Results from Italian Championships - Youth U18 Standard zaterdag 28 januari 2006
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Italian Championships
Italië - Foligno vrijdag 27 januari 2006

Youth U18 Standard zaterdag 28 januari 2006

Finale

1  Andrea De Angelis & Virginia Nocella Italië
2  Davide Mariani & Debora Mancinelli Italië
3  Simone Pigliacelli & Francesca Tocca Italië
4  Francesco Galuppo & Debora Pacini Italië
5  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Italië
6  Mirco Napoletano & Alessia Laraspata Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Italië
8  Gianni Caliandro & Ilenia Spedicato Italië
9  Alessandro Lippi & Ginevra Diotallevi Italië
10  Fabio Bellucci & Erika dal Sasso Italië
11  Graziano Sambucci & Elisa Ceccarelli Italië
12  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Italië

Kwart-Finale

13  Mario Cecinati & Amalia Genchi Italië
14  Luigi Francescangeli & Noemi Oriolesi Italië
15  Alfonso Tarallo & Maria Policino Italië
16  Sasha Marini & Denise Pedicone Italië
16  Pasquale Pirozzi & Rosa Anna Paone Italië
18  Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Italië
19  Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Italië
20  Pasquale Farina & Stefania Valente Italië
21  Gioacchino Capocchiano & Alessandra Piccoli Italië
22  Piero Florio & Gabriella Nastasia Italië
23  Alessio Diska & Serena Borin Italië
24  Pierpaolo Chiantera & Cristina Chiantera Italië

Round 2 (top 48)

25  Michael Di Liberto & Denise Di Liberto Italië
26  Adamo Russo & Nadia Biasone Italië
27  Lorenzo Appicciutoli & Martina Scianitti Italië
27  Antonio Ferrante & Eleonora Filippi Italië
27  Valerio Monaco & Veronica Monaco Italië
30  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Italië
30  Roberto Guida & Lucrezia Giuliani Italië
32  Mirko Spano & Serena Quadrelli Italië
33  Daniele Frappolli & Shana Barchetti Italië
33  Gerardo Schiavone & Cosimina Coralluzzo Italië
35  Roberto Mangione & Calanna Giorgia Masi Italië
35  Bruno Picconi & Carlotta Liardi Italië
37  Ferdinando Lamberti & Alessia Santo Italië
38  Stefano Sirch & Luigjina Shkupa Italië
39  Stefano Barbizzi & Valentina Brandimarte Italië
39  Daniele Graziosi & Barbara Di Filippo Italië
39  Ivan Iacobbe & Elisa Del Fabbro Italië
42  Ivan Carillo & Imma Coti Italië
42  Domenico Salanti & Anna Di Rico Italië
44  Giovanni Rauso & Rossella Santo Italië
44  Eros Sciamanna & Selene Straccia Italië
46  Ivo Lodesani & Ida Sicilia Italië
46  Andrea Marta & Barbara Mangiavacchi Italië
48  Tonino Bellingheri & Giovanna Bellingheri Italië

Round 1 (top 57)

49  Giuseppe Marinelli & Silvia Marinelli Italië
50  Manuel Cardone & Deborah Giardini Italië
50  Sebastian Mureddu & Martina Colella Moldavië
50  Fabio Ressa & Annalisa Ressa Italië
53  Carmine Russo & Veronica Ramaglia Italië
54  Stefano Di Brino & Alessia Maruggi Italië
55  Andrea Falamesca & Beatrice De Muto Italië
55  Andrea Minutella & Martina Virzi Italië
57  Giuseppe Ruffo & Elena Mandolito Italië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}