Results from International Championships 2012 - Under 21 Latin dinsdag 9 oktober 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

International Championships 2012
Engeland - Brentwood/London dinsdag 9 oktober 2012

Under 21 Latin dinsdag 9 oktober 2012

Finale

1  Ilya Sizov & Yulia Koshkina Rusland
2  Wu Liu Fu & Yu Jun Du China
3  Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich Rusland
4  Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Rusland
5  Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Denemarken
6  Artem Kruchin & Oksana Vetis Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [38] Aleksandr Zevelev & Kseniya Zaputryaeva Rusland
8  [35] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Engeland
9  [31] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Lithouwen
10  [29] Pawel Tekiela & Aleksandra Konstantinova Polen
11  [24] Yan Sorokin & Veronika Karimova Rusland
12  [19] Dan Malov & Vera Alkevich Engeland
13  [17] Michael Foskett & Korina Travis Engeland

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

14  [13] Bogdan Oligov & Dariya Sereda Ukraïne
14  [13] Roman Oligov & Valeriya Babay Ukraïne
14  [13] Anton Sergeev & Elizaveta Monikaynen Rusland
14  [13] Kan Sun & Zhu Siying China
18  [12] Maksim Bodnar & Elyzaveta Vnuchkova Ukraïne
18  [12] Michal Danilczuk & Natalia Glebocka Polen
18  [12] Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Spanje
18  [12] Jun Luo & Zicheng Wu China
18  [12] Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei China
23  [11] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Denemarken
24  [10] Chan Hing Wai & Tin Lai Ki Hong Kong
25  [9] Yan Bang Bang & Zhu Jing China
25  [9] Jader De Pazzi & Jessica De Bona Italië
25  [9] Dominik Rudnicki & Adrianna Lojszczyk Polen
28  [8] Roman Grytsyna & Darya Kravchuk Ukraïne
29  [7] Zhou Liu & Yi Mei Yin China
30  [6] Francesco Garofalo & Marika Laraspata Italië
31  [5] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir IJsland
31  [5] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin China
33  [2] Alessio Galocchio & Marta Botta Italië
33  [2] Sun Xiang & Chen Jia China

Round 3 (top 60)

35  [15] Evgeniy Raev & Gabriella Sabler Amerika
36  [14] Ivan Khudoley & Alysa Selezneva Ukraïne
36  [14] Adrian Kopczynski & Ewelina Mikolajewska Polen
36  [14] Alessio Manni & Giulia Antonelli Italië
36  [14] Cristian Priori & Eleonora Riccardi Italië
40  [13] Edvins Astahovs & Nika Bero Letland
40  [13] Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraïne
40  [13] Nikolay Reutov & Charlotte Plant Engeland
43  [12] Chen Yi Chao & Liu Xin Chen Japan
43  [12] Mathias Kirkegaard & Line Riding Denemarken
43  [12] Tagyr Mansurov & Svetlana Lesnaya Ukraïne
46  [11] Ying Jian Chen & Jie Ni Chen China
46  [11] Kwok Chun Sing & Zhu Jia Yang China
48  [10] Jack Johnson & Joanne De Jager Australië
48  [10] Evgenyy Orlov & Marina Erina Ukraïne
48  [10] Zhang Ting & Miao Ya Ting China
48  [10] Aleksandr Zhimalov & Darya Kartyshova Rusland
52  [9] Anton Inglikov & Ella Troshina Rusland
52  [9] Pavlo Khondar & Dayana Khedzhadzi Ukraïne
52  [9] Dmytro Yevterev & Daryna Makovetska Ukraïne
55  [8] Curtis Pritchard & Annabelle Lawrence Engeland
56  [7] Gabriele Crocicchia & Desiree Agostini Italië
56  [7] Blazej Lewandowski & Marta Kapanowska Polen
56  [7] Luke Miller & Hanna Cresswell-Melstrom Engeland
59  [6] Emanuele Caruso & Carlotta Fucci Italië
60  [5] Daniele Emiliani & Natasha Jackson Engeland

