Results from Lights of Moscow 2009 - Junior 1 Open Latin zondag 27 september 2009
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Lights of Moscow 2009
Rusland - Moscow zaterdag 26 september 2009

Junior 1 Open Latin zondag 27 september 2009

Finale

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Rusland
2  Nikita Pavlov & Veronika Dichka Rusland
3  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rusland
4  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rusland
5  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Rusland
6  Evgeniy Pavlos & Ulyana Maksimkina Rusland
7  Petr Kulikov & Olga Alekseenko Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  [23] Aleksey Ermilov & Anna Ilina Rusland
9  [18] Egor Dyakov & Regina Naumova Rusland
10  [17] Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rusland
11  [16] Mikhail Ivanov & Veronika Zakharchuk Rusland
12  [15] Aleksey Lebedev & Ekaterina Klishina Rusland
13  [11] Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Rusland
13  [11] Andrey Samuylov & Viktoriya Vershinina Rusland
13  [11] Aleksey Usanov & Yana Petukhova Rusland

Kwart-Finale

16  [27] Vladislav Baksheev & Kristina Garifullina Rusland
17  [26] Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazachstan
18  [21] Anton Rakov & Kristina Liventseva Rusland
18  [21] Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Rusland
20  [19] Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rusland
20  [19] Vladislav Nikishin & Angelina Rodina Rusland
22  [16] Ilya Kashirkin & Anna Mayorova Rusland
23  [13] Kirill Revnivtsev & Darya Mysenkova Rusland
23  [13] Vyacheslav Samokhin & Kristina Stelnikova Rusland
25  [11] Ivan Kalinin & Olga Ignaticheva Rusland

Round 3 (top 50)

26  [30] Maksim Panov & Sofya Shmukler Rusland
26  [30] Kirill Skotnikov & Natalya Kanfer Rusland
28  [28] Aleksandr Komogortsev & Mariya Myzdrikova Rusland
29  [26] Artem Ananchenko & Vera Alkevich Rusland
29  [26] Yaroslav Kulyaev & Mariya Senyaeva Rusland
29  [26] Vyacheslav Pryazhnikov & Yuliya Gerasimenko Rusland
32  [25] Denis Sultanov & Ekaterina Shelekhova Rusland
33  [22] Ivan Ivanov & Diana Baranova Rusland
34  [20] Sergey Chuyko & Yuliya Egorova Rusland
35  [19] Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Rusland
35  [19] Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Rusland
35  [19] Evgeniy Rutchin & Viktoriya Tverdokhlib Rusland
38  [17] Maksim Salnikov & Yulia Salnikova Rusland
39  [16] Timofey Savchuk & Kseniya Prokopenko Rusland
40  [15] Dmitriy Denisov & Yulia Zemtsova Rusland
40  [15] Ilya Luchina & Irina Alekseeva Rusland
40  [15] Petr Matsarskiy & Valeriya Remina Rusland
40  [15] Artur Zelev & Diana Kochurova Rusland
44  [14] Svyatoslav Anchukov & Viktoriya Davidenko Rusland
45  [13] Gleb Tipsin & Olga Korolko Rusland
46  [10] Sergey Aleynikov & Irina Zasko Rusland
46  [10] Dmitriy Eskov & Kristina Platonova Rusland
46  [10] Denis Filonenko & Sofya Rozhdestvenskaya Rusland
46  [10] Ilya Gavryukhin & Sofia Afanasenko Rusland
50  [7] Andrey Pilipenko & Veronika Vorobeva Rusland

Round 2 (top 70)

