Results from International Championships 2012 - Professional Rising Star Ballroom woensdag 10 oktober 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

International Championships 2012
Engeland - Brentwood/London dinsdag 9 oktober 2012

Professional Rising Star Ballroom woensdag 10 oktober 2012

Finale

1  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Duitsland
2  Qing Shui & Yan Yan Ma China
3  Richard Still & Morgan Hemphill Engeland
4  Glyn Lin & Wen Hua Ji (aka Tracy Li) Taiwan
5  Shintaro Asamura & Emi Toyama Japan
6  Gianni Caliandro & Arianna Esposito Amerika
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [33] Emanuele Pappacena & Francesca Pappacena (aka Lazzari) Amerika
8  [32] Jim Chen & Anita Chen Taiwan
9  [27] Yoshihiro Miwa & Tomoko Miwa Japan
10  [26] Mikhail Nikolaev & Kseniya Kireeva Rusland
11  [24] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukraïne
12  [22] Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rusland
13  [21] Pawel Switalski & Paulina Janicka Italië
14  [16] Michal Towliszew & Tiffany Fung Amerika
15  [15] Takahito Suetomi & Naoko Fujimoto Japan

Kwart-Finale

16  [15] Takahiro Niikura & Yukiko Nakata Japan
16  [15] Ruslan Wilder & Katusha Wilder (aka Vostrikova) Amerika
18  [14] Akio Tamura & Ritsu Wakao Japan
19  [13] Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finland
20  [12] Simone De Santis & Valentina Nardella Frankrijk
21  [11] Daisuke Miura & Miwako Miura Japan
22  [10] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Nederland
23  [9] Nobuya Higuchi & Sayaka Shibata Japan
23  [9] Daisuke Yamamoto & Keiko Ando Japan
25  [7] Kiichiro Kinoshita & Naomi Kinoshita Japan
25  [7] Yuta Nakagawa & Kumiko Nakagawa Japan
27  [6] Hideki Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japan
28  [5] Nicola Pascon & Anna Tondello Italië
29  [3] Roberto Garcia & Sara Martin Spanje
30  [2] Takahiro Akitani & Miho Tahara Japan
31  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraïne

Round 2 (top 57)

32  [16] Ki-on Choi & Mi-ra Ahn Zuid-Korea
32  [16] Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Denemarken
32  [16] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) Bulgarije
32  [16] Matt Wu & Sharon Hsiao Taiwan
36  [15] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japan
36  [15] Yuichiro Sueyasu & Yuka Sueyasu Japan
36  [15] Masato Tanaka & Kurumi Kato Japan
39  [14] Takaya Kawasaki & Akiko Ono Japan
40  [13] Norinobu Morishita & Eimi Nishioka Japan
40  [13] Pawel Wlodzimierz & Justyna Koltuniuk Polen
42  [12] Marcin Kisztelinski & Kamila Dabrowska Polen
42  [12] Accursio Romeo & Alessandra Speranza Engeland
42  [12] Manabu Sugai & Yuriko Showa Japan
45  [11] Yegor Novikov & Yana Blinova Amerika
45  [11] Munetsugo Tomita & Yoko Sato (aka Hamaguchi) Japan
47  [10] Mac Fung Ko & Vesta Lai Ko Hong Kong
47  [10] Aleksander Kuznetsov & Yulia Evseeva Rusland
47  [10] Aki Nakaaki & Jun Nakaaki Japan
50  [9] Paul Bakker & Cynthia Kolijn Nederland
50  [9] Greg Gillespie & Lubomira Petkova Engeland
50  [9] Marcel Miczalowski & Anna Borsuk Polen
50  [9] Yasufumi Tsubouchi & Miwa Tsubouchi Amerika
54  [6] Olli Syrjälä & Elina Katainen Finland
55  [5] Paul Biddle & Sheree Holly Australië
56  [3] Takumi Okamura & Natsuki Mizuno Japan
57  Jun Motoike & Noriko Motoike (aka Muto) Japan

Round 1 (top 63)

58  [14] Ilia Voropaev & Ekaterina Chusovitina Rusland
59  [13] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Engeland
60  [10] Yung-Li Wen & Ying-Ling Chen Taiwan
61  [9] Stephen Summers & Sarah Summers Engeland
62  [6] Andre Cloete & Beata Cloete Zuid-Afrika
62  [6] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japan
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}