Results from Lights of Moscow 2009 - Youth Open Standard zondag 27 september 2009
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Lights of Moscow 2009
Rusland - Moscow zaterdag 26 september 2009

Youth Open Standard zondag 27 september 2009

Finale

1  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rusland
2  Evgeniy Barskiy & Anna Argun Rusland
3  Filipp Borisenok & Olga Tarasova Rusland
4  Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Rusland
5  Aleksandr Volodin & Anna Manaenkova Rusland
6  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [33] Svyatoslav Yachmenev & Kseniya Abrosimova Rusland
8  [26] Aleksey Tsarev & Yuliya Burenicheva Rusland
9  [16] Vagan Tumasyan & Viktoriya Dudinova Rusland
10  [12] Timofey Kulikov & Olga Gandembul Rusland
11  [11] Ilya Dementev & Kseniya Lapkina Rusland
12  [8] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rusland
13  [3] Yuriy Maklakov & Anastasiya Kudaeva Rusland

Kwart-Finale

14  [31] Sergey Anurichev & Aleksandra Atamantseva Rusland
14  [31] Artem Braylovskiy & Anastasiya Guseva Rusland
16  [27] Nikita Matvienko & Anna Dyachuk Rusland
16  [27] Artem Mubarakshin & Aleksandra Belous Rusland
18  [23] Mikhail Struzhanov & Anastasiya Bakhareva Rusland
19  [21] Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Rusland
20  [20] Ilya Dvortsov & Yuliya Motygina Rusland
21  [18] Mikhail Shikhovtsev & Dana Spitsyna Rusland
21  [18] Aleksey Sosedov & Elena Babaeva Rusland
23  [13] Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Rusland
24  [12] Konstantin Andreev & Darya Parshina Rusland
25  [11] Filipp Zholudev & Irina Khanova Rusland

Round 2 (top 49)

26  [31] Viktor Kazeka & Viktoriya Gunko Rusland
27  [30] Nikita Khudyakov & Arina Tikhomirova Rusland
28  [29] Sergey Mazyaev & Olesya Podshivalova Rusland
29  [27] Nikolay Isaev & Svetlana Zhatkina Rusland
29  [27] Vsevolod Sadovnichiy & Anastasiya Kulepova Rusland
31  [26] Sergey Zorin & Aleksandra Denisevich Rusland
32  [25] Adel Gumerov & Kamilla Minnullina Rusland
32  [25] Denis Shardin & Yuliya Guseva Rusland
34  [23] Mikhail Sverdlik & Ekaterina Barabanova Rusland
35  [22] Aleksandr Milovatskiy & Margarita Amosova Rusland
36  [19] Danil Preobrazhenskiy & Anastasiya Filyushina Rusland
37  [18] Sergey Sergeev & Irina Ivakina Rusland
38  [16] Vladimir Zverev & Margarita Chumutina Rusland
39  [15] Georgiy Oganyan & Darya Shirokikh Rusland
39  [15] Dmitry Revin & Anastasia Bykova Rusland
41  [12] Boris Sorokin & Irina Polovikova Rusland
42  [10] Pavel Borisov & Ekaterina Kovaleva Rusland
42  [10] Evgeniy Klochkov & Aleksandra Demina Rusland
44  [9] Petr Gorbienko & Darya Kopkova Rusland
45  [8] Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Rusland
46  [4] Nikita Bykov & Ulyana Kashurina Rusland
47  [3] Roman Navasardyan & Liana Kerselyan Rusland
47  [3] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Rusland
49  [2] Konstantin Gornostaev & Ekaterina Afanaseva Rusland

Round 1 (top 86)

50  [28] Anastasiya Gotovchik & Konstantin Semenov Rusland
50  [28] Viktor Povolotskiy & Kseniya Dudkina Rusland
52  [27] Evgeny Mironov & Anastasiya Maksimova Rusland
52  [27] Aleksandr Samsonov & Lyubov Vorozhtsova Rusland
54  [25] Alexander Ivanov & Yuliya Tolmacheva Rusland
54  [25] Artashes Oganyan & Valeriya Dmitrieva Rusland
54  [25] Andrey Romanovskiy & Ekaterina Vereschagina Rusland
57  [24] Sergey Golubev & Ekaterina Mishina Rusland
57  [24] Maksim Popov & Valeriya Fedorenko Rusland
59  [23] Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rusland
59  [23] Aleksey Dorozhkin & Mariya Yurchenko Rusland
61  [22] Artem Kutsenok & Elena Krasnoselskikh Rusland
62  [21] Vladimir Gerasimov & Aleksandra Anisimova Rusland
63  [20] Maksim Bykov & Irina Belyaeva Rusland
63  [20] Pavel Mosin & Karina Arkhangelskaya Rusland
65  [18] Evgeniy Denisov & Lyudmila Zhogina Rusland
65  [18] Nikolay Kesada Roselo & Mariya Kesada Roselo Rusland
67  [16] Aleksandr Pakhomov & Ekaterina Turkova Rusland
68  [14] Viktor Katerinich & Sofia Edikhanova Rusland
68  [14] Aleksandr Kaverzin & Alina Mekhraban Rusland
68  [14] Rustam Khasanov & Adelia Gaivoronskaya Rusland
71  [13] Dmitriy Kuznetsov & Valeriya Luchnikova Rusland
72  [12] Pavel Savinkov & Darya Ivanova Rusland
73  [10] Dmitriy Shokhin & Anna Dedova Rusland
73  [10] Razmik Simonyan & Valeriya Derzhiruchenko Rusland
73  [10] Rostislav Zhuravlev & Mariya Zhuravleva Rusland
76  [9] Alexey Korablev & Diana Narbikova Rusland
76  [9] Aleksey Ponomarenko & Mariya Shevtsova Rusland
78  [8] Igor Lisitsyn & Lyubov Lavrinova Rusland
79  [7] Aleksandr Scherbakov & Ekaterina Sinitsyna Rusland
79  [7] Anatoliy Zharinov & Veronika Nelyubina Rusland
81  [5] Vladislav Artyushkov & Natalya Turchaninova Rusland
81  [5] Danila Chechetkin & Anastasiya Golopolosova Rusland
83  [3] Danila Efimov & Anastasiya Rozeeva Rusland
84  [2] Kirill Ionin & Viktoriya Botkova Rusland
85  [1] Umed Shamsi-zade & Anastasiya Schekina Rusland
86  Artem Angudovich & Valeriya Guzhva Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}