Results from IDSF World Youth Standard Championships - IDSF World Youth Standard zaterdag 12 mei 2001
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

IDSF World Youth Standard Championships
Oostenrijk - Bärnbach zaterdag 12 mei 2001

IDSF World Youth Standard zaterdag 12 mei 2001

Finale

1  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Lithouwen
2  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Italië
3  Vaidotas Lacitis & Aurelija Griciute Lithouwen
4  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Rusland
5  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Slovenië
6  Valeri Zakharov & Natalia Mitiakina Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Ettore Azzarone & Giorgia Sala Italië
7  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraïne
9  Pavel Bic & Silvie Konderlova Tsjechië
10  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Letland
11  Björn Bitsch & Stine Dalsgaard Denemarken
12  Rüdiger Homm & Julia Belch Duitsland
13  Christopher Short & Joanne Clifton Engeland

Kwart-Finale

14  Stasys Brilis & Juliana Sheviakova Estonië
14  Marc Christensen & Therese Holck (aka Pedersen) Denemarken
16  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Duitsland
17  Danel Hirbaum & Karin Rooba Estonië
17  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Tsjechië
19  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Engeland
19  Yahor Maltsau & Katsiaryna Tsimafeyeva Byelorussia
21  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovenië
22  Maciej Cieszynski & Agnieszka Malinowska Polen
23  Konstantin Slaven & Iryna Mikhonik Ukraïne
24  Gustaf Lundin & Agnieszka Kazmierczak Zweden
24  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Frankrijk

Round 2 (top 48)

26  Isak Halldorsson & Helga Helgadottir IJsland
27  Roberts Nemiro & Dace Matisa Letland
28  Calin Panaite & Margarita Mantaluta Moldavië
28  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldavië
30  Michael Kulig & Simone Mayr Oostenrijk
31  Przemyslaw Modrzynski & Natalia Piecewicz Polen
31  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Noorwegen
31  Roman Zedan & Marian Zedan Roemenië
34  Vadim Usovitch & Olga Petyuli Byelorussia
35  Jakub Spissky & Andrea Halkova Slowakije
36  Patric Brunberg & Sara Wibreus Zweden
36  Mark Perkovich & Sharna Burgess Australië
38  Toni Rasimus & Laura Haapaniemi Finland
39  Zoltán Belucz & Nikolett Csikota Hongarije
39  Erik Páli & Viktoria Pali Hongarije
41  Johannes Koitz & Katrin Bretterklieber Oostenrijk
42  Stefan Green & Helen Candy Nieuw-Zeeland
42  Yaniv Kakun & Ayala Frenkel Israël
42  Tomas Surovec & Michaela Markova Slowakije
45  Matus Averbuch & Ekaterina Fadeeva Canada
46  Terence Cheng & Margaryta Tchouikevitch Canada
46  Christopher Finstadt & Kathrine Naden Noorwegen
46  Justin Moulton & Zalie Merrett Australië

Round 1 (top 62)

49  Marko Herceg & Ana Herceg Kroatië
50  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugal
51  Emil Kontinen & Serita Nyman Finland
52  Andrei Duca & Roxana Duca Roemenië
53  Anton Mayantsev & Irina Gorolevici (aka Gareyeva) Kazachstan
54  Dakir Akhmetov & Olga Bazyak Kazachstan
54  Martin Franja & Ivana Kus Kroatië
56  Thomas Iraeta & Jade Geropp Frankrijk
57  Andre Cloete & Beata Cloete Zuid-Afrika
58  Kieran Smith & Lindsey Osborne Engeland
59  Martin Mihailov Gochev & Ivelina Kaseva Bulgarije
60  Paul Van De Riet & Sanneke Van De Riet Nederland
61  Jimmy Chao & Chen Yi Hou Taiwan
61  Remondo Goedkoop & Serena Goedkoop Nederland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}