Results from International Championships 2009 - Junior Standard woensdag 14 oktober 2009
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

International Championships 2009
Engeland - Brentwood/London dinsdag 13 oktober 2009

Junior Standard woensdag 14 oktober 2009

Finale

1  Dmitriy Kapusta & Ekaterina Karaschuk Rusland
2  Errol Williamson & Christine Hojmark Thomsen Denemarken
3  Matteo Trincia & Giulia Di Nardo Italië
4  Yuan Shao Yang & Long Shu Yi China
5  Roberto Carano & Valentina Ricco Italië
6  Winson Tam & Anna Nina Kus Canada
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [40] Mai Jia Cheng & Yin Xue Qin China
8  [36] Long Qi Yu & Audrey Anne Siegel China
9  [34] Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukraïne
10  [27] Kristaps Melko & Inara Eline Balina Letland
11  [24] Leonid Akulenko & Ekaterina Bykova Rusland
12  [22] Roman Zinovev & Elena Popova Rusland
13  [12] Vladimir Kasilov & Yaroslava Tkach Ukraïne

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

14  [16] Viacheslav Karasev & Anastasiya Zakharchuk Rusland
14  [16] Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Polen
14  [16] Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Roemenië
17  [15] Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rusland
17  [15] Qiu Yuming & Xu Wan China
19  [14] Armand Fazullin & Marit Mets Estonië
19  [14] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Engeland
21  [12] Michael Foskett & Carla Garratt Engeland
21  [12] Gaga Todua & Mariya Vasenda Ukraïne
23  [10] Roman Redzyuk & Valeria Malenko Ukraïne
24  [9] Pavlo Khondar & Dayana Khedzhadzi Ukraïne
24  [9] Vladimir Pavlov & Elizaveta Gudkevich Lithouwen
26  [8] Mario De Rose & Simona Cavaliere Italië
27  [7] Yevgeniy Taranyuk & Anastasiya Zvereva Ukraïne
28  [4] Oleksandr Frantsen & Olga Shchuchynska Ukraïne
28  [4] Luke Miller & Hanna Cresswell Engeland
30  Alex Plant & Faye Edge Engeland

Round 2 (top 60)

31  [17] Miles Chapman & Lorna Arnold Engeland
31  [17] Kristian Galanti & Giulia Spalla Italië
33  [16] Yan Bang Bang & Wie Shi Yao China
33  [16] Dmitro Paley & Oksana Tsykalyuk Ukraïne
35  [15] Codrin Boldea & Diana Corina Albeanu Roemenië
35  [15] Hans Christian Kogsboll & Michala Schultz Denemarken
37  [14] Kirill Nemov & Karina Zadoyan Rusland
37  [14] Yanan Qiao & Yuting Wang China
39  [13] Aleksandr Chukharev & Kseniya Beleush Rusland
39  [13] Kun Xuan Gu & Qiong Wu China
41  [12] Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Denemarken
42  [11] Thorkell Jonsson & Hrefna Halldorsdottir IJsland
42  [11] Mads Klyhn Andersen & Evangeline Norgaard Denemarken
44  [10] Andrea Carubelli & Martina Di Dedda Italië
44  [10] Wu Liu Fu & Tang Hong China
44  [10] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Slowakije
44  [10] Sam Hunter & Charlotte Plant Engeland
44  [10] Tommy Sheen & Esme Campbell Engeland
44  [10] Eduard Tsukota & Dariya Palyey Ukraïne
50  [9] Roope Antila & Emilia Murto Finland
50  [9] Aleksandr Sedykh & Polina Khamova Rusland
52  [8] Elliott Whittaker & Emily Carder Engeland
53  [7] Andrey Cheshkov & Natalia O''Connor Rusland
53  [7] Federico Guiberti & Roberta Barbetta Italië
53  [7] Martino Alberto Hojlo & Charlotte Winding Larsen Denemarken
56  [6] Hin Ting Lam & Chan Chui Mei Hong Kong
56  [6] Valentin Loftsson & Tinna Gunnarsdottir IJsland
58  [4] Sergiy Chernykov & Valeriya Volodko Ukraïne
58  [4] Shane Leen & Donna Cullen Ierland
60  [3] Daniel Jacobs & Nadine Kriel Zuid-Afrika

Round 1 (top 79)

61  [21] Silas Kunkel & Merlene Gerstmann Duitsland
61  [21] Andri Petursson & Helga Sigrun Hermannsdottir IJsland
61  [21] Curtis Pritchard & Kimberley Jones Engeland
61  [21] Li Ming Yang & Cai Ya Wen China
65  [20] Dan Malov & Elena Lewis Engeland
66  [19] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Ierland
66  [19] Jacob Campbell & Hayley Young Engeland
66  [19] Aleksandr Melnychenko & Olesya Berest Ukraïne
69  [18] Mykola Lasarev & Oleksandra Kharchenko Ukraïne
70  [17] Edvinas Belousovas & Anastasija Piazenko Lithouwen
70  [17] Bradley Evans & Alice Martin Engeland
72  [16] Robin Andreasson & Shannon Taylor Zweden
73  [14] Alasdair Dykes & Nancy Fearfield Engeland
73  [14] Vytautas Seputis & Samanta Lukosaityte Lithouwen
75  [13] Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Zweden
76  [12] Carl Hannon & Ciara O'brien Ierland
77  [10] Lewis Bailey & Ellen Barnes Engeland
77  [10] Kristofer Hauksson & Herborg Ludviksdottir IJsland
79  [7] Stephen O'neill & Tanya Keogh Ierland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}