Results from IDSF World Youth Standard Championships - IDSF World Youth Standard zaterdag 12 mei 2001
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

IDSF World Youth Standard Championships
Oostenrijk - Bärnbach zaterdag 12 mei 2001

IDSF World Youth Standard zaterdag 12 mei 2001

Finale

1  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Lithouwen
2  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Italië
3  Vaidotas Lacitis & Aurelija Griciute Lithouwen
4  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Rusland
5  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Slovenië
6  Valeri Zakharov & Natalia Mitiakina Rusland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Ettore Azzarone & Giorgia Sala Italië
7  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraïne
9  Pavel Bic & Silvie Konderlova Tsjechië
10  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Letland
11  Björn Bitsch & Stine Dalsgaard Denemarken
12  Rüdiger Homm & Julia Belch Duitsland
13  Christopher Short & Joanne Clifton Engeland

Kwart-Finale

14  Stasys Brilis & Juliana Sheviakova Estonië
14  Marc Christensen & Therese Holck (aka Pedersen) Denemarken
16  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Duitsland
17  Danel Hirbaum & Karin Rooba Estonië
17  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Tsjechië
19  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Engeland
19  Yahor Maltsau & Katsiaryna Tsimafeyeva Byelorussia
21  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovenië
22  Maciej Cieszynski & Agnieszka Malinowska Polen
23  Konstantin Slaven & Iryna Mikhonik Ukraïne
24  Gustaf Lundin & Agnieszka Kazmierczak Zweden
24  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Frankrijk

Round 2 (top 48)

26  Isak Halldorsson & Helga Helgadottir IJsland
27  Roberts Nemiro & Dace Matisa Letland
28  Calin Panaite & Margarita Mantaluta Moldavië
28  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldavië
30  Michael Kulig & Simone Mayr Oostenrijk
31  Przemyslaw Modrzynski & Natalia Piecewicz Polen
31  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Noorwegen
31  Roman Zedan & Marian Zedan Roemenië
34  Vadim Usovitch & Olga Petyuli Byelorussia
35  Jakub Spissky & Andrea Halkova Slowakije
36  Patric Brunberg & Sara Wibreus Zweden
36  Mark Perkovich & Sharna Burgess Australië
38  Toni Rasimus & Laura Haapaniemi Finland
39  Zoltán Belucz & Nikolett Csikota Hongarije
39  Erik Páli & Viktoria Pali Hongarije
41  Johannes Koitz & Katrin Bretterklieber Oostenrijk
42  Stefan Green & Helen Candy Nieuw-Zeeland
42  Yaniv Kakun & Ayala Frenkel Israël
42  Tomas Surovec & Michaela Markova Slowakije
45  Matus Averbuch & Ekaterina Fadeeva Canada
46  Terence Cheng & Margaryta Tchouikevitch Canada
46  Christopher Finstadt & Kathrine Naden Noorwegen
46  Justin Moulton & Zalie Merrett Australië

Round 1 (top 62)

49  Marko Herceg & Ana Herceg Kroatië
50  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugal
51  Emil Kontinen & Serita Nyman Finland
52  Andrei Duca & Roxana Duca Roemenië
53  Anton Mayantsev & Irina Gorolevici (aka Gareyeva) Kazachstan
54  Dakir Akhmetov & Olga Bazyak Kazachstan
54  Martin Franja & Ivana Kus Kroatië
56  Thomas Iraeta & Jade Geropp Frankrijk
57  Andre Cloete & Beata Cloete Zuid-Afrika
58  Kieran Smith & Lindsey Osborne Engeland
59  Martin Mihailov Gochev & Ivelina Kaseva Bulgarije
60  Paul Van De Riet & Sanneke Van De Riet Nederland
61  Jimmy Chao & Chen Yi Hou Taiwan
61  Remondo Goedkoop & Serena Goedkoop Nederland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}