Round 2 (top 100)

61  [17] Marco Bonavolta & Anna D'angelo Italië
61  [17] Oleksiy Rotar & Kateryna Shylo Ukraïne
61  [17] Puttipong Saharifa & Sutatip Bunvilai Thailand
61  [17] Chaochen Yan & Liu Yutong China
61  [17] Dmitro Zhuk & Katya Parfenyuk Ukraïne
66  [16] Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Denemarken
66  [16] Sergey Chernenko & Viktoriya Scherbatova Ukraïne
66  [16] Lok Tin Ki & Salina Pak Macau
66  [16] Phillip Kudryavtsev & Ashley Goldman Amerika
66  [16] Darren Morrissey & Christina Morrissey Australië
66  [16] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir IJsland
66  [16] Pirayut Saharifa & Suweenut Noinoul Thailand
66  [16] Yuki Suzuki & Ayaka Harada Japan
66  [16] Valentyn Torkot & Alyna Zhaylo Ukraïne
66  [16] Kyrylo Tsurikov & Anna Atanasova Ukraïne
66  [16] Vladyslav Ursatiy & Milena Usanova Ukraïne
66  [16] Yuan Wei Wei & Yan Xiang China
66  [16] Xiong Yuxuan & Zhang Pan China
79  [15] Yi Wang Pei & Cheng Qian China
79  [15] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Polen
81  [14] Roberto Ranfa & Arianna Buttigli Italië
82  [13] Luca Di Pumpo & Laura Sasso Italië
82  [13] Yuchen Du & Fan Gao China
82  [13] Edward Golbert & Maryanna Krasko Amerika
82  [13] Harijs Locs & Kimberley Jones Engeland
82  [13] Jun Zheng & Ruolan Wang China
87  [12] Gianluca Bonavolta & Olena Kovalenko Italië
87  [12] Geraint Heaney & Stephanie Noon Engeland
87  [12] Harry Keep & Aimee Falvey Engeland
87  [12] Kirill Nemov & Lada Moshnikova Rusland
91  [11] Aleksey Beda & Polina Krasnoschek Ukraïne
91  [11] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Ierland
91  [11] Matthew Dean & Sophie Webb Engeland
91  [11] Hao Gu & Wang Ya Xuan China
91  [11] Denys Leonidov & Valeriya Bushuk Ukraïne
96  [10] Simone Colella & Courtney Payne Engeland
96  [10] Marcus Lee & Hayley Young Engeland
98  [9] Huo Yu Jia & Ma Yu Ting China
99  [8] Weizhe Li & Jiahui He China
100  [5] Marco Capuano & Valery Cascio Italië

Round 1 (top 119)

101  [22] Wei Xiong Chen & Chao Jie Xiong China
101  [22] Adam Godfrey & Olivia Oates Engeland
101  [22] Gregory Mcdonough & Kathryn Jones Engeland
101  [22] Aleksandr Melnichenko & Katerina Zaytseva Ukraïne
105  [21] Thorkell Jonsson & Denise Margret Yaghi IJsland
105  [21] Vitaliy Kalyuzhnyy & Darya Reshetilova Ukraïne
105  [21] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Engeland
105  [21] Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Rusland
105  [21] Yevgeniy Taranyuk & Darina Kulish Ukraïne
110  [20] Roope Antila & Petra Mero Finland
110  [20] Christian Skibsrud & Sussen Hoen-Vestrheim Noorwegen
110  [20] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Roemenië
113  [19] Wiliam Duffen & Melissa Kirkpatrick Engeland
113  [19] Evgeniy Pavlos & Mariya Krivko Ukraïne
115  [18] Magnus Edvald Halldorsson & Anna Soley Sveinsdottir IJsland
115  [18] Zheng Qing Huang & Li Xiaoshuang China
115  [18] Ivan Zozulya & Anastasiya Syabro Ukraïne
118  [17] Christopher Burrell & Emma Burrell Engeland
118  [17] Bergthor Kjartansson & Anita Hlin Gutnadottir IJsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}