Results from International Championships 2012 - Junior Ballroom woensdag 10 oktober 2012
Check hoe advertise your product bij ons

International Championships 2012
Engeland - Brentwood/London dinsdag 9 oktober 2012

Junior Ballroom woensdag 10 oktober 2012

Finale

1  Aleksandr Vykhovanets & Polina Novoselova Ukraïne
2  Nikita Druzhinin & Diana Miroshnichenko Ukraïne
3  Wang Da Yu & Ying Lee Kwok China
4  Alex Plant & Faye Edge Engeland
5  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Estonië
6  Xin Wang & Lu Lin China
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [35] Martin Jantson & Kerstin Kessa Estonië
8  [34] Evgenyy Andryanov & Ksenyya Brovkyna Rusland
9  [33] Vladyslav Melnychenko & Anna Pismennaya Ukraïne
10  [32] Yuan Yiqi & Wan Yanni China
11  [26] Mikhail Pasechnik & Maryya Kolysnychenko Ukraïne
12  [25] Vladylsav Korablov & Yuliya Sukhotska Ukraïne
13  [21] Igor Reznik & Kristina Godunova Ukraïne
14  [12] Viktor Natrasenyuk & Daniella Preap Ukraïne
15  [11] Emanuele Massacci & Giulia Incaini Italië

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

16  [17] Chengyu Ge & Lin Guo China
17  [16] Yiwen Yao & Kaiqi Li China
18  [13] Denis Lebed & Iryna Shved Ukraïne
18  [13] Man Ching Yeung & Tsz Yan Macau
20  [12] Ma Dajun & Ding Yumeng China
20  [12] Petur Gunnarsson & Rakel Matthiasdottir IJsland
22  [10] Lloyd Perry & Rebecca Scott Engeland
22  [10] Yan Stepanenko & Polina Ryabovil Ukraïne
24  [9] Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Estonië
25  [7] Ilya Balyuk & Veronika Pak Rusland
25  [7] Eric Izakson & Michele Magera Israël
27  [6] Sota Fujii & Mai Ishigaki Japan
28  [5] Andrey Boldyrev & Anastasiya Fedoseeva Rusland
28  [5] Vitaly Dergachev & Molly Taylor Ierland
28  [5] Sam Lougheed & Megan Chattwood Engeland
31  [2] Ato Watanabe & Ami Sato Japan
31  [2] Bogdan Zabolotniy & Yuliya Tykhonova Ukraïne

Round 2 (top 62)

33  [16] Mathew Duffin & Jade McCabe Engeland
33  [16] Vitaliy Grigorovich & Diana Burkovska Ukraïne
33  [16] Oliver Hand & Elizabeth Beaman Engeland
36  [15] Ilya Dronov & Albina Demina Rusland
36  [15] Robert Saluste & Christina-Sandra Sõõrumaa Estonië
38  [14] Oleksi Fedorov & Elizaveta Kruk Ukraïne
39  [13] Wenjia Liu & Yijia Zhou China
40  [12] Danila Kolomiets & Maria Ushenko Ukraïne
40  [12] Zhao Cun Xiong & Li Tian Shu China
42  [11] Ivan Ivlev & Mariya Kotelnikova Rusland
42  [11] Hoskuldur Jonsson & Margret Johannsdottir IJsland
44  [10] Danping Jin & Yang Xue China
44  [10] Hanqing Song & Weiyue Hu China
44  [10] Bowen Xian & Jingyu Lei China
47  [8] Samuel Cloke & Alicia Philips-bullock Engeland
47  [8] Sander Friis Laukas & Philippa Blichfeldt Thoresen Noorwegen
49  [7] Brendan Shek & Bettina Hatfield Engeland
49  [7] Liansheng Zhou & Yu Ning China
51  [6] Gryhoriy Dudyak & Roksolana Mostyuk Ukraïne
51  [6] Aleksandr Vasetskiy & Marisha-Mai Clarke Engeland
53  [4] Yuhang Feng & Weijia Gao China
53  [4] Thtian Feng & Beisi Xu China
53  [4] Vasiliy Shiryaev & Valeriya Kobyakova Rusland
56  [3] Steven Dean & Amy Hossin Engeland
56  [3] Wei Li & Ting Zhou China
56  [3] Xin Li & Aini Zhao China
56  [3] Chaoze Lin & Mengqian Zhang China
60  [2] Wei Liu & Miaomiao Yao China
61  [1] Josh Noon & Sara Western Engeland
62  Rhys Hedges & Rosie Swoboda Engeland

Round 1 (top 74)

63  [20] Ross Bryant & Caitlin Verner Engeland
63  [20] Oliver Green & Ellie Beacock Engeland
65  [19] Yuhong Shi & Jiali Xiao China
66  [18] Laurence Morrison & India Phillips-Bullock Engeland
67  [17] Jordan Maguire & Laura Robinson Engeland
67  [17] Marsel Sayfutdinov & Yana Veselova Rusland
69  [15] Binrui Shi & Jingyi Ma China
70  [14] Lloyd Grifiths & Megan Storer Engeland
71  [12] Oliver Beardmore & Lydia Hedges Engeland
72  [8] Daniel Elliott & Hannah Darling Engeland
72  [8] Qin Zhong & Chunyu Mao China
74  [7] Christopher Richardson Hall & Amy Richardson Hall Engeland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}