Results from Kyiv Open 2003 - IDSF International Open Latin zondag 9 november 2003
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Kyiv Open 2003
Ukraïne - Kyiv zaterdag 8 november 2003

IDSF International Open Latin zondag 9 november 2003

Finale

1  Alexei Silde & Anna Firstova Rusland
2  Olexandr Prysyazhnyuk & Anastasiya Kislina Ukraïne
3  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luxemburg
4  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Duitsland
5  Kirill Nikitin & Irina Naumova Rusland
6  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Roman Stepanov & Polina Teplenko Rusland
8  Benedetto Capraro & Marta Faiola Italië
9  Vitalijs Polikarpovs & Agita Baranovska Letland
10  Georgiy Korolyov & Marta Sztobryn Polen
11  Dorin Frecautanu & Elena Rabinovici Moldavië
11  Heiko Straile & Daniela Beckmann Duitsland
13  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Polen
13  Tomas Hosek & Simona Svrckova Tsjechië

Kwart-Finale

15  Vladimir Baklanov & Leila Agaeva Rusland
16  Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Duitsland
17  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraïne
18  Stasys Brilis & Carolin Neumann Estonië
18  Anton Marchuk & Oxana Sidorenko Rusland
20  Ilia Russo & Yulia Russo Byelorussia
21  Artem Epifanov & Maria Kirillova Rusland
22  Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rusland
22  Konstantyn Voynarovskiy & Tetyana Kuzmenko Ukraïne
24  Kiril Malovanyy & Olga Malovanaya Ukraïne
24  Pavel Pasechnik & Elena Viscu Moldavië
26  Sinisa Vasic & Anna Ludwig-Tchemodourova Oostenrijk
27  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraïne
28  Mihai Gabriel Petre & Elwira Dominika Duda Roemenië

Round 2 (top 59)

29  Anton Baurov & Yulia Posmygaeva Rusland
30  Oleg Konnov & Elena Kazantseva Rusland
31  Andriy Dykyy & Iryna Zhebrak Ukraïne
32  Artur Akautdinov & Yaroslava Danilenko Rusland
32  Pawel Wolanski & Katarzyna Swirska Polen
34  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Georgië
35  Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Rusland
36  Mykhaylo Samoshchenko & Nataliya Maidiuk Ukraïne
37  Sergiy Kvashyn & Liudmyla Bobrysheva Ukraïne
38  Vitally Derendiaev & Ekaterina Samodelkina Rusland
39  Oleksey Gotsuliak & Yuliya Penkovska Ukraïne
39  Róbert Magyari & Nanda Wolf Hongarije
39  Viktor Paliy & Veronika Burtova Ukraïne
42  Kyrylo Khytrov & Olena Khablenko Ukraïne
43  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finland
44  Anton Nesmelov & Evgenia Strizak Rusland
45  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polen
46  Roman Reut & Lyudmila Chegrinets Rusland
46  Vitaliy Rudenko & Iryna Levit Ukraïne
46  Yuriy Sokyrko & Kateryna Silchenko Ukraïne
49  Yevgen Borovik & Olena Martyshenko Ukraïne
49  Yevgen Stepanov & Olga Moroz Ukraïne
51  Vasile Constantin & Geanina Niculae Roemenië
51  Maxym Litiyushkin & Ganna Yaskevich Ukraïne
53  Serge Ribak & Olena Ribak (aka Isakova) Ukraïne
53  Artur Samofalov & Yevgenia Rudenko Ukraïne
53  Ilia Sidorenko & Katerina Starchak Ukraïne
56  Oleksiy Bisko & Anna Palamarchuk Ukraïne
56  Mykhailo Fedoruk & Julia Eremenko Ukraïne
56  Giuseppe Parlett & Lauriane Gillieron Zwitserland
56  Oleksii Zahorujko & Kateryna Leonenko Ukraïne

Round 1 (top 92)

60  Damian Danielski & Agnieszka Kolanko Polen
60  Yevgen Stadnyk & Oksana Sidak Ukraïne
62  Andrey Chuvaev & Elena Safronova Rusland
62  Petr Knesl & Vladimira Matouskova Tsjechië
62  Manuchar Manjavidze & Laura Kveladze Georgië
65  Mykhaylo Kandzyuba & Liliya Dmytrash Ukraïne
65  Andriy Reva & Anastasiya Brailo Ukraïne
67  Oleksandr Rondal & Olena Biliy Ukraïne
68  Gleb Gorshkov & Olesia Gudyma Rusland
69  Valentin Vasin & Natalia Granko Ukraïne
70  Mykyta Paladin & Oleksandra Sazonenko Ukraïne
71  Yevgen Lapin & Olena Sokalska
71  Daniel Wiecek & Justyna Pieta Polen
73  Aleksandr Anufriev & Alina Smirnova Rusland
73  Sergiy Arnautov & Anna Chamata Ukraïne
73  Konstantin Buryak & Kateryna Katerynchyk Ukraïne
73  Artem Chernysh & Olga Gryshchuk Ukraïne
73  Oleksandr Karayvan & Tetiana Dzhala Ukraïne
73  Igor Pylayy & Yevgenia Sorokina Ukraïne
79  Volodymyr Akhlomov & Ruslana Karluchenko Ukraïne
79  Evgen Safronov & Lena Butko Ukraïne
79  Maxim Selikov & Katerina Simakina Ukraïne
79  Andriy Volkov & Yana Kolobova Ukraïne
83  Alexey Boychun & Oleksandra Knyzhko Ukraïne
83  Vitaliy Gorgol & Kateryna Nosenko Ukraïne
83  Igor Kremenchuk & Kateryna Marchuk Ukraïne
83  Dmytro Kucher & Anastasiya Musiyaka Ukraïne
83  Vyacheslav Mostsevoy & Maria Avrashko Ukraïne
83  Oleksandr Prokopenko & Maryna Karpenko Ukraïne
83  Vadym Pustovyy & Yuliya Misnyk Ukraïne
83  Vadim Shabanov & Irina Gamzatova Azarbedjan
83  Maksym Sidak & Olena Prymostko Ukraïne
83  Tamer Uzgun & Aylan Vardar-uzgun Turkije
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}