Results from Imperial 2009 - Professional Latin zondag 11 oktober 2009
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Imperial 2009
Engeland - Frimley Green zaterdag 10 oktober 2009

Professional Latin zondag 11 oktober 2009

Finale

1  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko Amerika
2  Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Rusland
3  Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Amerika
4  Danny Liang Zhao & Vivian Xue Gao China
5  Igor Volkov & Ella Ivanova Ukraïne
6  Peter Majzelj & Maja Gersak Slovenië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [25] Ilia Borovski & Veronika Klyushina Hong Kong
8  [24] Ke Qiang Shao & Na Yang China
9  [17] Cristian Bertini & Lucia Bertini Italië
10  [16] Shota Sesoko & Shizuka Hara Japan
11  [10] Plamen Danailov & Radostina Gerova Bulgarije
12  [7] Roman Italyankin & Olga Kordevich Amerika
13  [4] Koji Nishijima & Asumi Nishijima (aka Mukataka) Japan

Kwart-Finale

14  [16] Jack Shu Ran Zhang & Michelle Dai Li China
15  [15] Keiji Oda & Satoko Watanabe Japan
16  [14] Tomasz Lewandowski & Isabella Olszewska (aka Lewandowski) Amerika
17  [12] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japan
17  [12] Takahiro Nakamura & Takako Yamazaki Japan
17  [12] Toshihiko Nakamura & Tomoko Aoyagi Japan
17  [12] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japan
21  [9] Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polen
22  [8] Bruno Tomas & Joanna Santos Portugal
23  [6] Jake Davies & Carlisa Candy Engeland
24  [3] Marcus Johnson & Yukiko Haraguchi Amerika

Round 2 (top 48)

25  [20] Masaki Seko & Chiaki Seko Japan
26  [19] Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finland
27  [18] Igor Boev & Karina Schembri Macau
27  [18] Jun He & Min Zhang China
29  [17] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japan
30  [14] Frank Luan Jiang & Liu Jing China
31  [13] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japan
31  [13] Sander Pondman & Ilse Lans Nederland
31  [13] Danilo Salisci & Valentina Delia Italië
31  [13] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japan
35  [12] Fabio Calicchia & Veronica Di Miceli Italië
35  [12] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japan
35  [12] Stefano Terrazzino & Paulina Biernat Polen
38  [11] Denys Demovskyy & Worapa Jariyathammarat Thailand
39  [10] Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Polen
40  [9] Sun Ho Kim & So Yeon Park Zuid-Korea
41  [8] Izuru Otsuka & Saori Anzai Japan
41  [8] Wei Yang & Wang Jing China
41  [8] You You & Jiang Ye China
44  [7] Cody Stephens & Rachel Burstein Nieuw-Zeeland
45  [4] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japan
45  [4] Aleksey Panov & Olga Shnyakina Rusland
47  [3] Vyacheslav Legkovenko & Lyudmyla Gashytska Ukraïne
48  [1] Youngmin Kim & Heejung Lee Zuid-Korea

Round 1 (top 56)

49  [31] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japan
50  [29] Pierre Vallee & Marion Duguest Frankrijk
51  [25] Jaime Dieguez & Anna Dieguez Engeland
52  [24] Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Denemarken
53  [22] Daniele Verna & Hristina Semova Bulgarije
54  [15] Riccardo Spina & Francesca Ambu Italië
55  [13] Damien Jacquot & Emilie Bouguin Frankrijk
55  [13] SeHyoung Jang Don & Adele Jang Don Amerika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}