Results from Kistelek Open 2012 - WDSF World Junior II Latin zaterdag 22 september 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Kistelek Open 2012
Hongarije - Kistelek zaterdag 22 september 2012

WDSF World Junior II Latin zaterdag 22 september 2012

Finale

1  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Rusland
2  Yaroslav Brovarskyy & Elyzaveta Gyzhko Ukraïne
3  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Rusland
4  Luigi Battaglia & Emilia Paolicelli Italië
5  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Polen
6  Dawid Podgajny & Oliwia Popek Polen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Nino Kleindienst & Urska Bencak Slovenië
8  Leonardo Lini & Mia Gabusi Italië
9  Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Moldavië
10  Jure Bergant & Ana Mesec Slovenië
10  Stefan Malin Sofroni & Alexandra Lacramioara Acatrinei Roemenië
12  Igor Bodyagin & Anastasiya Bodyagina Duitsland
13  Igor Reznik & Kristina Godunova Ukraïne

Kwart-Finale

14  Alexandru Valentin Dumitru & Cezara Banu Roemenië
15  Adam Hathazi & Nika Stefanic Hongarije
15  Patryk Ploszaj & Anna Kaczmarski Amerika
17  Vedran Sraga & Iva Risek Kroatië
18  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Estonië
18  Nikola Novak & Klara Adamova Tsjechië
20  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Estonië
20  Mishael Omri & Liel Moreinis Israël
20  Nicholas Stevens & Alexandra Gutkovich Amerika
20  Orestas Vasiliauskas & Olivija Gramaliauskaite Lithouwen
24  Konstantin Selin & Svetlana Dulub Byelorussia
25  Dan Sramek & Barbora Horakova Tsjechië
26  Petur Gunnarsson & Rakel Matthiasdottir IJsland

Round 2 (top 49)

27  Victor Catalin Cauca & Natalie Winter Denemarken
27  Nikita Lipen & Elizaveta Umrihina Byelorussia
27  David Ovsievitch & Maria Sedin Duitsland
27  Lari Urevich & Yael Pasternak Israël
31  Lauri Linnaranta & Melis Görsoy Finland
32  David Bjarni Chiarolanzio & Helga Sigrun Hermannsdottir IJsland
32  Karlis Didrihsons & Elina Kalvane Letland
32  Alexander Georgiev & Ventzislava Bormanlilska Bulgarije
32  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Moldavië
36  Tin Sanjkovic & Lucija Sabolek Kroatië
37  Baurzhan Beken & Nargiza Sarsebekova Kazachstan
37  Ljuboslav Stoev & Miroslava Doicheva Bulgarije
39  Lucas Samuel Lopez & Mar Albelda Spanje
40  Emil Kabirov & Karolina Plaziy Frankrijk
40  Daniel Toth & Zuzana Povinska Slowakije
42  Everts Gulbis & Gunta-Anda Zabrauska Letland
43  Kazuki Sugawara & Sakura Mitsuhashi Japan
44  Hugo Gustafsson & Anna Götborg Zweden
44  Dominik Jasiczek & Sharon Bron Oostenrijk
46  Lucas Felici & Lisa Laffargue Frankrijk
46  Sergi Pons Duran & Natalia Atilano Barcelo Spanje
48  Özgün Dogan & Nursen Özhan Turkije
49  Nariman Ashenov & Aruzan Aldasheva Kazachstan

Round 1 (top 65)

50  Mihály Pellei & Zsuzsanna Hercsik Hongarije
51  Dominik Fus & Andrea Feher Oostenrijk
51  Christoffer Höjmark Thomsen & Sandra Overballe Pedersen Denemarken
51  Edvinas Ringys & Rugile Monginaite Lithouwen
55  Kento Ebihara & Natsumi Tokuno Japan
55  Sinan Ozcan & Damla Koken Turkije
57  Quentin Chippaux & Elsa Bois Frankrijk
58  Arthemy Kokhanov & Abigail Xinkas Canada
59  Nedeljko Kraljevic & Nora Cavkunovic Servië
59  Jordan Maguire & Laura Robinson Engeland
61  Ingemar Moberg & Alexandra Kaleta Zweden
62  Benjamin Lindström & Emma-jemina Liljestrand Finland
63  Mathew Duffin & Jade McCabe Engeland
64  Ivan Bokor & Lena Josivljevic Servië
65  Christopher Mejia & Camila Arboleda Ecuador
66  Alexander Mikhaylov & Alexandra Nozdrina België
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}