Results from International Championships 2012 - Professional Ballroom woensdag 10 oktober 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

International Championships 2012
Engeland - Brentwood/London dinsdag 9 oktober 2012

Professional Ballroom woensdag 10 oktober 2012

Finale

1  Arunas Bizokas & Katusha Demidova Amerika
2  Victor Fung & Anastasia Muravyova Amerika
3  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Engeland
4  Domen Krapez & Monica Nigro Slovenië
5  Valerio Colantoni & Yulia Spesivtseva Rusland
6  Sascha Karabey & Natasha Karabey Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [30] Chao Yang & Yiling Tan China
8  [26] Angelo Madonia & Antonella Decarolis Italië
9  [11] Aleksandr Zhiratkov & Irina Novozhilova (aka Popovic) Hong Kong
10  [8] Marat Gimaev & Alina Basyuk Amerika
11  [6] Warren Boyce & Kristi Boyce Engeland
12  [3] Mikhail Avdeev & Olga Blinova Amerika
12  [3] Matthew Rooke & Anna Longmore Australië
14  [2] Andrea Faraci & Iveta Pauryte Faraci Amerika

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

To check what crystals are used by the masters visit us on-line.

Kwart-Finale

15  [27] Anton Lebedev & Anna Borshch Canada
16  [22] Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
17  [21] Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rusland
18  [18] Artem Plakhotnyi & Inna Berlizyeva Amerika
19  [16] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azarbedjan
20  [14] Craig Shaw & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Engeland
21  [10] Stefano Soldati & Natasha Manderson Engeland
22  [8] Shintaro Asamura & Emi Toyama Japan
22  [8] Hisashi Kawahara & Izumi Arai Japan
22  [8] Kota Shoji & Nami Shoji Japan
25  [6] Go Hashimoto & Keiko Onda Japan
26  [5] Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraïne
26  [5] Rüdiger Homm & Viktorija Triscuka Duitsland
26  [5] Wang Jing & Hao Yuan Yuan China
29  [2] Andrey Klinchik & Yuliya Klinchik (aka Dzyuba) Amerika
30  [1] Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Duitsland

Round 3 (top 45)

31  [31] Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Zweden
32  [30] Qing Shui & Yan Yan Ma China
32  [30] Alexandr Voskalchuk & Veronika Egorova Rusland
34  [29] Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finland
35  [27] Ivan Krylov & Natalia Smirnova Rusland
35  [27] Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rusland
37  [26] Andrey Begunov & Anna Demidova Amerika
37  [26] Alex Sindila & Katie Gleeson Engeland
39  [25] Wei Ping Li & Cen Zheng China
40  [23] Jim Chen & Anita Chen Taiwan
41  [21] Yoshihiro Miwa & Tomoko Miwa Japan
42  [20] Daisuke Miura & Miwako Miura Japan
43  [17] Takahito Suetomi & Naoko Fujimoto Japan
44  [11] Egor Abashkin & Katya Kanevskaya Amerika
45  [5] Richard Still & Morgan Hemphill Engeland

Round 2 (top 79)

46  [15] Kiichiro Kinoshita & Naomi Kinoshita Japan
46  [15] Glyn Lin & Wen Hua Ji (aka Tracy Li) Taiwan
46  [15] Takahiro Niikura & Yukiko Nakata Japan
49  [14] Gianni Caliandro & Arianna Esposito Amerika
50  [13] Akio Tamura & Ritsu Wakao Japan
50  [13] Ruslan Wilder & Katusha Wilder (aka Vostrikova) Amerika
52  [12] Jacek Fidurski & Malgorzata Kotlicka Polen
53  [11] Daisuke Yamamoto & Keiko Ando Japan
54  [9] Aki Nakaaki & Jun Nakaaki Japan
54  [9] Manabu Sugai & Yuriko Showa Japan
56  [8] Mikhail Nikolaev & Kseniya Kireeva Rusland
56  [8] Masato Tanaka & Kurumi Kato Japan
58  [7] Nobuya Higuchi & Sayaka Shibata Japan
58  [7] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japan
58  [7] Yuichiro Sueyasu & Yuka Sueyasu Japan
58  [7] Pawel Switalski & Paulina Janicka Italië
62  [6] Norinobu Morishita & Eimi Nishioka Japan
63  [5] Paul Bakker & Cynthia Kolijn Nederland
63  [5] Ki-on Choi & Mi-ra Ahn Zuid-Korea
63  [5] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Nederland
63  [5] Hideki Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japan
67  [4] Yuta Nakagawa & Kumiko Nakagawa Japan
67  [4] Volker Schmidt & Ellen Jonas Duitsland
69  [3] Emanuele Pappacena & Francesca Pappacena (aka Lazzari) Amerika
69  [3] Nicola Pascon & Anna Tondello Italië
71  [2] Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finland
71  [2] Takaya Kawasaki & Akiko Ono Japan
71  [2] Aleksander Kuznetsov & Yulia Evseeva Rusland
71  [2] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) Bulgarije
71  [2] Michal Towliszew & Tiffany Fung Amerika
71  [2] Matt Wu & Sharon Hsiao Taiwan
77  [1] Takahiro Akitani & Miho Tahara Japan
77  [1] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukraïne
77  [1] Simone De Santis & Valentina Nardella Frankrijk

Round 1 (top 96)

80  [20] Marcin Kisztelinski & Kamila Dabrowska Polen
80  [20] Pawel Wlodzimierz & Justyna Koltuniuk Polen
82  [19] Olli Syrjälä & Elina Katainen Finland
83  [18] Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Denemarken
83  [18] Accursio Romeo & Alessandra Speranza Engeland
85  [14] Stephen Summers & Sarah Summers Engeland
86  [13] Takumi Okamura & Natsuki Mizuno Japan
87  [12] Mac Fung Ko & Vesta Lai Ko Hong Kong
87  [12] Munetsugo Tomita & Yoko Sato (aka Hamaguchi) Japan
89  [11] Paul Biddle & Sheree Holly Australië
89  [11] Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Tsjechië
89  [11] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Engeland
92  [10] Marcel Miczalowski & Anna Borsuk Polen
92  [10] Yasufumi Tsubouchi & Miwa Tsubouchi Amerika
94  [9] Roberto Garcia & Sara Martin Spanje
94  [9] Yung-Li Wen & Ying-Ling Chen Taiwan
96  [6] Ilia Voropaev & Ekaterina Chusovitina Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}