Results from IDSC "Gadu Mija 2002/2003" - IDSF International Open Latin zondag 29 december 2002
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

IDSC "Gadu Mija 2002/2003"
Letland - Riga vrijdag 27 december 2002

IDSF International Open Latin zondag 29 december 2002

Finale

1  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Hongarije
2  Mikhail Kolomiets & Natalia Maklakova Rusland
3  Mikko Kaasalainen & Hanna Haarala Finland
4  Ojars Bacis & Santa Lodina Letland
5  Vitalijs Polikarpovs & Agita Baranovska Letland
6  Marijus Germanavicius & Anastasija Kraitor Lithouwen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Kirill Shevelev & Alina Grigorieva Rusland
8  Saulius Skambinas & Sandra Lipinskaite Lithouwen
9  Martynas Kura & Karina Kaselaite Lithouwen
10  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldavië
11  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusland
12  Sergejs Frolovs & Zane Svejcere Letland

Kwart-Finale

13  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Byelorussia
14  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Rusland
15  Dmitrij Arestov & Viktoria Horeva Letland
15  Aleksandrs Gulko & Katrina Ziberte Letland
17  Dmitri Shipilov & Daria Ivanova Rusland
18  Elmar Ianushkevich & Dina Shekhovtsova Rusland
19  Lauris Mikenas & Liene Skrabina Letland
19  Toni Tuominen & Soile Nasanen Finland
21  Gints Dancitis & Ieva Kemlere Letland
22  Igors Kravcenko & Anna Baholdina Letland
22  Roberts Nemiro & Dace Matisa Letland
24  Sandris Cirulis & Kristine Jaunzeme Letland

Round 2 (top 36)

25  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonië
26  Ville Roos & Reija Riitta Lehtinen Finland
27  Eldar Dzhafarov & Aleksandra Kakurina Rusland
28  Agris Bertulsons & Olga Karnauhova Letland
28  Luca Grasso & Antonia Goffredo Italië
30  Justinas Duknauskas & Jurgit Liangaudaite Lithouwen
31  Guntars Svanks & Anna Buzikova Letland
32  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polen
33  Ilia Russo & Yulia Russo Byelorussia
34  Dimitri Barili & Jana Kurilovitsh Estonië
35  Tomi Liitiainen & Tiina Liisa Ristolainen Finland
36  Konstantin Arkhipkine & Anna Zelenova Rusland

Round 1 (top 50)

37  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Rusland
38  Dmitriy Nikolaev & Anastasia Antelava Byelorussia
39  Josef Sesse & Ekaterina Kostromskaya Rusland
40  Dmitrijs Kurcevskis & Elena Kvartalova Letland
41  Edward Zarudnev & Elena Livadina Rusland
42  Vitali Kozmin & Diana Kurilovits Estonië
43  Lauris Viksne & Zane Viksna Letland
44  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Letland
45  Karel Väli & Lagle Saga Estonië
46  Matti Puro & Sanna Hirvaskari Finland
47  Jari Huhtaniemi & Piia Rantanen Finland
48  Jari Aaltonen & Leena Aaltonen Finland
48  Aleksandrs Aloshins & Inguna Blumbaha Letland
48  Marat Bakh & Irina Pinigina Byelorussia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}