Results from IDSC "Gadu Mija 2002/2003" - Youth Latin zondag 29 december 2002
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

IDSC "Gadu Mija 2002/2003"
Letland - Riga vrijdag 27 december 2002

Youth Latin zondag 29 december 2002

Finale

1  Dmitrij Arestov & Viktoria Horeva Letland
2  Elmar Ianushkevich & Dina Shekhovtsova Rusland
3  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonië
4  Sandris Cirulis & Kristine Jaunzeme Letland
5  Aleksejs Suslovs & Viola Abramova Letland
6  Justinas Duknauskas & Jurgit Liangaudaite Lithouwen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Igors Kravcenko & Anna Baholdina Letland
8  Aleksandr Prigorovski & Karin Rooba Estonië
9  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Letland
9  Luca Grasso & Antonia Goffredo Italië
11  Dmitriy Nikolaev & Anastasia Antelava Byelorussia
12  Ilia Russo & Yulia Russo Byelorussia

Kwart-Finale

13  Edward Zarudnev & Elena Livadina Rusland
14  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polen
15  Dmitrijs Kurcevskis & Elena Kvartalova Letland
16  Andris Apsvalks & Daiga Gaubija Letland
17  Rihards Dusa & Baiba Grinvalde Letland
17  Ivan Filipenko & Olga Tribushevskaja Byelorussia
19  Andrejs Rogovenko & Irina Lubarskaja Letland
19  Vadims Virvluskis & Natalia Cirklua Letland
21  Vitali Kozmin & Diana Kurilovits Estonië
21  Illarion Sapkin & Jelena Moltsanova Estonië
23  Ernests Greizis & Aija Gierkena Letland
24  Pavel Kuzmin & Elsi Leist Estonië

Round 1 (top 45)

25  Aleksei Yudin & Daria Vassilevitch Byelorussia
26  Viacheslav Chizhik & Kristina Dedok Byelorussia
27  Konstantins Suslovs & Jekaterina Guseva Letland
28  Guntars Svanks & Anna Buzikova Letland
29  Romans Peregrimovs & Alise Lipska Letland
29  Ilia Vinokurovs & Ilze Andrushkina Letland
31  Dmitriy Sotnikov & Olga Reut Byelorussia
32  Aleksandr Tsesnokov & Alissa Vassilkova Estonië
33  Oskars Bunkis & Gita Skromane Letland
33  Viktor Fateev & Irina Makoed Byelorussia
33  Arturs Kaulins & Eva Surgofe Letland
33  Nikita Tsernov & Aleksandra Kozlova Letland
37  Aleksandr Katunin & Ekaterina Khokhlova Rusland
38  Jaanus Käärmann & Helen Uibo Estonië
38  Rolands Trencis & Sanita Tunce Letland
40  Denis Timofejevs & Eliza Upena Letland
41  Vitalijs Vainovs & Julija Ljatijeva Letland
42  Egils Balodis & Liene Kince Letland
42  Oskars Buls & Anna Lasko Letland
42  Jurijs Lusikovs & Julija Serebrjannikova Letland
42  Maris Pozdnaks & Ieva Damlica Letland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}