Results from Imperial October 2001 - Amateur Latin zondag 7 oktober 2001
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Imperial October 2001
Engeland - Frimley Green zondag 7 oktober 2001

Amateur Latin zondag 7 oktober 2001

Finale

1  Dmitri Timokhin & Anna Bezikova Rusland
2  Riccardo Cocchi & Joanne Wilkinson Italië
3  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Denemarken
4  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Polen
5  Michal Malitowski & Iwona Golczak Polen
6  Darren Bennett & Lilia Kopylova Engeland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Hongarije
8  Andrei Borovski & Svetlana Panteleeva Rusland
9  Denis Kasper & Ksenia Kasper Rusland
10  Sören Hougaard & Mette Georgio Denemarken
11  Mauro Rossi & Karina Rubio (aka Rossi) Spanje
12  Dmitri Demidov & Olesya Borisova Rusland

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

13  Alexei Silde & Anna Firstova Rusland
14  Olexandr Prysyazhnyuk & Angelina Lokteva Ukraïne
15  Kevin Clifton & Lisa Darby Engeland
16  Maksim Chmerkovskiy & Brigita Elksne Amerika
17  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenië
17  Benedetto Capraro & Marta Faiola Italië
19  Rene Brix & Sofie Kruuse Denemarken
20  Denis Starostine & Elena Gabdrakhmanova Rusland
21  Dmitry Chaplin & Ilona Mayzenberg Amerika
21  Dmitri Matveev & Anna Ginko Rusland
21  Robin Sewell & Elisabeth Haralsdottir IJsland
24  Simone Di Pasquale & Natalia Titova Italië

Round 3 (top 48)

25  Lucio Cocchi & Federica Malaguti Italië
26  Alexei Mazurin & Natalia Pronina Rusland
27  Gregor Rebula & Petra A Wagner Slovenië
27  Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Rusland
29  Pau Aran Gimeno & Blanca Ribas-turon Spanje
30  Neil Jones & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Nederland
30  Alec Mazo & Edyta Sliwinska Amerika
30  Vladislav Silde & Anastasia Bochkova Rusland
33  Dmitri Datsko & Maria Tzaptashvili Rusland
33  Evgeni Voronin & Elena Grechko Rusland
35  Danilo Baldoni & Sabrina Meretti Italië
35  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukraïne
35  Clive Uter & Lindsey Muckle Engeland
38  Evgeni Nepomoeluev & Ekaterina Kozyreva Rusland
38  Domen Valic & Tjasa Vulic Slovenië
40  Vladislav Borodinov & Irina Garous Rusland
40  Darren Lacken & Nadine Martin
40  Kenneth Polischuk & Anna Tovbin Amerika
43  Björn Holthe & Anna Soupron Noorwegen
43  Adam Kent & Patricia Laine Australië
45  Sergiy Georgiev & Zoya Sivak Ukraïne
45  Alan Krasilnikov & Anya Katsevman Amerika
45  Ilario Parise & Lydia Brangbour Frankrijk
45  Pavel Yurochkin & Maria Potapova Rusland

Round 2 (top 85)

49  Andrei Efremov & Alexandra Efremova Rusland
50  Tony Pututau & Shala Parrish Amerika
50  Grant Simpson & Hayley Hammond Zuid-Afrika
52  Björn Bitsch & Stine Dalsgaard Denemarken
53  Göran Nordström & Ann Lähdet Zweden
53  Jesper Lund Sörensen & Majken Honore Denemarken
55  Zoltan Bulucs & Marina Shalneva Ukraïne
55  Marijus Germanavicius & Anastasija Kraitor Lithouwen
55  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Tsjechië
58  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Noorwegen
59  Alexei Alexanov & Marina Alexanova (aka Smaguina) Duitsland
59  Satin Gungah & Mansi Amin Engeland
61  Gunnar Gunnarsson & Sigrun Magnusdottir IJsland
62  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Denemarken
62  Giuseppe De Chiaro & Teresa De Chiaro Italië
62  Ryan Hammond & Arianna Garcia Zuid-Afrika
65  Daniele Lodi & Deborah Ceccio Italië
65  Stepan Pogorelskij & Olga Pogorelskaya (aka Tiulpa) Rusland
65  Oystein Saethre & Jeanette Luhr Olsen Noorwegen
68  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Ierland
69  Richard Andersson & Cecilia Ehrling Zweden
69  Cristian Bertini & Lucia Bertini Italië
71  Thomas Stopani & Loren James Engeland
72  Slavik Adjidersky & Lilya Furman Israël
72  Nikolai Dzhamberbaev & Anna Shelkovnikova Rusland
72  Giampaolo Patane & Giulia Gorgoglione Italië
75  Steffen Frederiksen & Michelle Jörgensen Denemarken
75  Michael Olesen & Katherine Bonde Denemarken
77  Tomi Luttanen & Plialiina Formina Finland
77  Torben Kaer Nielsen & Trine Dall Denemarken
79  Peter Nymann & Anne Kjeldsen Denemarken
80  Sergey Artemov & Olesya Bespelikhina Rusland
80  Claudio Carta & Alessandra Mondula Italië
80  Marco Verrelli & Sara Pignarberi Italië
83  Mykola Berdnik & Polina Korostyliova Ukraïne
84  Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japan
85  Vladislav Talybin & Kateryna Stolyarenko Ukraïne

Round 1 (top 100)

86  Roberto Di Malta & Sonia Stanziani Italië
86  Pasi Suomi & Niina Ahlgren Finland
88  Igor Sokolov & Olena Khablenko Ukraïne
89  Toni Yksjärvi & Katariina Kallinen Finland
90  Ken Moller Hansen & Tinna Hoffmann Denemarken
91  Daniel Ylimäki & Elina Kyrölä Finland
92  Troels Bager & Silke Stjerneklar Denemarken
93  Michael Gubser & Maria de Mar Zwitserland
94  Andrew Cuerden & Rebecca Lee Engeland
95  Roberto Massa & Stefanie Cane Italië
96  Luke Hayhurst & Evelyn Watt Wales
97  Simone Secci & Silvia Frison Italië
98  Antonio Forroia & Silvia Meloni Italië
98  Alex Timomin & Alina Gadan Israël
100  Pedro Mendes & Caterina Fonseca Portugal
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}