51  [36] Daniil Bochkarev & Aleksandra Mishina Rusland
51  [36] Ilkin Dadashov & Mariya Zubanova Rusland
53  [34] Oleg Novitskiy & Veronika Mischenko Rusland
54  [33] Nikita Yakubov & Elizaveta Burenina Rusland
55  [32] Sergey Kuryanov & Mariya Nikonova Rusland
56  [30] Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Rusland
56  [30] Dmitriy Kitiashvili & Elizaveta Serapina Rusland
58  [24] Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Rusland
58  [24] Dmitriy Kit & Svetlana Zhukova Rusland
60  [23] Ilya Popov & Anna Lobanova Rusland
61  [20] Georgiy Klochikhin & Elizaveta Yadryshnikova Rusland
61  [20] Bogdan Petukhov & Ulyana Kuchina Rusland
63  [19] Maksim Pasechnik & Elizaveta Chistyakova Rusland
64  [18] Alexey Dovgalyuk & Sofia Medvedeva Rusland
65  [14] Dmitriy Pozdnyakov & Yana Rozhnova Rusland
66  [11] Aleksey Konev & Ekaterina Baruseeva Rusland
67  [10] Fedor Chistov & Karina Sheina Rusland
68  [6] Artem Gafarov & Kseniya Tarasyan Rusland
69  [4] Aleksey Derbilov & Anastasiya Fedoseeva Rusland
70  [3] Artiom Yarovoy & Alina Karapetyan Rusland

Round 1 (top 106)

71  [36] Nikita Bolshakov & Kristina Voznesenskaya Rusland
72  [35] Timur Minnebaev & Diana Krasilnikova Rusland
72  [35] Daniil Petrov & Anna Sytina Rusland
72  [35] Vladislav Raykov & Margarita Rybalova Rusland
72  [35] Fedor Tsaregorodtsev & Kristina Valiullina Rusland
76  [33] Nikita Efimov & Tatyana Gorshenina Rusland
76  [33] Oleg Elkin & Elizaveta Zhuravleva Rusland
76  [33] Kirill Lisenkov & Anastasiya Nagornaya Rusland
76  [33] Artem Stepanov & Polina Teleshova Rusland
80  [31] Andrey Ivanov & Ekaterina Erashova Rusland
81  [30] Ivan Galkovskiy & Ekaterina Morozova Rusland
82  [29] Khariton Nagornov & Ekaterina Kutergina Rusland
83  [28] Roman Vlasov & Elena Mitina Rusland
84  [27] Andrey Tupchienko & Oksana Berestova Rusland
85  [25] Aleksandr Vasilenko & Alina Bogomolova Rusland
86  [23] Aleksandr Grachev & Darya Petrova Rusland
87  [22] Nikita Petrov & Oksana Kononova Rusland
88  [20] Artemiy Zherdev & Olga Ustinova Rusland
89  [19] Dmitriy Malyshev & Karina Demyankova Rusland
90  [17] Mikhail Schukin & Valeriya Semikolenova Rusland
91  [16] Dmitriy Bokov & Polina Kutina Rusland
91  [16] Nikita Kalmykov & Zarina Sharapova Rusland
93  [15] Sergey Volkov & Darina Pavley Rusland
94  [14] Gleb Polischuk & Yana Popova Rusland
95  [13] Daniil Arutyunov & Kira Budantseva Rusland
96  [12] Aleksey Kondakov & Evgeniya Khayrullina Rusland
96  [12] Aleksey Yablokov & Angelina Pavlova Rusland
98  [11] Aleksey Ryzhkov & Anna Aleksandrova Rusland
99  [10] Vasiliy Skurydin & Marina Necheporenko Rusland
100  [7] Aleksey Danilov & Yana Rutkovskaya Rusland
100  [7] Aleksandr Tseplyanov & Anastasiya Shemyakina Rusland
102  [6] Ilya Kosmachev & Valeriya Musina Rusland
103  [5] Daniil Miroshnichenko & Aleksandra Basova Rusland
103  [5] Aleksandr Zakharov & Alisa Ladygina Rusland
105  [2] Georgiy Koshechkin & Viktoriya Vdovina Rusland
105  [2] Daniil Teslinov & Mariya Teslinova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}