria Matiukhina Rusland
73  Vasily Chulkov & Maria Chernik Rusland
73  Ilya Gordeev & Olga Sadkova Rusland
73  Denis Kopytin & Elena Nesterova Rusland
73  Maksim Mikhalchev & Irina Shipilova Rusland
73  Albert Rakhimgulov & Evgenia Shatilova Rusland
73  Mikhail Salamatov & Lalita Skazalova Rusland
73  Vladislav Valuev & Darya Shilyakova Rusland
80  Mikhail Akhmedov & Tatyana Isakova Rusland
80  Aleksandr Belyaev & Marina Shumenko Rusland
80  Zhaki Butuzafi & Elizaveta Smirnova Rusland
80  Vyacheslav Chernyshov & Marina Toropova Rusland
80  Ruslan Elsiev & Anna Truhan Rusland
80  Filipp Galatov & Yuliya Kalmykova Rusland
80  Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Rusland
80  Alexey Lukianov & Anna Kalenchenko Rusland
80  Vadim Marin & Anastasiya Fomina Rusland
80  Maxsim Morskoy & Polina Nagikh Rusland
80  Egor Salakhutdinov & Marina Dubkova Rusland
80  Vladislav Shatyy & Alina Kuchumova Rusland
80  Mihail Startsev & Evgeniya Kalugina Rusland
80  Nikita Stepanov & Kseniya Zubkova Rusland
80  Anton Timofeev & Kristina Bukulova Rusland
80  Sergey Trushin & Marina Volkotrub Rusland
80  Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Letland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}