Results from International Championships 2012 - Under 21 Ballroom woensdag 10 oktober 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

International Championships 2012
Engeland - Brentwood/London dinsdag 9 oktober 2012

Under 21 Ballroom woensdag 10 oktober 2012

Finale

1  Edmund Ault & A Reum Han Engeland
2  Wojciech Jeschke & Malgorzata Kowalska Polen
3  Cheng Yi Ming & Liu Jiao China
4  Luca Balestra & Krizia Balestra Italië
5  Andrej Volkov & Anastasiya Kravchenko Rusland
6  Angelo Gaetano & Clarissa Morelli Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [30] Yuchen Du & Fan Gao China
7  [30] Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Letland
9  [29] Michal Le & Izabela Skierska Polen
9  [29] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Engeland
11  [21] Linghao Kang & Anran Xing China
12  [19] Ruslan Kalyuzhnyy & Valeryya Kalyschuk Ukraïne
12  [19] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polen
14  [15] Luke Miller & Hanna Cresswell-Melstrom Engeland
15  [11] Vladislav Lutskyi & Anna Shevchenko Ukraïne

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

16  [15] Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Polen
16  [15] Guo Ying & Huang Dong China
18  [13] Jianan Peng & Jia Ci Zhong China
18  [13] Liu Shoukun & Wei Mengmeng China
20  [11] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Polen
20  [11] Jiajie Liu & Xiaoting Guo China
20  [11] Evgeniy Pavlos & Mariya Krivko Ukraïne
23  [10] Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Rusland
24  [9] Michael Foskett & Korina Travis Engeland
25  [8] Xin Lei Wang & Zhang Xing Lu China
26  [7] Kewin Espenszyt & Aleksandra Siwek Polen
26  [7] Zhen Yu Yang & Wang Ruo Nan Engeland
26  [7] Jun Zheng & Ruolan Wang China
29  [6] Dmytro Yevterev & Daryna Makovetska Ukraïne
30  [5] Mathias Kirkegaard & Line Riding Denemarken
31  [4] Yuan Wei Wei & Yan Xiang China

Round 2 (top 62)

32  [15] Wojciech Ples & Julia Czeczek Polen
32  [15] Florin Vlad & Natalia O''Connor Roemenië
34  [14] Mikolaj Balcerzak & Dominika Nowak Polen
34  [14] Petter Engan & Kine Mardal Noorwegen
34  [14] Thorkell Jonsson & Denise Margret Yaghi IJsland
34  [14] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Lithouwen
34  [14] Nicholas Kharlamov & Rochelle Kharlamov Amerika
34  [14] Jordan Quintana & Laura Fox Engeland
34  [14] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Denemarken
41  [13] Roope Antila & Petra Mero Finland
41  [13] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Engeland
41  [13] Aleksandr Zevelev & Kseniya Zaputryaeva Rusland
44  [12] Antonio Albrizio & Rita Albrizio Italië
44  [12] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Ierland
44  [12] Weizhe Li & Jiahui He China
44  [12] Marcin Wiatrowicz & Izabela Adamiec Polen
48  [11] Geraint Heaney & Stephanie Noon Engeland
48  [11] Elliott Whittaker & Charlotte Carruthers Engeland
50  [10] Vitaliy Kalyuzhnyy & Darya Reshetilova Ukraïne
51  [9] Aleksey Beda & Polina Krasnoschek Ukraïne
51  [9] Wenzhe Yang & Kayan Hau China
53  [8] Yang Yuechun & Lu Wanying China
53  [8] Yingfeng Zeng & Mengni Su China
55  [7] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir IJsland
55  [7] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir IJsland
57  [6] Du Yu Xuan & Cao Lin China
57  [6] Dmitro Zhuk & Katya Parfenyuk Ukraïne
59  [3] Maksim Bodnar & Elyzaveta Vnuchkova Ukraïne
59  [3] Christopher Burrell & Emma Burrell Engeland
61  [2] Pavlo Khondar & Dayana Khedzhadzi Ukraïne
61  [2] Curtis Pritchard & Annabelle Lawrence Engeland

Round 1 (top 87)

63  [19] Adam Bynert & Emily Bynert Engeland
63  [19] Matthew Dean & Sophie Webb Engeland
65  [18] Stefano Gentile & Sara Caldarelli Italië
65  [18] Thomas Howell Jones & Melanie Grace Engeland
65  [18] Harry Keep & Aimee Falvey Engeland
65  [18] Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Rusland
65  [18] Oleksiy Nuzhdov & Margaryta Garmash Ukraïne
70  [17] Gianluca Bonavolta & Olena Kovalenko Italië
70  [17] Hao Gu & Wang Ya Xuan China
70  [17] Kyrylo Tsurikov & Anna Atanasova Ukraïne
73  [15] Adam Godfrey & Olivia Oates Engeland
73  [15] Oleksiy Rotar & Kateryna Shylo Ukraïne
75  [14] Peter Christiansen & Helena Bakholm Denemarken
76  [13] Darren Morrissey & Christina Morrissey Australië
76  [13] Nikolay Reutov & Charlotte Plant Engeland
76  [13] Yevgeniy Taranyuk & Darina Kulish Ukraïne
76  [13] Ivan Zozulya & Anastasiya Syabro Ukraïne
80  [12] Jack Johnson & Joanne De Jager Australië
80  [12] Marcus Lee & Hayley Young Engeland
82  [11] Wiliam Duffen & Melissa Kirkpatrick Engeland
82  [11] Bergthor Kjartansson & Anita Hlin Gutnadottir IJsland
82  [11] Christian Skibsrud & Sussen Hoen-Vestrheim Noorwegen
85  [10] David Lawes & Karen Gaffney Ierland
86  [6] Magnus Edvald Halldorsson & Anna Soley Sveinsdottir IJsland
87  Lok Tin Ki & Salina Pak Macau
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}