Results from International Championships 2012 - Under 14 Latin dinsdag 9 oktober 2012
Check hoe advertise your product bij ons

International Championships 2012
Engeland - Brentwood/London dinsdag 9 oktober 2012

Under 14 Latin dinsdag 9 oktober 2012

Finale

1  Ma Dajun & Ding Yumeng China
2  Xin Li & Aini Zhao China
3  Andrey Vysloukh & Taisiya Chalbasova Rusland
4  Vitaly Dergachev & Molly Taylor Ierland
5  Grigoriy Ivanov & Valentina Zafran Rusland
6  Sota Fujii & Mai Ishigaki Japan
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [38] Vladislav Stepurko & Dayana Vasyutiak Ukraïne
8  [37] Yuhong Shi & Jiali Xiao China
9  [31] Thtian Feng & Beisi Xu China
10  [29] Qin Zhong & Chunyu Mao China
11  [24] Pan Dianxi & Chen Tianlei China
12  [21] Binrui Shi & Jingyi Ma China
13  [19] Evgenyy Patrushev & Elizaveta Chudakova Ukraïne
14  [16] Wenjia Liu & Yijia Zhou China

Kwart-Finale

15  [15] Chaoze Lin & Mengqian Zhang China
15  [15] Wei Liu & Miaomiao Yao China
15  [15] Mikhail Nikolaev & Kristina Zubchenko Rusland
15  [15] Vito Ottomano & Gabriella Mininni Italië
19  [13] Marik Scherbak & Anastasiia Demianenko Ukraïne
20  [12] Ato Watanabe & Ami Sato Japan
21  [11] Tymur Bezuhlyi & Darina Bugaeva Ukraïne
22  [10] Yiwen Yao & Kaiqi Li China
23  [9] Yusif Amsatr & Anastasiya Lisitsina Ukraïne
23  [9] Daniil Zadorozhnyy & Yana Firsova Rusland
25  [8] Yuhang Feng & Weijia Gao China
26  [7] Samuel Cloke & Alicia Philips-bullock Engeland
26  [7] Denis Savitskiy & Elena Tregub Ukraïne
28  [4] Andrey Artemenko & Elizaveta Bulochknikova Ukraïne
28  [4] Laurence Morrison & India Phillips-Bullock Engeland
30  [3] Daniil Trutnev & Eseniya Grigoreva Rusland

Round 1 (top 47)

31  [18] Danping Jin & Yang Xue China
31  [18] Danylo Kostyuk & Darya Mazhova Ukraïne
31  [18] Bogdan Romanyuk & Anastasiia Lapatina Ukraïne
34  [17] Mathew Duffin & Jade McCabe Engeland
35  [16] Oliver Green & Ellie Beacock Engeland
35  [16] Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Estonië
37  [14] Tyler Goldman & Remi Fink Amerika
37  [14] Robert Saluste & Christina-Sandra Sõõrumaa Estonië
39  [12] Oliver Beardmore & Lydia Hedges Engeland
39  [12] Daniel Elliott & Hannah Darling Engeland
39  [12] Alexander Arnstad Stoa & Celine Dehli Cleve Noorwegen
42  [8] Sander Friis Laukas & Philippa Blichfeldt Thoresen Noorwegen
42  [8] Christopher Richardson-Hall & Amy Richardson-Hall Engeland
44  [7] Oliver Chattwood & Sophie Robinson Engeland
45  [6] Rhys Hedges & Rosie Swoboda Engeland
46  Chengyu Ge & Lin Guo China
46  Bowen Xian & Jingyu Lei China
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}