Results from Kodryanka 2005 - IDSF International Open Latin zondag 24 april 2005
Check hoe advertise your product bij ons

Kodryanka 2005
Moldavië - Kishinev zaterdag 23 april 2005

IDSF International Open Latin zondag 24 april 2005

Finale

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusland
2  Evgeniy Imrekov & Elena Kalugina Rusland
3  Dorin Frecautanu & Elena Rabinovici Moldavië
4  Ojars Bacis & Santa Lodina Letland
5  Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Rusland
6  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldavië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Oostenrijk
8  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusland
8  Pavel Pasechnik & Elena Mantaluta Moldavië
10  Artem Gritsiuk & Maria Netkach Rusland
10  Trendafil Sarmov & Radostina Ivanova Bulgarije
12  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusland

Kwart-Finale

13  Aleksandr Skarlato & Kateryna Katerynchyk Ukraïne
14  Dumitru Doga & Alexandra Malai Moldavië
15  Oktavian Para & Elena Cravciuc Moldavië
16  Stefan Ciubotaru & Marina Bazarova Moldavië
17  Artem Chernysh & Ekaterina Okorokova Ukraïne
18  Vasili Poplavskiy & Anna Matus Moldavië
19  Mihail Ciobanu & Iana Gorodianova Moldavië
20  Dmitri Pakhomov & Yekaterina Migunova Rusland
21  Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraïne
22  Mikhail Fadeev & Iulia Vorosilova Moldavië
22  Pavel Jitariuc & Olga Ivanova Moldavië
24  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulgarije

Round 2 (top 38)

25  Lucian Dimitras & Elena Samarina Moldavië
25  Yuri Grigorica & Olga Covalenco Moldavië
27  Adrian Ciutoiu & Cristina Georgiana Niculita Roemenië
28  Ivan Cosman & Marina Zagoruico Moldavië
28  Stanislav Suravschii & Ilona Revetcaia Moldavië
30  Razvan Dorin Galban & Emilia Oprea Roemenië
31  Sergiu Burlacu & Ana Guranda Moldavië
32  Andrei Andronic & Ekaterina Dosan Moldavië
32  Igor Colac & Doina Milinceanu Moldavië
32  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Moldavië
35  Evghenii Lungu & Ludmila Samrai Moldavië
36  Costin Bocan & Irene Stanciu Roemenië
37  Sergiy Stasyuk & Iryna Shamanovska Ukraïne
38  Andrei Caisin & Ecaterina Mantaluta Moldavië

Round 1 (top 56)

39  Dumitru Turcan & Xenia Petrova Moldavië
40  Roman Manolachi & Natalia Gutu (aka Paun) Moldavië
41  Ghenadii Jitariuc & Natalia Ivanova Moldavië
42  Nicolae Colac & Ina Chicu Moldavië
42  Catalin Macovei & Carolina Simion Moldavië
44  Octavian Cepurjinschii & Olga Chiricenco Moldavië
45  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldavië
46  Alexandr Hudorozhtsov & Aneta Oglezneva Moldavië
47  Nelu Girbu & Oxana Lavrinenco Moldavië
48  Serghei Andreev & Ana Brodetcaia Moldavië
48  Victor Vecitomov & Ecaterina Cuziminscaia Moldavië
50  Radu Botnariuc & Daniela Botnariuc Moldavië
50  Alexandr Voloh & Ecaterina Bocancea Moldavië
52  Peter Adamcik & Dana Pisoftova Tsjechië
52  Serghei Dimcenco & Natalia Harabagiu Moldavië
52  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldavië
52  Radu Pastuhov & Vanda Pantiuh Moldavië
52  Nicolai Sasorin & Cristina Barbuta Moldavië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}