Results from Kodryanka 2005 - IDSF International Open Latin zondag 24 april 2005
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Kodryanka 2005
Moldavië - Kishinev zaterdag 23 april 2005

IDSF International Open Latin zondag 24 april 2005

Finale

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusland
2  Evgeniy Imrekov & Elena Kalugina Rusland
3  Dorin Frecautanu & Elena Rabinovici Moldavië
4  Ojars Bacis & Santa Lodina Letland
5  Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Rusland
6  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldavië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Oostenrijk
8  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusland
8  Pavel Pasechnik & Elena Mantaluta Moldavië
10  Artem Gritsiuk & Maria Netkach Rusland
10  Trendafil Sarmov & Radostina Ivanova Bulgarije
12  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusland

Kwart-Finale

13  Aleksandr Skarlato & Kateryna Katerynchyk Ukraïne
14  Dumitru Doga & Alexandra Malai Moldavië
15  Oktavian Para & Elena Cravciuc Moldavië
16  Stefan Ciubotaru & Marina Bazarova Moldavië
17  Artem Chernysh & Ekaterina Okorokova Ukraïne
18  Vasili Poplavskiy & Anna Matus Moldavië
19  Mihail Ciobanu & Iana Gorodianova Moldavië
20  Dmitri Pakhomov & Yekaterina Migunova Rusland
21  Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraïne
22  Mikhail Fadeev & Iulia Vorosilova Moldavië
22  Pavel Jitariuc & Olga Ivanova Moldavië
24  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulgarije

Round 2 (top 38)

25  Lucian Dimitras & Elena Samarina Moldavië
25  Yuri Grigorica & Olga Covalenco Moldavië
27  Adrian Ciutoiu & Cristina Georgiana Niculita Roemenië
28  Ivan Cosman & Marina Zagoruico Moldavië
28  Stanislav Suravschii & Ilona Revetcaia Moldavië
30  Razvan Dorin Galban & Emilia Oprea Roemenië
31  Sergiu Burlacu & Ana Guranda Moldavië
32  Andrei Andronic & Ekaterina Dosan Moldavië
32  Igor Colac & Doina Milinceanu Moldavië
32  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Moldavië
35  Evghenii Lungu & Ludmila Samrai Moldavië
36  Costin Bocan & Irene Stanciu Roemenië
37  Sergiy Stasyuk & Iryna Shamanovska Ukraïne
38  Andrei Caisin & Ecaterina Mantaluta Moldavië

Round 1 (top 56)

39  Dumitru Turcan & Xenia Petrova Moldavië
40  Roman Manolachi & Natalia Gutu (aka Paun) Moldavië
41  Ghenadii Jitariuc & Natalia Ivanova Moldavië
42  Nicolae Colac & Ina Chicu Moldavië
42  Catalin Macovei & Carolina Simion Moldavië
44  Octavian Cepurjinschii & Olga Chiricenco Moldavië
45  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldavië
46  Alexandr Hudorozhtsov & Aneta Oglezneva Moldavië
47  Nelu Girbu & Oxana Lavrinenco Moldavië
48  Serghei Andreev & Ana Brodetcaia Moldavië
48  Victor Vecitomov & Ecaterina Cuziminscaia Moldavië
50  Radu Botnariuc & Daniela Botnariuc Moldavië
50  Alexandr Voloh & Ecaterina Bocancea Moldavië
52  Peter Adamcik & Dana Pisoftova Tsjechië
52  Serghei Dimcenco & Natalia Harabagiu Moldavië
52  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldavië
52  Radu Pastuhov & Vanda Pantiuh Moldavië
52  Nicolai Sasorin & Cristina Barbuta Moldavië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}