Results from IDSF - International Open Standard zondag 27 oktober 2002
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

IDSF
Rusland - Moscow zaterdag 26 oktober 2002

International Open Standard zondag 27 oktober 2002

Finale

1  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Italië
2  Federico Di Toro & Genny Favero Italië
3  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusland
4  Maksim Kotlov & Elena Uspenskaya Rusland
5  Denis Kutepov & Marina Vasilieva Rusland
6  Sergey Mikheev & Anastasia Sidoran Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Mikhail Lenski & Alexandra Postelniak Rusland
8  Max Melekhine & Natalia Mitiakina Rusland
9  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusland
10  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusland
10  Nikolai Darin & Iulia Tutushina Rusland
12  Dmitri Krupnov & Evgenia Elfimova Rusland

Kwart-Finale

13  Alexander Muretov & Olga Serpikova Rusland
14  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldavië
15  Andrei Riapasov & Svetlana Perlova Rusland
16  Philip Redmond & Svetlana Ivanova Ierland
16  Alexander Tchesnokov & Salome Lomsadze Georgië
18  Dmitry Zharkov & Svetlana Zamolotskikh Rusland
19  Alexandr Sergeev & Natalia Zhaglevskaya Rusland
20  Roman Migunov & Elena Galagan Estonië
21  Denis Molkov & Vera Chernomorskaia Rusland
21  Domen Valic & Tjasa Vulic Slovenië
23  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tsjechië
24  Evgeni Grigorov & Renata Lusin (aka Busheeva) Rusland

Round 2 (top 48)

25  Przemyslaw Juszkiewicz & Paulina Glazik Polen
26  Anton Efremov & Oxana Landyreva Rusland
26  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Letland
26  Evgeni Savatin & Ekaterina Arzhannikova Rusland
26  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Lithouwen
30  Eldar Dzhafarov & Aleksandra Kakurina Rusland
30  Andrei Filippov & Inna Svechnikova Rusland
32  Vasili Sazonov & Tatyana Livatova Rusland
32  Andrei Trofimov & Yulia Plakhotina Rusland
34  Nikolai Dzhamberbaev & Tatiana Donskova Rusland
35  Yuri Chestnykh & Irina Emashova Rusland
36  Tadas Ivasauskas & Erika Marengolcaite Lithouwen
36  Aleksandr Ostrovsky & Anastasia Gamalynova Rusland
38  Sergei Krivov & Yulia Saikina Rusland
39  Vladimir Karpov & Tatiana Gorodilina Rusland
39  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Rusland
40  Mikhail Breev & Alina Valchuk Rusland
40  Alexander Vanchugin & Oxana Skripnik Rusland
43  Alexandr Sokolov & Iulia Plakhotina
44  Anton Lebedev & Maria Kozlova Rusland
44  Anton Semionov & Anastasiya Dolinina Rusland
44  Stepan Skok & Maria Vaytsehovich Rusland
47  Pavel Buchnev & Yulia Belyak Rusland
47  Sergei Savchenko & Ekaterina Strokina Rusland

Round 1 (top 95)

49  Alexei Danilin & Anna Savinkina Rusland
50  Dmitriy Mogusev & Daria Orlova Rusland
51  Dmitri Shubskiy & Yaroslava Shubskaya (aka Pupalovskaya) Rusland
51  Artem Zhilev & Anastasia Shalimova Rusland
53  Oleg Kharlamov & Svetlana Chaikova Rusland
53  Anton Petrov & Anna Nalivaiko Rusland
53  Rustam Shayahmetov & Olga Kulikova Rusland
53  Timofey Uvarov & Ekaterina Alekseeva Rusland
57  Mikhail Orlov & Olga Blinova Rusland
58  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Rusland
58  Pavel Yurochkin & Maria Potapova Rusland
60  Alexei Kravets & Liudmila Drugova Rusland
60  Stepan Pogorelskij & Olga Pogorelskaya (aka Tiulpa) Rusland
62  Pavel Nepomniaschi & Ludmila Belskaia Rusland
62  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Rusland
62  Aleksandr Zhiratkov & Yuliya Volkova Rusland
65  Sergei Gladkikh & Tatiana Gladkikh Rusland
66  Albert Galeev & Anastasia Sgibneva Rusland
66  Sergey Parakhin & Elena Vlasova
66  Dmitri Sergunin & Natalia Anikina Rusland
66  Ivan Tarkhanov & Evguenia Pashkina Rusland
70  Denis Mukhin & Ekaterina Orlova Rusland
71  Pavel Edinov & Tatiana Kudriavtseva Rusland
71  Vladimir Makunin & Anna Kamina Rusland
73  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Rusland
74  Denis Donskoy & Natalia Smirnova Rusland
74  Dmitriy Milekhin & Irina Muratova Rusland
74  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Rusland
77  Vitali Golovin & Elena Vagunova Rusland
78  Dmitry Dikarev & Jana Zelinskaya Rusland
78  Alexei Lozhkin & Oxana Bulyga Rusland
80  Maxim Buzunov & Veronika Liashko Rusland
80  Aleksandr Goncharov & Oksana Nevinnova Rusland
80  Dmitri Krasnianski & Maria Nikitina Rusland
83  Evgeni Borovikov & Yulia Bokova Rusland
83  Sergei Kosarina & Ekaterina Pastukhova Rusland
83  Andrey Mikhailovsky & Anastasia Belostotskaia Rusland
83  Maxim Pilschikov & Regina Bikmullina Rusland
87  Aleksander Demkin & Maria Pomerantseva Rusland
87  Konstantin Kolesnik & Svetlana Khafizova Rusland
87  Dmitri Kosargin & Anna Khrapova Rusland
90  Roman Alekseev & Marina Milovanova Rusland
91  Dmitri Spirin & Elena Spirin (aka Kholina) Rusland
92  Anton Silantev & Marina Shpagina Rusland
93  Daniil Kutiev & Milena Lekveishvili Rusland
93  Andrei Shalygin & Irina Shalygina Rusland
95  Roman Kochetov & Olga Kostriukova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}