Results from Imperial May 2002 - Amateur Latin zaterdag 18 mei 2002
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Imperial May 2002
Engeland - Frimley Green zaterdag 18 mei 2002

Amateur Latin zaterdag 18 mei 2002

Finale

1  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Hongarije
2  Mauro Rossi & Karina Rubio (aka Rossi) Spanje
3  Robin Sewell & Elisabeth Haralsdottir IJsland
4  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Duitsland
5  Scott Montague & Elisa Nasato Engeland
6  Kevin Clifton & Anna Melnikova-Duknauske Engeland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Denis Kasper & Ksenia Kasper Rusland
8  Dmitri Demidov & Olesya Borisova Rusland
9  Mikhail Kolomiets & Natalia Maklakova Rusland
10  Oleksii Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Engeland
11  Benedetto Capraro & Marta Faiola Italië
12  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukraïne

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

13  Dmitri Roshchektaev & Anastasia Belykh Rusland
14  Derek Hough & Aneta Piotrowska Polen
14  Neil Jones & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Nederland
14  Heiko Straile & Daniela Beckmann Duitsland
17  Nicolas Quesnoit & Ksenija Pluscec Kroatië
18  Michael Miziner & Mary Paterson Australië
19  Vladimir Fetisov & Maya Tochelovich Rusland
19  Roman Nabatov & Irina Boubnovskaia Amerika
19  Evgeni Voronin & Elena Grechko Rusland
22  Vladislav Borodinov & Irina Garous Rusland
23  Kirill Shevelev & Alina Grigorieva Rusland
24  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Ierland

Round 2 (top 48)

25  Ilia Tokarev & Anastasia Gorokhova Rusland
25  Clive Uter & Lindsey Muckle Engeland
27  Dmitry Chaplin & Ilona Mayzenberg Amerika
27  Aleksandr Golomysov & Elena Poushnya Rusland
29  Stefan Vogel & Irene Moser Duitsland
30  Yuriy Kutikov & Liliana Giterman Amerika
30  Pavel Yurochkin & Maria Potapova Rusland
32  Adam Kent & Patricia Laine Australië
32  Arsen Kishishian & Alarna Donovan Australië
34  Wladislaw Lalafarjan & Natalija Burdina Duitsland
35  Patrick Helm & Lisa Darby Engeland
35  Lu Ning & Wei Wei China
37  Boris Leokumovich & Diana Surkis Amerika
37  Zufar Zaripov & Natalia Fridmanovich Rusland
39  Alan Krasilnikov & Anya Katsevman Amerika
39  Christian Millette & Claudia Primeau (aka Sauve) Canada
39  Craig Monley & Sriani Argaet Australië
42  Uapan Snidovongs & Worapa Jariyathammarat Thailand
43  Tony Pututau & Shala Parrish Amerika
44  Cristian Bertini & Lucia Bertini Italië
45  Dominic Lacroix & Delphine Romaire Canada
45  Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Duitsland
47  Satin Gungah & Mansi Amin Engeland
48  Jon Garnett & Cheryl Keepe Australië

Round 1 (top 50)

49  Mario Patane & Julia Bobovik Israël
50  Li Ye & Liu Jianrong China
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}