Results from IsterCup 2003 - IDSF International Open Latin vrijdag 20 juni 2003
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

IsterCup 2003
Slowakije - Bratislava vrijdag 20 juni 2003

IDSF International Open Latin vrijdag 20 juni 2003

Finale

1  Kevin Clifton & Anna Melnikova-Duknauske Engeland
2  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenië
3  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luxemburg
4  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Tsjechië
5  Marek Dedik & Kristina Horvatova Slowakije
6  Stefan Green & Zeudi Zanetti Nieuw-Zeeland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [19] Marcin Hakiel & Magda Soszynska Polen
8  [14] Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polen
9  [13] Jevgenijs Arapochkin & Lucia Kubasova Slowakije
10  [12] Adam Galazka & Anna Ramiaczek Polen
10  [12] Martin Wünsch & Andrea Zelinkova Slowakije
12  [10] Piotr Szelest & Diana Klos Polen

Kwart-Finale

13  [29] Vladimir Velev & Gabriella Bodócs Oostenrijk
14  [23] Andre Boss & Rossella Sedicina Zwitserland
15  [21] György Köcse & Martina Váradi Hongarije
16  [20] Petr Cadek & Michaela Krupickova Tsjechië
16  [20] Pawel Wolanski & Katarzyna Swirska Polen
18  [18] Andras Faluvegi & Orsolya Toth Hongarije
18  [18] Norbert Mika & Paulina Leszczynska Polen
20  [17] Tomas Surovec & Denisa Halicka Slowakije
21  [14] Dmytro Kucher & Kateryna Katerynchyk Ukraïne
22  [13] Robert Meszaros & Barbora Topolska Slowakije
23  [8] Krzysztof Bozek & Lenka Matouskova Tsjechië
23  [8] Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Duitsland

Round 2 (top 36)

25  [32] Miroslav Kucera & Paula Kubejova Slowakije
26  [31] Nikola Radak & Milena Zogovic Servië
27  [30] Tomasz Rachwalski & Anna Protas Polen
28  [29] Stefan Cermak & Kristina Kamenicka Slowakije
29  [28] Yevgen Stepanov & Olga Moroz Ukraïne
30  [27] Vadim Gazda & Jasmina Arko Slovenië
31  [26] Wojciech Wolinowski & Aleksandra Kulczycka Polen
32  [15] Petr Knesl & Vladimira Matouskova Tsjechië
32  [15] Attila Torok & Christiana Leuthner Oostenrijk
34  [13] Miha Vodicar & Anna De Domizio Slovenië
35  [9] Peter Kanavor & Eliska Krnacova Slowakije
35  [9] Noel Kiss & Tímea Tasi Hongarije

Round 1 (top 52)

37  [26] Lukas Hojdan & Jana Gojova Tsjechië
37  [26] Danut-gabriel Tepuru & Anca Nisipeanu Roemenië
39  [21] József Kardos & Erika Kardos Hongarije
39  [21] Jaroslav Suchy & Eva Krejcirova Tsjechië
41  [20] Andrea Guizzardi & Giada Magagnoli Italië
41  [20] Waldemar Kabala & Lidia Muller Polen
43  [12] Mario Kovacs & Jana Terekova Slowakije
44  [10] Luka Serdinsek & Teja Ferk Slovenië
44  [10] Petr Simon & Zuzana Prokopova Tsjechië
46  [9] Maros Chmelik & Kristina Supinova Slowakije
46  [9] Ivan Kristel & Martina Jakubcova Slowakije
46  [9] Stefan Rauscher & Tamara Richartz Oostenrijk
49  [4] Martin Andrasi & Lenka Sixtova Tsjechië
50  [1] Martin Petrik & Michaela Halova Tsjechië
51  Gabriel Rasi & Michaela Komorova Slowakije
51  David Schavel & Xenia Dvorinova Slowakije
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}