Results from IDSF - IDSF World Youth Standard zaterdag 26 oktober 2002
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

IDSF
Rusland - Moscow zaterdag 26 oktober 2002

IDSF World Youth Standard zaterdag 26 oktober 2002

Finale

1  Andrei Chubarev & Veronika Vlasova Rusland
2  Dmitri Krupnov & Evgenia Elfimova Rusland
3  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Italië
4  Domen Valic & Tjasa Vulic Slovenië
5  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Slovenië
6  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldavië
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Letland
7  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Duitsland
9  Mark Elsbury & Olga Alissievich Engeland
10  Denys Drozdyuk & Polina Kolodizner Duitsland
11  Giuseppe Albanese & Michela Bove Italië
12  Sergej Diemke & Katerina Timofeeva Byelorussia

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

13  Roman Migunov & Elena Galagan Estonië
14  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Noorwegen
15  Tadas Ivasauskas & Erika Marengolcaite Lithouwen
16  Tom Erik Nilsen & Pia Lundanes Loewe Noorwegen
17  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tsjechië
17  Martin Køhler & Julie Thagesen Denemarken
19  Igors Kravcenko & Aleksandra Kurusova Letland
20  Joonas Sakki & Nora Peltola Finland
21  Michael Glikman & Milana Deitch Australië
21  Przemyslaw Juszkiewicz & Paulina Glazik Polen
21  Sergiu Rusu & Mirona Gliga Roemenië
24  Dmytro Zimnenko & Iryna Mikhonik Ukraïne

Round 2 (top 48)

25  Denis Novikov & Tatiana Lomako Byelorussia
25  Kestutuis Zaica & Iveta Kovalenkaite Lithouwen
27  Erik Páli & Viktoria Pali Hongarije
27  Roman Zedan & Marian Zedan Roemenië
29  Mihail Ciobanu & Elena Mantaluta Moldavië
29  Anton Kolyubayev & Ganna Lantukh Ukraïne
31  Pavel Bic & Silvie Konderlova Tsjechië
32  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Frankrijk
33  Anton Domansky & Erica Ridgeway Amerika
33  Alvaro Insua Castro & Leticia Insua Castro Spanje
33  Ilya Maleko & Kimberley Taylor Engeland
36  Dmitri Vassilenko & Anna Borshch Canada
37  Inaki Albiol & Maria Carbonell Spanje
38  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Denemarken
38  Marko Herceg & Ana Herceg Kroatië
38  Johannes Koitz & Katrin Bretterklieber Oostenrijk
41  Ladislav Gerenyi & Lucia Zavadova Slowakije
42  Christoph Santner & Maria Santner Oostenrijk
43  Michal Oleszczynski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Polen
44  Antal Szabó & Alexandra Zsuppan Hongarije
45  Remondo Goedkoop & Serena Goedkoop Nederland
45  Timo Kanto & Kati Immonen Finland
45  Roman Sipkovsky & Laura Zmajkovicova Slowakije
48  Ludvig Jerkander & Henriette Andresen Zweden

Round 1 (top 59)

49  Thomas Iraeta & Jade Geropp Frankrijk
50  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Ierland
51  Jonathan Näslund & Emelie Briding Zweden
52  Rafael Holody & Agatha Hansen (aka Holody ) Canada
52  German Tepavicharov & Stela Kukonova Bulgarije
54  Matthew Blackshaw & Helen Candy Nieuw-Zeeland
54  Leonid Lerner & Ana Lerner Israël
56  Denis Pianykh & Alexandra Shut Kazachstan
57  Marcel Oosting & Marleen Suurmeijer Nederland
58  Eemonn Crafar Mulqueen & Sarah Hunter Nieuw-Zeeland
59  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugal
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}