Results from IDSC "Gadu Mija 2002/2003" - Junior Open Standard zondag 29 december 2002
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

IDSC "Gadu Mija 2002/2003"
Letland - Riga vrijdag 27 december 2002

Junior Open Standard zondag 29 december 2002

Finale

1  Marko Mehine & Maria Fessai Estonië
2  Valentin Lusin & Olga Nesterova Duitsland
3  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Kazachstan
4  Alanas Gunko & Aleksandra Gorianova Lithouwen
5  Aivars Gailums & Laura Kosite Letland
6  Artsiom Kazyra & Katsiaryna Mychkova Byelorussia
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Dumitru Doga & Natalia Sandru Moldavië
8  Anton Popichenko & Alexandra Bogdanova Rusland
9  Jegors Sislo & Anastasija Gorbacenko Letland
10  Olegas Martiniuk & Ala Karpenko Lithouwen
11  Dmitry Evseev & Anastasia Merzliakova Rusland
12  Stanislav Zubik & Irina Guschina Rusland

Kwart-Finale

13  Denis Balan & Irina Dolinta Moldavië
13  Igor Kudrjavcev & Paula Kokare Letland
15  Anatolijs Bengards & Nina Bezzubova Letland
16  Toms Birkavs & Lidija Hlinova Letland
16  Daniils Kutuzovs & Anastasija Jerjomina Letland
18  Dmitry Sviridov & Ekaterina Chistaya Byelorussia
19  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finland
19  Olegs Kuznecovs & Natalija Grigorjeva Letland
21  Saulius Raudoniks & Agne Raginyte Lithouwen
22  Jaak Vainomaa & Irina Dresvjannikova Estonië
23  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Lithouwen
24  Aivaras Katinas & Evelina Surkeviciute Lithouwen

Round 2 (top 48)

25  Egor Filipenko & Svetlana Verbitskaya Byelorussia
26  Dmitriy Pugachev & Vera Karpukhina Rusland
27  Sander Ots & Inna Prigorovskaja Estonië
27  Dmitriy Suftin & Alexandra Averkieva Rusland
29  Vytis Duknauskas & Milda Briedyte Lithouwen
29  Bartosz Michalak & Justyna Cylejowska Polen
29  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Rusland
32  Rihards Mailitis & Zane Karnevska Letland
32  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Byelorussia
34  Roland Rannala & Keit Speigel Estonië
35  Pavels Borunovs & Madara Liepniece Letland
36  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Estonië
37  Juris Bogdanovs & Lina Krastina Letland
37  Ruslans Cizevskis & Milana Morozova Letland
37  Anton Kananen & Mona Redsven Finland
37  Hardi Rikand & Laura Kask Estonië
37  Linas Sikarskas & Ruta Ramanauskaite Lithouwen
37  Ceslavs Vojevoda & Inna Gavruseva Letland
43  Ilja Bahovskij & Radmila Dobrynina Kazachstan
44  Eriks Eglitis & Marija Antipova Letland
45  Matthew Geronimi & Masha Khazanova Australië
46  Aleksejs Ivanovs & Jekaterina Gavrilova Letland
46  Karlis Liepins & Maija Glazite Letland
48  Juri Krasnov & Kaisa Edemberg Estonië

Round 1 (top 67)

49  Andrejs Firjans & Svetlana Kolago Letland
50  Valters Briksis & Zane Tisina Letland
50  Maris Puce & Evija Skinca Letland
52  Jukka Tahti & Riikka Gron Finland
53  Aleksejs Livcaks & Iveta Medunova Letland
53  Gennadiy Tsynkevich & Katsiaryna Shynhirei Byelorussia
55  Nikita Kuznecovs & Santa Dmitrijeva Letland
55  Mihails Zverevs & Jelena Aljakina Letland
57  Filips Melesko & Jekaterina Perederejeva Letland
58  Kaspars Logins & Irina Lecebrina Letland
59  Andrejs Mihailovs & Jelena Jacmenova Letland
59  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Moldavië
61  Maris Laizans & Samanta Jelfimova Letland
62  Martins Krisans & Liene Liepa Letland
63  Marius Svela & Cecielie Barsnes Noorwegen
64  Gatis Larins & Julija Smirnova Letland
64  Johannes Vanhatalo & Tiina Koskenvalta Finland
66  Alexander Ognev & Vera Shevchenko Rusland
67  Andris Stipnieks & Aleksandra Lagosa Letland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}